Направих си блог-че

FLINK

New Member
Здравейте на всички!
След прекараното вчера време в четена на 2/3 от темита във форума, реших да се захвана с онлайн бизнес и по-точно с подръжката на блог ( като за начало ). Направих си блог, избрана ми е тематиката и сега започвам да го развивам. Регистрирах се в Адсенс,но ми пише че регистрацията ми се "разглежда" в момента и трябва да изчакам. После ще опитмизирам рекламите. Единственото лошо е името - стана прекалено дълго, понеже това което исках беше заето ;( Но мен ми хрумна и друга идея - да пиша на автора да ми го отстъпи,ако няма да го ползва. Дайте някой и друг съвет като за начало. Започнах регистрации в пинг.бг и дао.бг , ще се опитам максимално да си популяризирам блога и да правя успешен бизнес.
 
Благодаря, благодаря. Но имам мнооооооооого въпроси, на които постепенно търся отговори.
Сега ме мъчи следното - как да следя колко човека са ми посетили блога- не намерих статистика в сайта, значи предполагам ще трябва да си сложа допълнително. Прав ли съм ?
 
Така. Готово е и това. Регистрирах го в два сайта с блог директории, сложих им линкове. Сега остава да чакам само Адсенс, където е и цялата работа. Иначе какво мислите за блогчето - приемам всичко - от похвалата до ужасно е. :roll: :idea:
 
http://placeforfun-placeforfun.blogspot.com/
Ето го. Очаквам мнения.
Иначе имам отново въпрос с този Гоогъл Адсенс - като се опитам да си вляза в профила и пише следното :" An AdSense account does not exist for this login, as your application is currently in review. Within a week of your application date, we'll review your application and follow-up with you via email. Once you are approved to join AdSense, you'll be able to log in to your account and get started. "
Колко ли време ще чакам !? А дотогава ще е полезно да си регвам блога в блог директории нали ? Как е най подходящо да си докарам посещения!?
 
Направи си езика на блога да е англ. щото едва ли на англоговорящите им говори нещо
" Начална страница
Абониране за: Публикации (Atom)"
 
Благодаря. А защо като пиша с главни букви не излиза !? примерно отстрани менютата - Съдържание и т.н. ?!!? Има ли начин да се оправи ?
И Адсенса ми седи един и същ, заради това че не ми е актвиран профила ли ?
 
аз чаках 4 дена докато се получи емайл., че блога ми е одобрен,
през това време при опит да вляза в акунта си ми излизаше същото
като на тебе
акунт имам в adsense от както ми одобриха блога
между другото да знаеш, че парола и никнейм в adsense са ти същите, които са ти в блога
 
в правилата на adsense пише, че можеш да слагаш други реклами, но се ангажираш да не изглеждат по същия начин като рекламите на google
 

Горе