Насочете ме към ниша

Moko

Well-Known Member
Здравейте колеги и колежки!
След достатъчно доволно време мързелуване смятам да пусна 1 блог с аффилейт насоченост... Виждам че напоследък е много атрактивно да се прави един блог с тема например "2 000$ за 2 месеца" или пък онзи по-известният "32 000$ за година" и в него уебмастъра да описва работата си и продажбите и т.н.. Това като че ли ме зариби и аз смятам да направя нещо подобно, но проблема е че не мога да си избера ниша...

Моля дайте някоя ниша, която има добра конверсия :) Или някакво сравнение? Има доста хора тука, които правят парички от афф. програмки, моля , споделете вашите наблюдения - кои продукти се харчат най-много?

Смятам да почна работа на 1ви март и да приключа работа с него на 31, т.е да видя какво ще направя за 1 месец :) Като смятам да работя упорито ;-)
Имам само 2 дни да си избера ниша, моля помогнете ми в избора :)

P.S
Смятам да промоутвам от Genbucks , може да ги смеся и с Moreniche, ама главно от GB ...
 
Последно редактирано:
За един месец е малко по принцип (особено ако става дума за собствен домеин)

Събдомеин на блог спот и по дълъг проект поне 6 месеца (даже година е по добре) а и ако си сериозен ще ти изкара кеш

Отдели първите няколко седмици да попрочетеш това онова

А за ниша пъллно е с такива избери си някои киурд от списъците с ключови думи за които има достатъчно търсения на ден и по-малко конкуренция по принцип така се прави най лесно

Списъци с Киурди - Keyword Lists

за избирането на киурд Ебизнес е написал доста добра статия по темата

По-добре ПЪРВИ в селото от колкото ПОСЛЕДЕН в града

Към точна ниша не мога да т насоча по принцип е по добре да избреш нещо за което имаш познания а ако нямаш да отделиш да де научиш

Хубаво е да прочетеш блога на митака за теб селектирам две три важни неща (но е хубаво да го прочетеш целите секции свързани с блогването маркетига и парите от интернета) И ако имаш въпроси питай във форума

Силата на истината в онлайн бизнеса

Как да промотирам правилно продукт?


Успешно промотиране на продукт


Хапчета за отслабване - как да ги промотираме?

ПП Аз напоследък не го харесвам този Прокатол на море ниш нещо слабо конвертира



Ако ще цъкаш в тази ниша избери от продуктите на Market Health и Генбъкс

Надявам се да се запишеш под нас :)
 
Благодаря ти coolice!
Наистина не очаквах, че някой ще ми обърне толкова много внимание :)
Ще прочета внимателно всичко, което ми даваш и ще разгледам обстойно блога на Митака - обещавам.
Знам че месец звучи твърде кратко, но май в първия си пост съм пропуснал думата "експеримент" ;)
Ще прочета всичко, ще разгледам всички ниши и информация за конверсиите горе-долу, ако има такава, ще му измисля име и почвам работа. Ще разгледам и продуктите на Markethealth и разбира се - ще се запиша като ваш реферал ;)

Между другото това че казах само 1 месец не значи, че няма да се занимавам с него повечко време :)
Иначе смятам да използвам блогспот и яко да събмитвам в директории, тука някъде имаше лист, ще го потърся ;]

Благодаря още веднъж! Наистина смятам сериозно да се захвана този път :)
 
SSH_ON шегаджия :lol:
vetzkov благодаря колега ;)
Сега чета статиите на Митака ;]
Интересни неща има, наистина, но всеки знае че психическата атака е голямо нещо!
Аз добре си служа с думите, ама не знам... Да видим дали ще ми е в плюс това ;-)
 

Горе