На Търг 10 домейна (com/net/org)

От: На Търг 10 домейна (com/net/org)

Дрисльо можеш само на твои приятелчета можеш да казваш, аз не съм и няма да бъда сред тях! Както казах по-умният отстъпва и няма да ти отвръщам на заяждането защото явно в случая аз съм по-умния, но не само в случая!
1. Погледни датата на пуснатата от мен тема с тези въпроси, оттогава доста съм прочел
2. Тази тема не беше за мен
3. Това което се отнася за тази тема го знам, явно ти не го знаеш щом спориш
4. Като културен Българин Аз ходя по малка нужда само в добре укрепени тоалетни където няма вятър!
 
От: На Търг 10 домейна (com/net/org)

Noke

Не обиждай хората,Спри да спамиш,отвори си собствена тема,скочи от някои балкон,прати картичка на Байко........Еи такива приятни неща!

Човека е питал по повод СЕДО,как процедират те по въпроса,дали има разлика със ebay.com!

ПС: даже и за спамер не ставаш,хората го правят със стил!Общо взето губи 1 вия които си опусне нервите губи!:lol:

 
От: На Търг 10 домейна (com/net/org)

Дрисльо можеш само на твои приятелчета можеш да казваш, аз не съм и няма да бъда сред тях! Както казах по-умният отстъпва и няма да ти отвръщам на заяждането защото явно в случая аз съм по-умния, но не само в случая!
1. Погледни датата на пуснатата от мен тема с тези въпроси, оттогава доста съм прочел
2. Тази тема не беше за мен
3. Това което се отнася за тази тема го знам, явно ти не го знаеш щом спориш
4. Като културен Българин Аз ходя по малка нужда само в добре укрепени тоалетни където няма вятър!
Какво знаеш бе пиле шарено? :)
Отпреди 20 дни беше някъде темата. И никой не ти е отговорил - предполагам затова сега се налага тука хората да ти обясняват.
Видя се колко знаеш, видя се и отношението ти, какво мучиш още?

Ако не беше скочил така неподготвено с лапешките си изцепки, нямаше да се налага на никого да ти разяснява че не си прав.
Или щеше да го направи по-любезно.
Ма ти си проигра шанса.


Noke

Не обиждай хората,Спри да спамиш,отвори си собствена тема,скочи от някои балкон,прати картичка на Байко........Еи такива приятни неща!

Човека е питал по повод СЕДО,как процедират те по въпроса,дали има разлика със ebay.com!

ПС: даже и за спамер не ставаш,хората го правят със стил!Общо взето губи 1 вия които си опусне нервите губи!:lol:

И ти си трай там и благодари че те игнорирам. Засега.
Щото иначе ще отделя 3 мин. да обясня в подробности колко аджеба тъпо е да участваш в търг на новорегистриран + без крайна дата + без резерв. цена + предварително плащане тип 'трай бабо за убост...'.
За по-бавната аудитория. Ако има такава.
 
Последно редактирано:
От: На Търг 10 домейна (com/net/org)

There are currently 5 users browsing this thread. (5 members and 0 guests)

sr71sa,
codefuture+,
bizz,
Noke,
pacopetkov

Колкото и да висиш,няма получиш Отговор!:D
 
От: На Търг 10 домейна (com/net/org)

Знам толкова колкото не можеш да си представиш, просто защото си твърде зает да се заяждаш и чешеш клюкарския език!
За 20дни може много да се прочете за Reserve price в добре описаната документация и FAQ на седо и ebay и нямам нужда ти да ми обясняваш нищо, защото като ти гледам държанието и писанията няма да науча нищо полезно и смислено от теб!
Не муча, а пиша и говоря, този който е досаден и мучи явно си ТИ! Кой е видял колко знам? Ти ли? Знам колкото трябва и няма нужда да го показвам на хора които не заслужават внимание!
Не съм скачал с лапешки изцепки, защото не съм лапе, а точно обратното, здраво стъпил на земята реалист които смята повече да не се занмава с такова недорасло дето си хаби свободното време да спори и заяжда вместо да създава нещо полезно!
Никакъв шанс не съм проиграл защото съм си заслужил уважението към хората към които е нужно, от твоето уважение нямам нужда, а и не вярвам някой да има!

