Начини за печелене на пари с интернет

От: От: Начини за печелене на пари с интернет

1. Правим си собствен посещаван сайт и слагаме Adsense реклами.
2. Включваме се към афилиейт програми и правим продажби.
3. Работим като фриилансер.
4. Форекс търговия.
5. Залози по интернет.
6. Кликане на банери и мейли :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
7. Ставаме дропшипър :roll: макар че не го познавам добре, но го слагам
8. Писане на постове по форуми за по 6 цента поста :wink:

Всички тези начини може би са вършили работа,но аз честно казано нямам няколко живота за да видя как работят.Страшно много труд и време за дребни стотинки.От много време търся начин ,истински, имам в предвид за печелене на пари от Интернет и след толкова време успях да намеря начина за себе си.Големи пасивни доходи от Lyoness.Всеки прави своя избор.Има ли някъде някой който да ви даде 2700 лв. при инвестиция 300 лв. ?И след това да продължи да ви дава много по-вече от колкото ви е дал първия път без да е необходимо отново да инвестирате и да правите каквото и да е било.Просто получаваш,за да има какво да харчиш и за това че харчиш ти правят отстъпка.

Здравей,можеш ли да ми обясниш по-подробно за LYONESS,как точно работи,колко инвестиция изисква,от какво всъщност печелиш.На пръв поглед разбира се това е пирамидална схема,но много такива са и печеливши.Пусни едно ЛС,а може и тук да напишеш обяснението,за да видим всики и дискутираме.Ще ти стана и реферал,ако трябва просто дай малко повече яснота по въпроса.Благодаря ти предварително!
 
От: Начини за печелене на пари с интернет

Както виждаш, той отдавна е баннат и едва ли ще ти отговори. От умрял писмо. Разгледай форума по-подробно и ще намериш далеч по-безболезнени инвестиции от Lyoness...
 
От: Начини за печелене на пари с интернет

Вярно,че са го баннали.На сайта на lyoness няма никаква форма за регистрация,пратих им мейл и ми върнаха един телефон на някаква жена да и се обадя да ми обясни всичко.Пирамида някаква ще е 100 %.
 
От: Начини за печелене на пари с интернет

Ако някой има нужда от подробна информация ,сайта на Lyoness България не може да ви помогне защото по незнайни причини е много неясен.За всеки който проявява интерес и мога да помогна с нещо ,моля да заповяда.Готов съм да предоставя цялата информация ,която му е необходима.Интересна е човешката природа.Преди да разберем за какво става въпрос и за всичко от което не разбираме му поставяме щампа Skam ,пирамида и каквото се сетите още.Ако разгледате страницата на Lyoness ще видите колко търговци от световен ранг са включени в тази система и ако тя е пирамида значи Sony,Skype,Praktiker,Lukoil,Carrefour,Philips,Lidl,Billa,OMV,Epson,HP,Ferrari и много други ,са пирамиди или такива структури.Не знам дали е разрешено да напиша моят e-mail адрес/може би това е въпрос към администратора / за да може всеки който се интересува да се свърже с мен
 
От: Начини за печелене на пари с интернет

Ти се смееш на кликането на реклами ама и там се правят пари само трябва да следиш сайтовете :)
 
От: Начини за печелене на пари с интернет

Разбира се.Всеки си има предпочитания.Моите очи изтичат за няколко цента след дълго кликване от няколко часа.Хвала на тези които печелят пари по този начин.Наистина е трудно
 
От: Начини за печелене на пари с интернет

още малко от мен:
скамове
спам
руутове
кражби
троянци

ло6о тук ве4е на4ините за пе4алба онлайн запо4наха да се поиз4ерпват, все пак останаха:
HYIP
Bitcoins
 

Горе