На кой е това говно webnovinar...com

От: От: От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Чудих се как още не се е появил представител на стадото и картинките със станиолени шапки. Вече съм спокоен!
п.с. Лайкваш ли прилежно, SMS игрички играеш ли? Кой ти е любимият турски сериал?

Твоя мой живот, а твоя?
 
От: От: От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Чудих се как още не се е появил представител на стадото и картинките със станиолени шапки. Вече съм спокоен!
п.с. Лайкваш ли прилежно, SMS игрички играеш ли? Кой ти е любимият турски сериал?

Нападат те понеже им натрапваш мнението си :) Не ти харесва фб - нп не влизай там, не е нужно да ни изнасяш лекция защо не го използваш. Всеки човек с минимална компютърна грамотност знае как да ограничава това което споделя в шпионската мрежа, както ти я наричаш. Няма нужда от чак такива драми, всеки сам си преценя кое и как да използва..
 
От: От: От: От: На кой е това говно webnovinar...com

:lol::lol::lol:
 

Прикачени файлове

  • 1546180_509300392519934_1211266553_n.jpg
    1546180_509300392519934_1211266553_n.jpg
    49.3 KB · Преглеждания: 47
Последно редактирано:
От: От: От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Нападат те понеже им натрапваш мнението си :) Не ти харесва фб - нп не влизай там, не е нужно да ни изнасяш лекция защо не го използваш. Всеки човек с минимална компютърна грамотност знае как да ограничава това което споделя в шпионската мрежа, както ти я наричаш. Няма нужда от чак такива драми, всеки сам си преценя кое и как да използва..
Нищо не си разбрал! Говоря за popup прозореца, дето си го лепват на сайта, като лайнян вестник. Понягога изобщо не можеш да го затвориш.
Не ми дреме за фейсБОКЛУК, стига да не ми го навират в носа!
Половин стинка струва лайк, да си отвори Биткойн сметка, ще му изпратя половината стинка, дори още половин стинка ще оставя заради изнудването!:twisted:
Спрете с тая тема, спамим!
 
От: От: От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Чудих се как още не се е появил представител на стадото и картинките със станиолени шапки. Вече съм спокоен!
п.с. Лайкваш ли прилежно, SMS игрички играеш ли? Кой ти е любимият турски сериал?

Не ми се хаби клавиатурата да ти отговарям на поредната доза глупости.

94e7de2cf4e1d19270318e075c5a5a7c.jpg
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Уведомил съм собственика на сайта , но няма да напиша тук кой е :) Може би събота и неделя няма да е на компа ... понеделник ще се намеси - предполагам.
 
От: От: От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Не ми се хаби клавиатурата да ти отговарям на поредната доза глупости.
Хаби, питомно чадо, хаби клавиатура, няма лошо...
Има една персона в Галактическия стопаджия... говедото, дето му генно имплементирали, че е родено за храна. Създадено за храна на други висши организми. Цитат да търся ли?
Ей такова нещо ми се хили отсреща монитора, щото не държа непременно да съм изяден!
 
От: От: От: От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Хаби, питомно чадо, хаби клавиатура, няма лошо...
Има една персона в Галактическия стопаджия... говедото, дето му генно имплементирали, че е родено за храна. Създадено за храна на други висши организми. Цитат да търся ли?
Ей такова нещо ми се хили отсреща монитора, щото не държа непременно да съм изяден!

И защо всички сме длъжни да се съобразяваме с божествените ти откровения? Да не би да се мислиш за робота Марвин?

paranoid.jpg
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Не мисля ,сериозен човек е .. Сигурен съм , че даже не е наясно с копирането ...

Дано да е сериозен човек и да се разберат, а не някое леке, което е свикнало да взема всичко което хареса, без да се интересува за нищо.
 
От: От: От: От: От: От: На кой е това говно webnovinar...com

И защо всички сме длъжни да се съобразяваме с божествените ти откровения? Да не би да се мислиш за робота Марвин?
Не се съобразявайте! Пускайте задължителен гейБоклук, аз ще ви псувам. Мисля, че е справедливо. Наздраве (и на псувня се казва така)!
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Rabin ще трябва доста градинки да е прекопал в FarmVille, за да намрази толкова фейса:D

Майтапът настрана, на мен също са ми противни тези ''новинарски'' сайтове, но трафика у фейса си ги иска. Просто друго, освен клюки и долнопробни сензации не вървят пред масовката, така че каквото искат им се дава. Едва ли ще има кьорав посетител, ако се пускат новини за последните открития в ядрената физика:wink:
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Rabin ще трябва доста градинки да е прекопал в FarmVille, за да намрази толкова фейса:D
...
Сори, не съм се и пробвал!
Просто друго, освен клюки и долнопробни сензации не вървят пред масовката, така че каквото искат им се дава. Едва ли ще има кьорав посетител, ако се пускат новини за последните открития в ядрената физика
Ами колкото и да не ти се вярва - има и за ядрена физика. В момента коментирате дъното на интернета. И си въобразявате, че всичко е на това малоумно ниво.
Фейсбук културата е по-скоро тумор, отколкото нормална тъкан. Съгласявам се, че е метастазирала.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Ще вкарате uni-то в някоя беля :)

Ще репортне някой по-луд и ще тръгне да му го връща. Приходи от адсенс, без данъци, 4 човека без трудови договори (всъщност нз как ще докаже че текстовете са негови без договори с писателите), а и има снимки собственост на бгнес.

На края ще му баннат адсенса и ще се чуди как да прави нов.

Адаш, оставяй ги да си копират, говорили сме много по тоя въпрос спасение няма. Знам че е кофти, но това е положението с фейсбук трафика ;)
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Ще вкарате uni-то в някоя беля :)

Ще репортне някой по-луд и ще тръгне да му го връща. Приходи от адсенс, без данъци, 4 човека без трудови договори (всъщност нз как ще докаже че текстовете са негови без договори с писателите), а и има снимки собственост на бгнес.

На края ще му баннат адсенса и ще се чуди как да прави нов.

Адаш, оставяй ги да си копират, говорили сме много по тоя въпрос спасение няма. Знам че е кофти, но това е положението с фейсбук трафика ;)

Не съм съгласен, ако са копирали от него, лично ще му помогна да накаже крадците, защото всеки трябва да си получи заслуженото
За осигуровките и договорите на писателите също има вратичка, не го изкарвай толкова извън закона. Маалко преувеличаваш ми се струва :wink:
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Ще го чакам като топъл хляб този толкова "сериозен" човек, че с такива сериозни и друг път съм се карал за същото нещо и се оправдават като .....
Уведомил съм собственика на сайта , но няма да напиша тук кой е :) Може би събота и неделя няма да е на компа ... понеделник ще се намеси - предполагам.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

А този рабин ли как беше да не ми хлепа темата. Като иска да си плещи глупостите да си отваря тема и да си ги плещи там.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Е не са на договор още адашче, ама поне давам пари на хората , а не крада от другите за да сложа някоя стинка в джоба си.
Ще вкарате uni-то в някоя беля :)

Ще репортне някой по-луд и ще тръгне да му го връща. Приходи от адсенс, без данъци, 4 човека без трудови договори (всъщност нз как ще докаже че текстовете са негови без договори с писателите), а и има снимки собственост на бгнес.

На края ще му баннат адсенса и ще се чуди как да прави нов.

Адаш, оставяй ги да си копират, говорили сме много по тоя въпрос спасение няма. Знам че е кофти, но това е положението с фейсбук трафика ;)
 

Горе