Начини за монетизиране на facebook страница

Convenix

Member
Здравейте!

Чета от известно време тук доста от темите, но сега си направих акаунт, защото имам въпрос.

Може ли да споделите идеи и начини за монетизиране на facebook страница?
Аз се сещам само за 3 начина:
- Продаване на страницата - според вас това добра идея ли е или не си заслужава?
- Реклама в страницата
- Създаване на сайт в който се слагат реклами и чрез страницата се докарва трафик към сайта

Със сигурност това не са всички възможни начини. Ще се радвам ако споделите и други идеи за монетизиране. Както и ако кажете според вас кой е най-ефективния начин за монетизиране.

Не ви казвам, коя е страницата, колко харесвания има, каква е тематиката, защото в случая просто ме интересуват различните начини за монетизиране на страница.

Извинявам се ако темата ми е в грешния раздел или пък вече има друга такава тема:
- Единствената друга, която успях да намеря беше: https://www.predpriemach.com/threads/Търся-идея-за-монетизиране-на-голяма-en-ФБ-страница.46557/

Ако знаете за други подобни теми, може и тях да споделите тук.

Благодаря!
 
Дали ще я даваш под наем или ще пускаш платени постове на хора , срещу заплащане е едно и също.

Мога малко да поспоря. Ако страницата е под наем, можеш освен спамене вътре, да й сложиш и 1 бутон отгоре, който също да носи посещения, можеш и да си я развиваш и в общи линии не е същото. Когато страницата е под наем имаш по-големи права, отколкото когато само си плащаш за рекламни постове.
 

Горе