Националната лотария - Една голяма измама!

От: Националната лотария - Една голяма измама!

За проба се регнах в седмиците, депозирах 20 лв, нарочно ги играх на мач с голям коефициент, който естествено не излезе. Веднага ми преведоха 77 лв, които разиграх и вече имам 250 :)

Когато прочетох темата за тази измама с бонуса понадникнах във форуми и групи за залагания. Ако беше масово това с ай пи-тата в интернет щеше да гъмжи за това. Поне до момента не виждам оплакващи се. На теб честито за печалбата :)
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Имам познат спечелил 10к. Обаче винаги ми е било интересно за хората спечелили въпросните големи награди от по 100, 200, 300к дали са реални. Все ми се върти в главата, че ако бутнат 5к на бай Иван примерно той ще излезе пред камерата и ще каже, че е взел 300к. Това вече са догатки. :) Иначе добре си го сметнал.

Чувам някакви слухове, че хонорара им бил 200 лв.
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Съмнява ме да им плащат за да казват, че са спечелили... Ако имаше и един такъв все щеше да спомене на приятел по чашка, да се разчуе и да стане грандиозен скандал....
По-вероятно е просто да са много малко спечелилите на фона на всички залагащи и на обявените на гърба на талона печалби...
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Идея си нямате какви са им печалбите и по колко билети се продават на ден, това че са дали 200 или 500 000 лв. на някой все едно са си дали печалбата за 1-2 часа.. печалбите са реални, но шанса е много малък да се падне на вас.
 
Оня плешивия Бахарката сума ти и джипове накупи да ги рекламира. Гледам възрастни жени в метрото, във видимо лошо финансово състояние, търкат ли търкат с надеждата да преборят мизерията, а Бахари се изживява на гангстер и пълни гушата! Тея билети са по лоши от залозите на футбол и казината, от тях пострадва най ниската прослойка на обществото, трябва малко да ограничат тази агресивна реклама на Захарко
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Идея си нямате какви са им печалбите и по колко билети се продават на ден, това че са дали 200 или 500 000 лв. на някой все едно са си дали печалбата за 1-2 часа.. печалбите са реални, но шанса е много малък да се падне на вас.

В тотото шансовете са подобни. Тия с талоните постоянно нови тиражи по 14 милиона или някакви такива числа... Смешна работа, ама на всеки му светят очите за бърза печалба. За 2015 година са обявили 250 000 000 лв приход от тия талони, колкото разходи да им извадиш смятай какви печалби са... ==> http://clubz.bg/34947-iztyrkali_sme_250_miliona_leva_s_lotarijni_bileti
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Нагледно:
8838351T.jpg
 
Ако парите, които народа ръси за тази абсолютна измама бяха инвестирани в проекти като Белене или 7ми блок на АЕЦ Козлодуй например, досега щеше вече да жъне печалби. Но българина си е такъв, съгласен е и цялата заплата или пенсия да проиграе, дори да няма и за хляб . Камо ли да мисли за общото благо или пък просперитет на нацията. Лошо,...много лошо.
 
Чувам някакви слухове, че хонорара им бил 200 лв.

По принцип на спечелилите им дават малка сума първоначално и остатъка го изплащат по схема. Мой познат спечели 200,000 лв и са му дали 40 или 50 първоначално. Остатъка ще му го изплащат за Х години (незнам колко точно). Някаде четох, че който спечели тия 12 милиона по някое време (ако го дадат тоя джакпот въобще), ще му го изплащат 20 ГОДИНИ...

Проблема е, че ако имат да изплащат твърде много, лесно ще фалират АД-то и хората на които дължат нещо зависват...
 
За да твърдите че е измама трябва да имате някакви доказателства. Някой от вас бил ли е свидетел или да знае със сигурност, че нещата не са истински. От друга страна имате ли познат който да е печелил голяма сума и да знаете със сигурност, че са му я дали. Аз не знам кое как е и затова не взимам страна, познавам само един човек който беше спечелил 400 лева, за по-голяма сума не знам.
 
За да твърдите че е измама трябва да имате някакви доказателства. Някой от вас бил ли е свидетел или да знае със сигурност, че нещата не са истински. От друга страна имате ли познат който да е печелил голяма сума и да знаете със сигурност, че са му я дали. Аз не знам кое как е и затова не взимам страна, познавам само един човек който беше спечелил 400 лева, за по-голяма сума не знам.
Защо трябва да е измама . Взимат на 400 000 баламурници по 5 лева за билетче , раздават 20 % от парите като награди и останалите в джоба. Пенсионерите нямат пари за хляб , но търкат тия билетчета и чакат да вземат милионите.....
 
Защо трябва да е измама .

И аз не вярвам да е измама, както каза всичко е изчислено от тях и са на хубава печалба дори след раздадените награди
 
Винаги когато спра до "Lafka" има някой , който си купува билетчета... абсолютно винаги!
Много ми е интересно този джакпот от 12 милиона как не е паднал толкова месеци... това единствено ме съмнява адски много.
 
То и да се падне, каква е гаранцията, че няма да е на някой техен с цел зарибявка на още народ, който си вика "Тоя си оправи живота, нека и аз опитам"?
 

Горе