Настройване на Proxy-та за Facebook?

prophet

Active Member
Здравейте,

Имам няколко профила във Фейсбук, спамя сайтове и понякога клипчета от Youtube, но от Фейсбук вече ми блокираха поне 5 профила, може би защото вървят около 10 профила на едно IP.

Бях чел, че се продават проксита, и на едно такова прокси можело да се вържат по 3-ри фейсбук профила? Рових се из интернет, но така не открих как се настройват самите проксита с профилите и особеностите към тях?

Може ли някой, който се е занимавал с такава работа да ми помогне в случая? Ще съм му много благодарен. :)
 
Някои инструменти за публикуване във FB също имат таб за въвеждане на прокси.

Това е най-лесният начин.
 
Здравейте,

Имам няколко профила във Фейсбук, спамя сайтове и понякога клипчета от Youtube, но от Фейсбук вече ми блокираха поне 5 профила, може би защото вървят около 10 профила на едно IP.

Бях чел, че се продават проксита, и на едно такова прокси можело да се вържат по 3-ри фейсбук профила? Рових се из интернет, но така не открих как се настройват самите проксита с профилите и особеностите към тях?

Може ли някой, който се е занимавал с такава работа да ми помогне в случая? Ще съм му много благодарен. :)
Не блокират заради това че са на 1 ип. По скоро е от честотата на постване , репорти и тн.
 
А защо си мислиш, че фейсбук не засича прокситата?
 
Блокират, защото прекаляваш със спама.
Не мисля, спамил съм два пъти до сега.

А защо си мислиш, че фейсбук не засича прокситата?

Много хора ползват проксита, явно има ефект.

А защо си мислиш, че фейсбук не засича прокситата?
Не блокират заради това че са на 1 ип. По скоро е от честотата на постване , репорти и тн.

Не мисля, че ме репортват, пък може и това да е. Иначе ако 1 прокси държи 2 профила, тогава честотата няма да е толкова висока, и проксито в случая мисля, че ще помогне.

Благодаря ви на всички за ценните съвети и отделеното време!
 
Последно редактирано:
Точно това е. Комбинация от рипорти и честота на ползване, колкото до прокситата помагат. Само трябва да са чисти не примерно да си вземеш express vpn или hide my ass дето ги ползват 1000 човека private трябва да са.
 
Здравейте,

Имам няколко профила във Фейсбук, спамя сайтове и понякога клипчета от Youtube, но от Фейсбук вече ми блокираха поне 5 профила, може би защото вървят около 10 профила на едно IP.

Бях чел, че се продават проксита, и на едно такова прокси можело да се вържат по 3-ри фейсбук профила? Рових се из интернет, но така не открих как се настройват самите проксита с профилите и особеностите към тях?

Може ли някой, който се е занимавал с такава работа да ми помогне в случая? Ще съм му много благодарен. :)

Най-важното нещо, което НЕ трябва да правиш е да регистрираш профил от ай пи, което генерира спам! "Чисто" ай пи за регистрация и спам от друго. Не е гаранция, че така няма да го "гръмне" батко ти Зукър, но поне спам защитите са по-преодолими - потвърждаване на спамещото ай пи, фишинг защити. Потвърждаване на лична карта по този начин ще ти иска много по-рядко. А ако се стигне до изпращане на снимка на абоната - със свещи в църквата :D
 
Имате ли човек, с който сте работили преди и сте купували проксита? Най-скоро време ще трябва да взема, и да прегледам как се и настройват. Иначе няколко акаунта ми искаха потвърждение чрез снимка, и ествествено ги блокираха. : )
 

Горе