Настройка за приходи в Google webmaster tool

Здравейте, рових се къде ли не, но моят проблем не можах да го срещна.Не мога да настроя Google analytics да ми показва стойността на приходите от реализациите от различните източници.Трябва ми разделено показване на това коя продажба от гугъл адуърдс или органик и т.н. за колко пари е, за да мога да си измервам ефективността.Целта, която съм настроил е урл-то при покупка и си работи.Сложих кода на гугъл в кошницата но приходите не желае да ми показва и си стои на 0.00.Някой дали може да даде съвет?Кодът който инсталирах в кошницата е

gaq.push(['_addItem',
'1234', // transaction ID - necessary to associate item with transaction
'DD44', // SKU/code - required
'T-Shirt', // product name - necessary to associate revenue with product
'Olive Medium', // category or variation
'11.99', // unit price - required
'1' // quantity - required
]);

Благодаря предварително за съдействието
 
Последно редактирано:
От: Настройка за приходи в Google webmaster tool

Аз имам сложен един такъв тракер на един магазин, но не отчита добре нещата
на моменти пропуска продажби - траква някъде около 80% от всички реализирани в сайта.

Кода ти изглежда добре - провери си точно дали си го сложил в правилната страница. В общия случай трябва да се в страницата където потребителя вижда потвърждението на направената поръчка точно след като е натиснал бутона поръчвам.

Направи си няколко експиримента и гледай source code-a на страниците си на всяка стъпка и за наличието или отсъствието на тракинг кода на налитикса
 
От: Настройка за приходи в Google webmaster tool

Привет, страницата която се отваря след като е поръчано съм я задал в аналитикс като урл и си работи.Този код съм го сложил единствено в количката, защото така го разбрах от описанието.Да го сложа на всички урл стъпки през които минава една поръчка ли?
 

Горе