Напълно реална и сериозна възможност за работа чрез интернет

От: Напълно реална и сериозна възможност за работа чрез интернет

Но ми е интересно кой е този сайт към който са най големите фирми...
Можеш да пуснеш адреса вез http:// и www.
те големите са си към много сайтове.........но все пак очакваме линк да видиме :)
 
От: Напълно реална и сериозна възможност за работа чрез интернет

Ако беше казала директно, схемата е MLM, това е реф линка и т.н щеше да е по-добре според мен.

Не ме разбирай погрешно, но или нарочно спестяваш истината, или просто не знаеш как стоят нещата.

Ако на някой му се чете:

http://www.clubshop.com/manual/
 
От: Напълно реална и сериозна възможност за работа чрез интернет

doneli имам чувството че скоро ще те гледаме по Господари на Ефира.
Този хипер огромен МОЛ е токлова голям но май е тайна за клиентите.
 
Последно редактирано:
От: Напълно реална и сериозна възможност за работа чрез интернет

Благодаря ти antique!:) В ляво има активни секции. Хубаво е да се регистрирате безплатно като Free Membersip, така ще имате достъп до повече информация и ще можете да си направите собственно проучване относно дейността.
 
От: Напълно реална и сериозна възможност за работа чрез интернет

ако това е качеството на "световния малл" ще кажа - не, мерси :) Нищо не бих си купил от магазин, който дизайна му е от преди 10г ;)
 
От: Напълно реална и сериозна възможност за работа чрез интернет

Ник, ако само това ти е довода да не си купиш нищо-няма проблем :) -широко скроените хора ще превърнат този "проблем" във възможност за промяна. Ето например ми хрумва, че мога да споделя това със сътрудниците си и да се направи нещо по въпроса. Колкото до личните web, за всички са стандартни и се предоставят след трето ниво на обучение, но след това няма никакъв проблем да си направите най страхотната Web и да си работите със всички страни по света, колкото повече езици владеете, толкова по-добре! :)
 
От: Напълно реална и сериозна възможност за работа чрез интернет

Здравейте приятели :), светът прогресира благодарение на хората които вярват в реализирането на новите идеи! В ранните сутрешни часове стана реалност и Българският Shop Mall :) ...пак не ме пуска да сложа линк/, но пробвайте така... clubshop com /mall/ BG / и това е самото начало.... Супер съм щастлива, беше плод на 4 месечно усилие. Продължаваме!
 
От: Напълно реална и сериозна възможност за работа чрез интернет

doneli Честито за Българският Shop Mall....... вижда се че много му се радваш ..:) Във всички случаи е по - добре някой да работи и прави нещо от колкото нищо .Желая ти късмет , успех и развитие при реализирането на идеите с които си се захванала.
 
От: Напълно реална и сериозна възможност за работа чрез интернет

Благодаря за подкрепата Adi, успехи и на теб! :)
 
От: Напълно реална и сериозна възможност за работа чрез интернет

Нямах намерения да се намесвам, но просто немога да не изкажа мнение по въпроса.
Отностно
Ник, ако само това ти е довода да не си купиш нищо-няма проблем :) -широко скроените хора ще превърнат този "проблем" във възможност за промяна. Ето например ми хрумва, че мога да споделя това със сътрудниците си и да се направи нещо по въпроса. Колкото до личните web, за всички са стандартни и се предоставят след трето ниво на обучение, но след това няма никакъв проблем да си направите най страхотната Web и да си работите със всички страни по света, колкото повече езици владеете, толкова по-добре! :)
doneli опаковката продава продукта! Казвам като човек занимаващ се с дизайн и икономическо образование!

Здравейте приятели :), светът прогресира благодарение на хората които вярват в реализирането на новите идеи! В ранните сутрешни часове стана реалност и Българският Shop Mall :) ...пак не ме пуска да сложа линк/, но пробвайте така... clubshop com /mall/ BG / и това е самото начало.... Супер съм щастлива, беше плод на 4 месечно усилие. Продължаваме!
Нищо лично, но ако това сте постигнали за 4 месеца, то по-добре да бяхте платили на някоя фирма .. за толкова време щеше цял портал да ви направи и да ви изкара на 1во място в Гугъл.
И имам следното питане ... след като избера България от падащото меню, защо в страницата всичко е на английски!?!

Това си е чист МЛМ! Хората, заещи какво точно представлява това (а не само понятие), то го виждат от 1вия път. Дано наистина да ти носи доходи, но много (наивни) хора са изгорели, изгарят и ще продължават да изгарят.
Успех и ако съм те засегнал с нещо моля да бъда извинен.
 
От: Напълно реална и сериозна възможност за работа чрез интернет

Благодаря за въпроса. Първо изгубихме 4 месеца, защото българите трудно се убеждават и приемат новостите, не става само с една реклама в Гугъл. Това наистина е маркетинг в чиста форма, съкращението му е MOM /голям организационен маркетинг/ - милиони хора по света работят в тая индустрия като допълнителен доход, в Българрия е едва ли не "мръсна" дума- четеш концепцията на фирмата, стратегиите и ако ти допада ставаш част от екипа, ако не си се занимаваш с други любими неща:). Замисли се колко подобни фирми има в БГ - Орифлейм, Ейвън, Цептер, Хербалайф -тук поне не си обвързан с продукт в "който да се влюбиш за цял живот"! Колкото до това, че има чужди фирми, това е нормално и те са представени и в други сайтове по света, а и трябва да има основа на която да се стъпи - не може да се стартира с празен Mall, обърни внимание все пак кои марки и фирми са вътре...предстои да влязат и други и това е страхотно между другото!:) В момента работим по преговорите с по-големите БГ фирми, хотели, туристически агенции, между другото в ляво има качени две БГ фирми, контакти и техните отстъпки, за членовете на клуба, а това означава, че ако българин или чужденец е член на клуба /а те са милиони/ отседне в БГ хотел, ползва услуги или си купи нещо от БГ фирма производител-получава тази отстъпака, същото се отнася и за наши членове пребиваващи в тези 60 страни -получават точно това което е записано като отстъпка срещу всеки магазин, сайт... става обмен на стоки и услуги на световно ниво и така хора от различни страни работят заедно. Реших да го споделя на страниците на този форум, защото на мен лично ми харесва и може да допадне и на други хора. Аз съм си избрала да работя това, но никой от вас не карам да прави същото. Споделям. Просто ми е готино :) Хубава вечер
 

Горе