На вниманието на всички и админа.....

От: На вниманието на всички и админа.....

режемдървета Може ли толкове много правописни грешки да допускаш на всеки пост. Преглеждай си ги малко. Редактирай ги. Поне ако смяташ че пишеш нещо което е полезно и има защо да се чете .
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Много тъпа тема
много тъпи коментари
Много извратен краснопис..
изобщо ужасТ
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Оди в басеина и се отдаи на почивка брато имаш ли нещо за подарияване.....
 
От: На вниманието на всички и админа.....

AMOUN подари му един вибратор на човечеца, пък поне това спомогне да наблюдаваме по-рядко присъствието му тук :)
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Я с тебе бизнес че правим ти се базикаш.Ела аз ще ти дам един кожен специялно издание е ;)....
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Нека позная? Millenium Edition? И понеже като те гледам няма да схванеш намека, ще ти го напиша така - спецИялно издание от 2000та година?
Хайде завърши четвърти клас и тогава се опитвай да въртиш бизнес, макар че като те гледам май все още не си минавал и през първи.
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Хора спрете да обръщате внимание на този ... явно се кефи или нз и аз вече ....

админа ще дойде и ще му лепне бана - след това ще си направи нов акк и пак ... но какво да се прави сигурно са ги разпуснали от детската градина ....
 
От: На вниманието на всички и админа.....

на къде отива тази "тема"...
 
От: На вниманието на всички и админа.....

проблема е че няма кой да го направи /... в момента

Има време за всичко бе :) Поне може да му се порадваме още малко :D
 
От: На вниманието на всички и админа.....

ТВОЯ ХОСТИНГ ЯКО КЪМ КОФАТА ПОНЕЖЕ СИ ТЕРИКАТ АС ТИ ПЛАТИХ 2.40 за 1 месац а ХОСТЕНГА ПРЕЗ ден Е ОФФ ЗА 3-4 ДЕНА ГЛЕДАМ ПИСАЛ СИ ВРЪЩАШ ПАРИТЕ ЗЕМИ МИ ГИ ВЪРНИ А?
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Това е да си "Терикат".
@rejemedarveta колко сте?
Гледам все за някакви "вие" пишеш...
Сигурно си представител на някоя бизнес група.

Тук имаме 2 възможности за появата на този агент. :)
-заради познатата криза някой "точков" сайт е фалирал и част от тях са надушили този сайт
-във връзка с интегрирането на компютри в училищата е възможно някой 8 годишен гении да е успял да се регистрира тук

третия и по-малко вероятен вариант е да са прекарали интернет и компютри в лудницата...
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Постовете на този човек са егати натоварващите докато ги разчетеш и разбереш
аС лично ако искам да ме вземат на сериозно поне елементарните видимо не от бързане грешки ще избягвам....
 

Горе