Настройка на CNAME в Godaddy

misho0

Member
Колеги дайте съвет как да си настроя CNAME в Godaddy.
В една Афф програма има възможност след настройка на CNAME да се показва и мобилна версия на програмата.
Като phone.mysite.com, Влезна в Godaddy настроих но все ми излиза после че сървърът не може да бъде намерен.
Помагайте къде греша или какво да правя.
 
Ако пишеш конкретно кой е домейна и какъв cname трябва да се зададе, може тези които разбират да ти кажат къде грешиш, но така хипотетично няма как да стане.
 
Това с мобилните версии е отживелица, всичко вмомента е крос платформено / риспонсив.
 
Така е, отживелица е...но самата програма предлага само мобилна версия.
Прикачил съм снимка на акаунта ми с Godaddy къде трябва да променя и снимки на акаунта ми в партньорската програма.

Godaddy:

:
Affilates programhttp://www.avtovozi.com/cname godaddy.png
res.png


Affilates program mobile:
ress1.png
 
Пич, пусни шибания домейн, заедно със записа за да проверим какво си сътворил до момента и защо не работи. Ако е толкова специален, че ще събори националната сигурност, значи не ти трябва помощ.
 
От това което си показал на картинките и в случай, че искаш да използваш твоя phone.mysite.com в съответните полета пишеш:

1. GoDaddy DNS - за домейн mysite.com
Type* CNAME
Host* phone
Ponts to* www.res99.com

TTL* - ако искаш тук избери Custom и напиши няколко секунди докато пробваш, защото се кешира и ще трябва c:/> ipconfig /flushdns

2. При афилиейта въвеждаш във всички полета от картинката твоя сайт phone.mysite.com
Отбелязваш: "Yes active this feature"
и Update
 

Горе