Направа на блог - с какво?

lavanis

New Member
Здравейте, колеги. :)
Не знаех къде да пусна темата, затова я слагам тук. :)

Искам да попитам професионалистите един въпрос. :) Тъй като се налага да направя малко мои блогове и ми се иска те да се индексират добре, бихте ли споделили кои са най-добре рейтваните блог оператори или както се казва? Т.е. програмите, с които правите блоговете. Засега се сещам за wordpress и блогър, но ми се ще и някой на български. Дали дир.бг и другите бг портали имат такава функция и ако да, колко е добра тя? Ще се радвам на всеки споделил мнение, който се е и занимавал с това де. :)
Поздрави
 
От: Направа на блог - с какво?

Освен wordpress, който го има и на български, с българска поддръжка може да ползваш blog.bg.
Ползвал съм няколко блога там, много добре се индексират, но може да ползваш само на техен поддомейн.
Все пак сподели какво по-точно търсиш/за какви цели.
 
От: Направа на блог - с какво?

Най-добре се рейтва blogspot =) , може би и wordpress.com, но там нямам много опити. Общо взето това са блог платформите, всичко друго не струва, може би и блог.бг. Ако ще правиш сателитки и минисайтове, използвай английски блог платформи ;)
 
От: Направа на блог - с какво?

Blogger също поддържа български език и се ранква добре. wordpress.com е малко по-несигурен, по-стриктни са от блогър. :)
 

Горе