Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

limonov

New Member
Сайт №1 в продажбата на туристически оферти в груповото пазаруване!
Vipoferta.bg Ви предлага възможност да станете един от нашите партньори.

Партньорската програма разполага с изградена система, която е автоматизирана и можете много бързо и лесно да започнете да печелите от продажба на ваучери във вашият сайт.

http://www.vipoferta.bg/ask_affiliate.php
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Защо да избера вас, като има сайтове, предлагащи до 20% комисионна?
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Защо да избера вас, като има сайтове, предлагащи до 20% комисионна?

Кои са тия дето дават (а не само предлагат :) ) такава комисионна? Бихте ли ни информирали колега?
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Няма такива да дават по 20%. Вип оферта дават добър %
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Няма такива да дават по 20%. Вип оферта дават добър %
Може пък и да са се появили някои дето да дават по 20%, знае ли се ;) Ама като някой подхвърля такова инфо, е редно да се обоснове с факти! Иначе излиза, че плюе тенденциозно срещу випоферта! Ако колегата има желание да е полезен с някакво инфо - да го сподели, ако няма желание - да мълчи, а не да плюе.
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Когато вашите потребители закупят ваучер вие получавате щедри комисионни от 7.5% до 10% от стойността на офертата.
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Може пък и да са се появили някои дето да дават по 20%, знае ли се ;) Ама като някой подхвърля такова инфо, е редно да се обоснове с факти! Иначе излиза, че плюе тенденциозно срещу випоферта! Ако колегата има желание да е полезен с някакво инфо - да го сподели, ако няма желание - да мълчи, а не да плюе.
Първо! Покажи ми с кое си действие съм оплюл някого? Попитах за разликата. Второ! В коментарът си не съм споменал за сайтове, които предлага 20%, а които предлагат ДО 20% от стойността на офертата.
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Pitcher => и аз питам и очаквам да посочиш кои са тези други сайтове, които предлагат до 20%.
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

VIPoferta.bg - "...комисионни от 7.5% до 10% от стойността на офертата."
Grabo.bg-"...между 5% и 20% от стойността на офертата..."
Kiwi.bg-"Комисионни до 20% от стойността на офертата"
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

VIPoferta.bg - "...комисионни от 7.5% до 10% от стойността на офертата."
Grabo.bg-"...между 5% и 20% от стойността на офертата..."
Kiwi.bg-"Комисионни до 20% от стойността на офертата"


deals.bg - "...комисионни до 50% от стойността на офертата."
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Това какво пише и колко дават в действителност е съвсем различно.
Нека някой, който е взел повече от 10% да се похвали
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Това какво пише и колко дават в действителност е съвсем различно.
Нека някой, който е взел повече от 10% да се похвали
Но едни ти предлагат над 10%. Може да е малка вероятността, но я има.
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Първо! Покажи ми с кое си действие съм оплюл някого? Попитах за разликата. Второ! В коментарът си не съм споменал за сайтове, които предлага 20%, а които предлагат ДО 20% от стойността на офертата.
Много добре съм видял и прочел какво точно си писал :) А ти прочете ли добре моя контра въпрос колега? Мноого добре е ясно на всички, че не е важно какво пише в предложенията им, а какво реално дават от тези фирми! ДО Какви проценти предлагат си е рекламен трик най-често и не е критерий , по който да твърдиш, че нечия оферта не е по-добра от друга! А дали коректно ти отчитат ИСТИНСКИТЕ ти печалби и съответните проценти те, а? Затова твоето първо изказване си прозвуча като чиста проба безпочвено плюене , високомерно безпочвено подмятане и тем подобни. Даже и да си им конкурент, не можеш ли да се държиш достойно и коректно ??
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Много добре съм видял и прочел какво точно си писал :) А ти прочете ли добре моя контра въпрос колега? Мноого добре е ясно на всички, че не е важно какво пише в предложенията им, а какво реално дават от тези фирми! ДО Какви проценти предлагат си е рекламен трик най-често и не е критерий , по който да твърдиш, че нечия оферта не е по-добра от друга! А дали коректно ти отчитат ИСТИНСКИТЕ ти печалби и съответните проценти те, а? Затова твоето първо изказване си прозвуча като чиста проба безпочвено плюене , високомерно безпочвено подмятане и тем подобни. Даже и да си им конкурент, не можеш ли да се държиш достойно и коректно ??
Да прочетох го,колега. Може да е ясно на всички, но когато за пръв път ставаш партньор в такива програми би предпочел тези, които ти дават повече, нали? Затова и отправих въпросът директно към автора на темата, а не към теб, защото той може по-добре да обясни, защо трябва да избера техните примамливи 10% пред 50-те процента на Deals.BG, примерно.
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Сега проверих какъв е случая с Deals.BG.
Вижте какво пише за аффилиейт програмата:
Процент комисионна: 50% от нетния приход ( приспадат се транзакционни разходи )
Това е съвсем различно вече. Ако работят да речем на 20% комисионна, означава че от тези 20% от цената на офертата ще вземете 50%, т.е. 10% - транзакционните разходи, които са около 1-2%, т.е. крайни 8%
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Извод - трябва да се четат ситните букви.
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Сега проверих какъв е случая с Deals.BG.
Вижте какво пише за аффилиейт програмата:
Процент комисионна: 50% от нетния приход ( приспадат се транзакционни разходи )
Това е съвсем различно вече. Ако работят да речем на 20% комисионна, означава че от тези 20% от цената на офертата ще вземете 50%, т.е. 10% - транзакционните разходи, които са около 1-2%, т.е. крайни 8%

Сега ми стана ясно защо за 2 продажби имам начислени 0.84 лв.
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Да прочетох го,колега. Може да е ясно на всички, но когато за пръв път ставаш партньор в такива програми би предпочел тези, които ти дават повече, нали? Затова и отправих въпросът директно към автора на темата, а не към теб, защото той може по-добре да обясни, защо трябва да избера техните примамливи 10% пред 50-те процента на Deals.BG, примерно.

Да ти предлагат и обещават нещо, а дали ти го дават наистина толкова, са коренно различни неща колега ;) Поне в България е така , за съжаление.
 
От: Направете вашият сайт по-печеливш с Vipoferta.bg!

Aз взимам по 30% от депозит във bet365.com. Минималната сума там за депозиране през карта е 10 лева, за epay 30, другите не ги знам. За сайт с около 20 посещения на ден съм изкарал 67 лева. Превеждат се между 10-15, та какво да си говорим, колеги?

П.С. Не искам да правя сечено на автора на темата, но прочетох вашите коментари, че нямало сайтове даващи над 20%...е има
 

Горе