Направа на онлайн магазин

dreamman88

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте , търся човек да ми направи онлайн магазин , не съм много запознат с нещата който ще изисква човека който ще го прави.Бюджета не ми е много голям , така, че който има въпроси да пише на лично.
Благодаря , предварително!
Моля без спам в темата.
 
От: Направа на онлайн магазин

Ако наистина ти е много малък бюджета, отдели малко време и се запознай как сам да си направиш такъв магазин, има много безплатни платформи които можеш да вградиш на блог.
Можеш да си закупиш готова платформа, там бюджета е малко по-висок, но пък ще получиш съпорт и ще ти бъде обяснено почти всичко.
За всичко останало (уникален дизайн и т.н.) се изисква по-сериозен бюджет.
Просто си огледай добре възможностите и си прецени, не се връзвай на първия човек, който ще ти предложи някакво готово решение и само ще ти вземе парите.
Успех!
 
От: Направа на онлайн магазин

Ами аз немога да го направя сам ако можех нямаше да пиша тема .е горе долу цената според теб за сайт с готов дизайн и платформа и с такъв с уникален дизайн + готова система да кажем.
Също така се интересувам и от СЕО
 
От: Направа на онлайн магазин

Ами аз немога да го направя сам ако можех нямаше да пиша тема .е горе долу цената според теб за сайт с готов дизайн и платформа и с такъв с уникален дизайн + готова система да кажем.
Също така се интересувам и от СЕО


Виждал съм фирми да правят това от порядъка на 250-300 лв.
Сео-то е по-скъпо:wink: То се извършва доста време, постоянни действия, работа...
 
От: Направа на онлайн магазин

В forum.joomla-bg.com има доста хора, които вече са много навътре с Vmart за Joomla и мисля, че ще ти свършат доста добра работа.
 
От: Направа на онлайн магазин

За СЕО, готова платформа и уникален дизайн, ако искаш да бъде хубаво направен, приготви си нещо от порядъка на 800-900лв. :)
 
От: Направа на онлайн магазин

В forum.joomla-bg.com има доста хора, които вече са много навътре с Vmart за Joomla и мисля, че ще ти свършат доста добра работа.
С Joomla трябва да се работи много деликатно и от хора който разбират от нея, защото има шанс да се получи голям гаф с нея и сайта да стане мазало.
Казвам го от опит, имали сме 2 сайта които бяха на нея и трябваше да им пишем системата, Joomla беше омазана до такава степен че сме правили миграцията 2 седмици, за това ако ще избереш Joomla внимавай кой ще прав сайта ти, искай му проекти който да покаже.
 
От: Направа на онлайн магазин

За онлайн магазин ти препоръчвам да се свържеш с 3Dwebdesign - Качество на ниски цени : -)
 
От: От: Направа на онлайн магазин

За онлайн магазин ти препоръчвам да се свържеш с 3Dwebdesign - Качество на ниски цени : -)

Честито - ще ти инсталират и настроят готов темплейт за "250-1000 лв".
 
От: От: От: Направа на онлайн магазин

Честито - ще ти инсталират и настроят готов темплейт за "250-1000 лв".
не искам да говоря за други хора но за тези 100-250 ще си намери някое момче на 15-16 да му го направи за сума под 100лв. - но с това не свършват нещата да тук, има още един куп неща който трябва да се направят, още повече човека ще иска и СЕО
 
От: От: От: Направа на онлайн магазин

Честито - ще ти инсталират и настроят готов темплейт за "250-1000 лв".
Аз бих ги ползвал, на пазара те са най-евтиния вариянт, доколкото съм виждал.... Апък и няма да има никакви ядове след това :)
 
От: Направа на онлайн магазин

Много различни мнения и само 2-3 сериозни предложения.
Очакавам още предложения!
 
От: Направа на онлайн магазин

А какво ще кажете за MyMall.bg , от форума тук го знам.
 
От: От: Направа на онлайн магазин

За онлайн магазин ти препоръчвам да се свържеш с 3D web design - Качество на ниски цени : -)

exLc, благодаря за добрия отзив. Ако трябва да сме точни, за 250-500 лева клиента би получил модифициран шаблон, но без магазина му да е абсолютно еднакъв с никой друг.

На цена от 500 до 700 лева може да се изработи на 50-70% уникален външен вид, а за около 1000 лева и нагоре вече ще бъде с на 100% уникален външен вид.

За оптимизация се ползват уникални наши функционалности, без да са свалени от някъде и т.н. Последното е лесно доказуемо, едва ли има друга фирма в България с класирани 21 онлайн магазина на първа страница в гугъл за търсения от по 1 дума, за което много хора ме мразят, но съдника е само един - Google.

Клиента получава отлична откриваемост в магазина за всяка:
- страница на категория и подкатегория
- всеки продукт
- страница на всеки производител

Целта не е да се рекламирам, просто искам да се знае и тук за колко пари какво се получава при нас, а не да ни тормозят със запитвания за по 300 лева за уникален дизайн :)

А до колегите от други фирми: Не бъркайте начина по който работеше нашата фирма допреди 6 месеца със сегашната дейност. Екипа ни е напълно подновен, вече се разработват напълно уникални функционалности и единственото нещо запазило се в нея непроменено съм аз - собственика.
 
От: Направа на онлайн магазин

Проектите на 3dwebdesign са супер. Давай смело. Аз ти направих предложение и ти показах няколко мои проекти за онлайн магазин - лични и на приятели. :) Щом не искаш от мен, препоръчвам ти него :)
 
От: Направа на онлайн магазин

Martin_Radev, Много мерси и на теб. Вашия магазин за парфюми също върви доста добре, наблюдавам го как се позиционира :)
 
От: Направа на онлайн магазин

Хм. Колко ще ти струва много зависи от подхода... 400-500 лв за готова система - плащаш си софтуера (ако е комерсиален), и после действаш сам. Ако трябва някой да го разработва... мисля, че реалната долна граница ще ти е към 800 (ако е на базата на готов софтуер, който само да се настройва за нуждите ти), горна граница няма. Особено, ако се пише от нулата персонално за теб.
 
От: Направа на онлайн магазин

Би ли ме потърсил на скайп nikolovi_66 или да напишеш едно ЛС с твоя скайп че съм нов потребител и не мога да ползвам тази екстра :D пък да не спамим темата.
 
От: Направа на онлайн магазин

Здравейте,

Ще си запазя мнението за фирмите, защото имам малко възражения относно цените, които предлагат. Мога да напиша блог на тази тема даже...
Аз предлагам изработка на дизайн и система на задоволителна цена и високо качество. По възможност се свържете с мен, за да Ви направя някои предложения, които съм сигурен, че ще Ви допаднат. Може да се свържем чрез skype: irrealizable, MSN: [email protected] . Портфолио: http://zhelyazkoff.com .

Поздрави, Желязков.
 
Последно редактирано:

Горе