Напълно начинаещ съм.

petarr_85

New Member
Здравейте на всички в този форум!Напълно бос съм в начина,по който се създава сайт за търговия,като цяло в интернет търговията.Малко инфо за мен:На 25 години съм,имам много свободно време,както в къщи,така и на работа мога да ползвам лаптопа неограничено.Най-важното,че не знам английски.Досега съм со оправял с онлайн-преводачките.Целта ми е да си докарвам 400-500лв на месец,пробвах с кешфиеста но се оказа менте.Препоръчайте някой сайт от който може да се докарат 4-500лв.Искам да навляза в нещата и да запиша курс по английски.Ако някой смята,че може да ми одари едно рамо скайпа ми е pecata12345 .
 
Последно редактирано:
От: Напълно начинаещ съм.

Здравей,
За съжаление изкарването на тази сума от компютъра не е никак лесно.
Ако искаш да направиш нещо, на момента трябва да забравиш системи като cashfiesta(зор ми е да го спомена чак), PTC, аутосърф и тем подобни..ама на момента!
Лично аз стигнах до 4-500лв на месец след като четох година и половина що за животни са PHP, MySQL HTML и CSS.
Щом си в този форум, ще ти препоръчам следното:
Четеш как се прави сайт, измисляш си за какво да е сайта(най-добре да е за това, с което се занимаваш или ти е хоби), пишеш каквото не ти е ясно в гоогле(аз там научих 90% от нещата, които знам) и така..
Има няколко опции за монетизиране, но за това ще разклатиш форума и ще намериш хубави и обстойни теми, които ще те насочат.
Питай нещо конкретно..
Поздрави!
 
От: Напълно начинаещ съм.

Бе не е задължително да знае програмни езици, и без това без английски ще е много трудно, пък и в тая криза кой наема ентусиасти. Аз не съм учил програмни езици...
Чети форума 2-3 месеца, пък тогава си реши какво ще правиш, общо взето няма начин да изкарваш такива пари с твоите знания.
 
От: Напълно начинаещ съм.

Е, да. Може и без тях, но отключват стабилни врати..че и прозорци :)
Много хора, предполагам, имат знания като неговите. Целта е да натрупа нови такива и да започне с нещо, което не е отнесено от гаргите..
Понеже си по-вещ, разкажи му какво може да направи без програмни езици..
Успех!
 
От: Напълно начинаещ съм.

В стил ноук:

1> adsense
2>affiliate marketing
3> bloggong
4> direct adv.
5> copywritter
6> data entry jobs
7> social bookmarking submit
8> всякакъв субмит по дирове, етк
9> да спами по форумите квото му кажем
10> Да продава някаква друга услуга
11> да продава собствен продукт
12> да инвестира пари и да си купи seo софт и да предлага услуги
13> да инвестира пари и да прави покупко продажба на домейни
14> айде че и без това се повторих, стига толкоз глупости
 
От: Напълно начинаещ съм.

В стил ноук:

1> adsense (програма на гугъл, която ти дава рекламки и ти ги поместваш в сайта ти. На цъкване печелиш стотинки..)
2> affiliate marketing (разпространяваш някакъв сайт(онлайн магази например) и на всяка покупка от хора, които си закарал, вземаш процент)
3> blogging (правиш блог - място, където пишеш каквото ти дойде на ум)
4> direct adv. (директна реклама - правиш си сайт и продаваш реклама..хората ти плащат за да слагаш линкове и банери в сайта ти)
5> copywritter (статии..преписваш статии и заменяш думите със синоними за да станат уникални статиите)
6> data entry jobs (работа, която изисква от теб да пишеш..не знам какво точно)
7> social bookmarking submit (добавяне на линкове в социални мрежи..лично аз не препоръчвам да го започваш..имаш много конкуренция)
8> всякакъв субмит по дирове, етк (добавяне на линкове в директории и други сайтове)
9> да спами по форумите квото му кажем
10> Да продава някаква друга услуга
11> да продава собствен продукт
12> да инвестира пари и да си купи seo софт и да предлага услуги
13> да инвестира пари и да прави покупко продажба на домейни
14> айде че и без това се повторих, стига толкоз глупости
Само превеждам..момчето не знае английски.
 
От: Напълно начинаещ съм.

На такъв човек не бива да се отговаря на подобен въпрос поради две причини:

1. Не си е направил труда да прочете за какво аджеба е форума.
2. Той иска ДОКАТО е на работа да прави нещо странично на лаптопа. Ми деба майка му е за това нищо не е добре в тая скапана държава.

Лично мнение...

nagradi.is, не говори така, че ей сега ще пратят поредният спам да им се клика по рекламите :D
nagradi.is каза:
1> adsense (програма на гугъл, която ти дава рекламки и ти ги поместваш в сайта ти. На цъкване печелиш стотинки..)
 

Горе