Направа на блог

slays

New Member
Здравейте, първо честита нова година с пожелания за много здраве и успехи на всички Вас.
От два – три месеца ми се иска да си имам собствен блог, където да мога да споделям моите фотографии с други хора. За тази цел блогът ще трябва да се популяризира в социални мрежи, търсачките и т.н. Предполагам, че тук има хора, които ще могът да помогнат срещу заплащане разбира се от моя страна, да стане реалност този блог.
Малко по – нататък ще му сменя и темплая с нещо „ по – арт “ :)
Ще държа да има брояч, който да го следя. Примема и съвети за найменованието на блога, защото името също е важно за това дали той ще бъде намиран от другите
( което и ще помогне за по - високата му ефективност ), какви ключови думи могат да се използват и т.н.
Може да предложите, към кои хора да се обърна, от които ще мога да получа съдействие.
Ето няколко примерни фотоса, които ще публикувам в блога:
streetmomentbyangelgrue.jpg

waterfall3sizebyangelgr.jpg

oupbyangelgruev.jpg

blwbphoto2sizebyanglegr.jpg

thetenderflowersbyangel.jpg

thewitedove2byangelgrue.jpg


Контакти за вързка с мен:

Скайп: steel-design
Поздрави.
 
От: Направа на блог

Здравей и честита нова година от мен.
Преди да започнеш трябва да решиш дали блога ти ще бъде на собствен хостинг или ще ползваш безплатен-wordpress,blogger и т.н.
На български ли ще бъде,на английски език или някакъв друг.
Трябва да си избереш и някаква ниша-виждам,че ще бъде с фотографска насоченост,но от снимките по-горе виждам чудесни пейзажи и една снимка на Салвадор Дали(той май беше от Сю реализма).
Ако са авторски спокойно може да ги продаваш в някои сайт за фотограафии-виждам,че снимането или ти е професия или ти е хоби-и в двата случая ти се отдава.
А иначе за популяризацията,събмита и т.н. може да погледнеш в пазара та форума.
Надявам се да съм бил полезен.
п.п.Ако си избереш Wordpress за платформа мога да помогна с нещо,ако имаш проблеми.
 
От: Направа на блог

Трябва да ти изпратя една книжка, в която всичко това е описано.
 
От: Направа на блог

Здравей.

Много ми харесват снимките и бих ти предложил хостинг за блога ти безплатно.
Ако се интересуваш, драсни ми едно ЛС.
 
От: Направа на блог

И на мене много ми харесаха, та да ти предложа няколко домейна:
ArtHours.com
SubtleEye.com
AnotherView.com
ImaginationView.com
ImaginationEye.com
ImaginationEyes.com

Засега тези открих, които са свободни за регистрация.
Кажи после какъв домейн си избрал за да те следим какво качваш. Аз също имам влечение към фотографията и с интерес ще следя какво става.:)
 
От: Направа на блог

Здравейте на всички, проявеният интерес от ваша страна към моите фотографии, а като цяло към изкуството ме прави изключително радостен.
Също така благодаря за вашите предложения.
При пускането на тази тема, ми хрумна идеята да се направи тема за изкуството или личното творчество, в която всеки да може да покажи това, което умее да прави и като хоби дори. В " пазар " забелязах, че има графични дизайнер, които могът да показват творбите си в една тема, аз да показвам моите фотографии и т.н. може да служи за портфолио на всеки един. Така и на техните потенциални клиенти ще им бъде по - лесно да намерят човекa, който според тях ще им бъде най - полезен по съответният проект. Примерно, всеки в темата ще публикува по един свой пост в който ще показва своето портфолио. Под неговото портфолио може да се пишат уместни коментари. Споделих идеята си с ivo1017, допадна му идеята и каза да се обърна към админте, но аз нещо не успях да ги намеря. Реших да я споделя и на "открито" не само на л.с.
Надявам се вие и админите да одобрите идеята.
Съвсем скоро регистрирах блога си и хората, които проявяват интерес, можете да го следите ( гледам да го ъпдейтвам често )
http://www.ag-photo-wallpaper.blogspot.com/

Ако желате да се свържете с мен в първия пост съм си дал кординатите или ако не там на л.с.
Поздрави.
 

Горе