На коя банка да си взема карта за онлайна плащания?

Re: От: Re: От: Re: От: На коя банка да си взема карта за онлайна плащания?

Не съм запознат с такива методи. На повечето места - плащаш и тогава ти дават услугата/стоката. И като нямаш пари просто не ти дават нищо .... Това горе ми звучи като филм....
Значи не си влизал скоро с любимата си социална мрежа да видиш на какъв принцип се рекламира там ;)
Амазон и те са на тоз принцип като си отпускат сървърите, въобще не е на едно и две места, просто ти явно не ги знаеш.
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: На коя банка да си взема карта за онлайна плащания?

Значи не си влизал скоро с любимата си социална мрежа да видиш на какъв принцип се рекламира там ;)
Амазон и те са на тоз принцип като си отпускат сървърите, въобще не е на едно и две места, просто ти явно не ги знаеш.

И като няма пари в картата Фейса пищи че няма пари , когато проима - ще си ги дръпне.
Да си чул Фейсбук да е завело дело за 20 долара, да си ги вземе ? И ти първо искаше да имаш карта да е сигурна от интернет измами .... да не те е страх от Фейсбук че ще те излъже ?
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: На коя банка да си взема карта за онлайна плащания?

И като няма пари в картата Фейса пищи че няма пари , когато проима - ще си ги дръпне.
Да си чул Фейсбук да е завело дело за 20 долара, да си ги вземе ? И ти първо искаше да имаш карта да е сигурна от интернет измами .... да не те е страх от Фейсбук че ще те излъже ?
Приятел направи си регистрация в CPAgrip и следи чата, ще забележиш хлапета дето пише че дневната им заработка е по $5-10к, някой даже се хвалят с тотал 60-70к на месец. Никъде не е казано, че ти просто ще отидеш и ще тръгнеш да манипулираш Фейсбук, но има хора дето знаят и го правят. Обаче сумите не са по $20 долара, а са загуби за милиони.
Пак ти казвам, доказано е, че има хора дето го правят, това че ти не можеш, без да те обиждам, е лимит откъм технически познания и доставчици на правилните услуги.
Да отбележа, че аз не съм фен на ФейсБоок и не правя подобен род измами.
Не страх ме е, че някой по кадърен кардер ще хакне базата данни на мястото дето обичам да си пазарувам, и те естествено няма да си признаят, обаче картата ми ще се продаде.
В случай, че не си в течение, в интернет се продават български дебитни/кредитни карти, лични карти и прочие неща, значи от някъде са изтекли. Някак си не ми се иска личната ми карта с баланс по сметката да попадне в подобна схема и да я преточат.
 
От: На коя банка да си взема карта за онлайна плащания?

Имах карта, която беше изтекла и съответно невалидна, но е на минус -19.58 (от €10 навярно транзакция). Как са ги взели, защо е на минус, не знам. Отделно от преди месец станаха ясно следните факти. Къде ценна и полезна, къде не.
 

Горе