Направих 10 $ с adsense,но още не ми дават да избирам начин на плащане

mentalfanatic

New Member
Вече имам над 10 $ в сметката и искам да избера quickcash , като начин на плащане,но не ми дават възможност да избирам все още.Какво да правя,да почакам ли и има ли смисъл да продължавам с adsense,ако лъжат за начина на плащане то какво за изпращането на парите.
 
От: Направих 10 $ с adsense,но още не ми дават да избирам начин на плащане

Няма да те излъжат - изчакай! Ще ти пратят и pin....
Имаш време за превод, докато стигнеш $100.
 
От: Направих 10 $ с adsense,но още не ми дават да избирам начин на плащане

То че има време има просто попитах,за да знам има ли смисъл да продължавам.Изпратих запитване и до екипа на adsense и чакам отговор :)
 
От: Направих 10 $ с adsense,но още не ми дават да избирам начин на плащане

няма нужда да изпращаш запитване (не че и някой ще ти отговори) просто сега трябва да ти дойде пин-а (едно писмо с един код вътре). Изпращат го няколко дни след като направиш 10 долара. Писмото пътува между 2 и 6 седмици. След като дойте пин-а го въвеждаш и можеш да избереш начин на плащане.
 
От: Направих 10 $ с adsense,но още не ми дават да избирам начин на плащане

Бъди по-търпелив и на твоята улица ще изгрее слънце :)
 
От: Направих 10 $ с adsense,но още не ми дават да избирам начин на плащане

Моят пин го изпратиха като направих $40. Вече имам и $100 така че чакам тази седмица превода :)
 
От: Направих 10 $ с adsense,но още не ми дават да избирам начин на плащане

Адсенса няма да те прецакат, все пак са от дълго време в бизнеса, друг е въпроса за колко време си изкарал 10$ и дали те устройва този темп на забогатяване. Спазвай правилата, че Г. обича да реже терикатите :)
 
От: Направих 10 $ с adsense,но още не ми дават да избирам начин на плащане

Аз също направих 10$ преди няколко дена и веднага можех да попълня необходимите стъпки за получаване на превод.Чакам си ПИН-а тия дни.Имай търпение сигурен съм че скоро ще има решение.Успех!
 
От: Направих 10 $ с adsense,но още не ми дават да избирам начин на плащане

Спокойно бе хора изчакайте ПИН-овете да пристигнат, няма от какво да се притеснявате - Гугъл нема да ви излъже :) Като си получите ПИН-чето ще си попълниш данъчната информация и т.н., включително и начина на плащане :)
 
От: Направих 10 $ с adsense,но още не ми дават да избирам начин на плащане

няма да ви излъже като достигнете 100 ще сте баннати за невалидни кликове или нещо друго не се притеснявайте може и да минете
 
От: Направих 10 $ с adsense,но още не ми дават да избирам начин на плащане

няма да ви излъже като достигнете 100 ще сте баннати за невалидни кликове или нещо друго не се притеснявайте може и да минете
Да, благодаря успокои ни :)
 

Горе