Начинаещ в онлайн бизнеса

От: Начинаещ в онлайн бизнеса

Аз афф сайт ще правя отделен със домейн и хост. Тук идеята ми беше личен блог със евентуално една или две афф реклами, свързани с темата на блога. Тази информация сигурна ли е, че не дават. Защото видях няколко блога, които имат банери към амазон за покупка. Изглежда ми като афф линк!

Поправям се, блоговете, които видях са на wordpress.org, а не на .com. Мислех, че няма разлика, но явно има.
 
Re: От: Начинаещ в онлайн бизнеса

Аз афф сайт ще правя отделен със домейн и хост. Тук идеята ми беше личен блог със евентуално една или две афф реклами, свързани с темата на блога. Тази информация сигурна ли е, че не дават. Защото видях няколко блога, които имат банери към амазон за покупка. Изглежда ми като афф линк!

Поправям се, блоговете, които видях са на wordpress.org, а не на .com. Мислех, че няма разлика, но явно има.

Давай смело. Така и така ще е фри, давай. Не му мисли много много. ;) Избери си някаква тема за писане и стартирай направо. Няма какво да се вайкаш. На серозните вече проекти ще си му правиш ресърч, и по-леко ще пипаш. ;)
 
От: Начинаещ в онлайн бизнеса

Здравейте, отново!
Напредваме малко по-малко по проекта с блога. Определено когато човек си поиграе малко и експериментира с нещата вижда плюсовете и минусите на едната и на другата платформа. В частност говоря между уордпресс.ком и блогър. Определено блогър не ми предлага нещата, от които имах нужда, но след доста изгледани видеа, обучения и прочетени теми, намерих решение на проблема си и продължаваме напред как се казва :). Дал съм си срок максимум до 10-ти февруари да го пусна официално. Още подготвям статии и съдържание, банери, снимки и т.н. Още веднъж искам да Благодаря на хората тук, които ми дадоха съвети и подкрепиха в начинанието ми. Радвам се, че съм част от този форум и му пожелавам само успехи занапред. Когато завърша блога ще пиша отново или ще пиша при евентуални проблеми преди завършването му, дано няма такива. Не малко работа ме чака и след това. Още два проекта, които съм подготвил за тази година. Лек и успешен ден на всички.


Поздрави!
 

Горе