Hasta luego amigo!
 
От: На Търг 10 домейна (com/net/org)

Знам толкова колкото не можеш да си представиш, просто защото си твърде зает да се заяждаш и чешеш клюкарския език!
За 20дни може много да се прочете за Reserve price в добре описаната документация и FAQ на седо и ebay и нямам нужда ти да ми обясняваш нищо, защото като ти гледам държанието и писанията няма да науча нищо полезно и смислено от теб!
Не муча, а пиша и говоря, този който е досаден и мучи явно си ТИ! Кой е видял колко знам? Ти ли? Знам колкото трябва и няма нужда да го показвам на хора които не заслужават внимание!
Не съм скачал с лапешки изцепки, защото не съм лапе, а точно обратното, здраво стъпил на земята реалист които смята повече да не се занмава с такова недорасло дето си хаби свободното време да спори и заяжда вместо да създава нещо полезно!
Никакъв шанс не съм проиграл защото съм си заслужил уважението към хората към които е нужно, от твоето уважение нямам нужда, а и не вярвам някой да има!

Hasta luego amigo!


Пичага, осъзнай се малко. Ай стига се заяжда, няма нужда от ексцесии и обиди тука. Сега ще ти обясня какво е ризърв прайс и какво имах предвид, щото въпреки и да си по-умния, явно не знаеш. Нокето ти е казал вече. Гледай сега, ризърв прайса е нещо, което се обявява предварително и ако бъде достигнато, продавачът Е ЗАДЪЛЖЕН да продаде. Нали се сещаш, че в случая продавача само той си знае ризърв прайса и дори и да си е намислил някаква стойност, при евентуалното й достигане може да реши да я промени. И така да избяга от задължение от продажба.

Все едно да те накарам да познаеш кое число съм си намислил и да ти дам 1 000 000$ ако успееш. Само дето никой няма да го знае това число освен мен... Нали се сещаш защо няма никога да успееш?

Ризърв прайсчето се ОПРЕДЕЛЯ/ЗАПИСВА/СЕТВА/СЕЙВ-ВА ... ПРЕДВАРИТЕЛНО.
... използвайки опциите на конкретния сайт - за Ибей това си е поленцето им, за форум - обикновено се праща бележчица на някой админ (ако се наложи да влезе в ролята на арбитър).
За да не могат разни келеменца и пишман-бизнесменчета да шмекеруват и да си връткат трътките как им е угодно.

Има логика, нали?

ПС: Пък спрелия автор на темата в момента просто не знам какво да го посъветвам... Положението изглежда безнадеждно.
 
От: На Търг 10 домейна (com/net/org)

Уникални сте,форума няма такава опция!

от 10 поста насам в търга няма ризърв прайс,разбрахме се вече че няма как да е приложимо това тук!

Сега ще трбява да пускам нова тема.........
 
От: На Търг 10 домейна (com/net/org)

Сори, и на мен не ми е приятно да ти спамя темата, ама офертата си беше некоректна от самото начало. А и погледни го от добрата страна - темата не мърда от първите позиции ;)
 
От: На Търг 10 домейна (com/net/org)

Абе хора от Марс ли падате бе!Тия домейни са пуснати за продажба,следователно целта ми е да ги продам!
ризърв прайс на всичките беше 2 цифрен,но нали само спам,спам,е това е най лесно!Браво!
Сега ще пускам нова тема!
 
От: На Търг 10 домейна (com/net/org)

Абе хора от Марс ли падате бе!Тия домейни са пуснати за продажба,следователно целта ми е да ги продам!
ризърв прайс на всичките беше 2 цифрен,но нали само спам,спам,е това е най лесно!Браво!
Сега ще пускам нова тема!

СЛЕПИ ЛИ СТЕ!!
 

Горе