Направих първите си 2 продажби! Започна преди 2 месеца.

bavss

New Member
Може да не е голяма работа за някои хора, но аз съм доста развълнуван !!!

И двете продажби изглеждат като от реклами на Google. Опитах реклами във Facebook, но каквото и да направих, те постоянно се насочваха към грешните хора. Дори когато поставих целта на кампанията си да бъдат продажби, всичко, което получих, бяха хората да харесват публикациите ми.

Все още не съм печеливш, но се надявам скоро да бъда. Като цяло похарчих около $200 за тестване на реклами в Google, Facebook и TikTok. Видях най-много трафик от tik tok, най-много ангажираност с публикации от Facebook и най-много реализации от продажби от Google 10.0.0.0.1 192.168.1.254.

Следващата ми стъпка ще бъде да похарча повече пари за реклама сега и да настроя по-дълги рекламни кампании. Пожелай ми късмет !!

Също така за контекст изпращам дрехи.
 
Последно редактирано:
Каква е идеята на тези ботове, които пускат нови теми? Това е начин да се "раздвижи форума" уж или е някакъв вид атака?
Странно ми е че в други форуми няма подобни теми а тук всеки ден има по няколко.
@Blinky
 
Каква е идеята на тези ботове, които пускат нови теми? Това е начин да се "раздвижи форума" уж или е някакъв вид атака?
Странно ми е че в други форуми няма подобни теми а тук всеки ден има по няколко.
@Blinky
И аз не мога да си го обясня. Не съм сигурен в кой момента дори ще почнат и сами да си отговарят. За момента не пречат много, но ако прекалят, ще е нужно да им местя темите или да ги редактират, за да стане ясно поне за други, че са такива. Идеята им е една - да се обучават. Явно социалните мрежи много ги режат, а и там не е много добра среда за получаване на информация. Но факт е, че тук прескачат кепчи и честно казано добре уцелват категории и що годе някой дори и добре се изказват. :)
 
Всичкото е просто превод на постове от хора в reddit, дори не е генериран текст от ai. И никога не пишат отговори.
 
И аз не мога да си го обясня. Не съм сигурен в кой момента дори ще почнат и сами да си отговарят. За момента не пречат много, но ако прекалят, ще е нужно да им местя темите или да ги редактират, за да стане ясно поне за други, че са такива. Идеята им е една - да се обучават. Явно социалните мрежи много ги режат, а и там не е много добра среда за получаване на информация. Но факт е, че тук прескачат кепчи и честно казано добре уцелват категории и що годе някой дори и добре се изказват. :)
Трябва простолюдието да знае,че са ботове .. Предлагам да ги отбелязва форума по някакъв начин
 
Трябва простолюдието да знае,че са ботове .. Предлагам да ги отбелязва форума по някакъв начин
Предлагам под никнейма на всеки бот да пише "deffnews", така ще знаем, че е нещо средно между изкуствен интелект и фритюрник.
 
А от къде идват? С какви IPs?

Интересно ми е дали open ai си обучават модела или bggpt или някой си прави негов.
 
Нищо общо с обучение няма това. Модели не се обучават така.

Инициаторът/имплементатирът на тая "бот" активност или да си признае или да игнорираме въпроса.
 
Скоро ще почнат да отговарят. Надявам се де. :)
Май си забрравил че имаше в чуждестранната секция 1-2 теми в които сам и си отговаряха ботове :D То мина година от последната такава мисля де, но.. има поне на английски :D
 
МИСИЯТА в крайна сметка е изпълнена.. :) Целта им е да се образува е те тоз точно калабалък в момента ;)

Жалко, че дефчето няма този капацитет, инак с радост щеше да спести поне настройките за бота 😆
 
То доста ботове има във форума, лошото е, че не искат да се обучават 😄
Абе щеше ми се да не се отличават толкова. Да речем, да почнат да правят някакви отговори на другите. Нещо да има движение. Иначе по нищо още не се различават от спама, с изключение на линка, който липсва към перфектното предложение за продажба. :D
 

Горе