Направа на сайт и печелене от него, чрез споделянето му в социални мрежи

Expined

Member
Здравейте :)
Искам предварително да се извиня, ако вече има такава темам, но никъде не намерих точно това, което ми трябваше :)

Имам голяма страница от почти година и не печеля нищо, което ме довежда до мислъта защо си хабя времето, като нямам ползва от това?
И се сетих, че мога да направя сайт, чийто статии да споделям в страницата

Обаче не знам как става това. Добре, да речем имам готов сайт, и статия (или нещо подобно) как да включа услугите, или както се наричат, чрез които да печеля на кликове? Който кликне на линка, който съм споделил, от него да получа по нещо.
Също така и как да добавя изскачащи реклами, чрез които пак да печеля?

Ще съм много благодарен, ако някой ми помогне. :)
 
От: Направа на сайт и печелене от него, чрез споделянето му в социални мрежи

Колко ти е голяма страницата?
 
От: Направа на сайт и печелене от него, чрез споделянето му в социални мрежи

Колко ти е голяма страницата?

75Х :) И е доста активна

Или другият ми въпрос е, дали някой има нужда да му споделям сайта, обаче да е сериозен и статиите да не са от възможно най-примамливите. Все пак не искам да изгубя феновете
 
От: Направа на сайт и печелене от него, чрез споделянето му в социални мрежи

75Х :) И е доста активна

Или другият ми въпрос е, дали някой има нужда да му споделям сайта, обаче да е сериозен и статиите да не са от възможно най-примамливите. Все пак не искам да изгубя феновете
Ако цените са примамливи мога да ти наема страницата под наем, като уговорим до колко поста дневно може да се пускат и т.н! Ако имаш оферти предложи нещо на ЛС което ще те устройва!
 
От: Направа на сайт и печелене от него, чрез споделянето му в социални мрежи

Писах ти на Л.С, имам едно предложение свързано със страницата.
 

Горе