На ямболско сафари за бежанци

От: От: От: На ямболско сафари за бежанци

Мислиш ли, че масовата истерия, на която сте се отдали напълно ще ви помогне??? Мислите ли, че вие и Рамбо от Ямбол можете да промените нещо??? Не можете, затова спете спокойно, деца. Историята е отдавна написана и сега просто се реализира. Вашата роля се състои единствено в това да се страхувате и озлобявате все повече и да се мъчите да насаждате страх и омраза и в останалите - справяте се чудесно със задачата, браво. :)
Забавна си. Системата не желае масова истерия, напротив - заема твоята позиция и всячески ни убеждава, че това което виждаме не е истина. Нормално е, когато човек види опасност, да помисли за нея. Ненормално е, да си заровиш главата в пясъка и да се правиш, че нищо не се е случило и не се случва. А за това какво се прави и какво може да си направи, не се притеснявай, в България има над 200 000 ловци, всички въоръжени. Един такъв успя да разстреля специалните полицейски части, когато му щурмуваха апартамента (да почива в мир Емил Шарков). Така че, не бъди толкова сигурна.
 
От: От: От: На ямболско сафари за бежанци

Забавна си. Системата не желае масова истерия, напротив - заема твоята позиция и всячески ни убеждава, че това което виждаме не е истина. Нормално е, когато човек види опасност, да помисли за нея. Ненормално е, да си заровиш главата в пясъка и да се правиш, че нищо не се е случило и не се случва. А за това какво се прави и какво може да си направи, не се притеснявай, в България има над 200 000 ловци, всички въоръжени. Един такъв успя да разстреля специалните полицейски части, когато му щурмуваха апартамента (да почива в мир Емил Шарков). Така че, не бъди толкова сигурна.

Със сигурност един от нас дреме, а другият е в будна кома - а познай кой? ;)

Я помисли, тази ситуация по естествен начин ли възникна или беше изкуствено създадена? И щом е изкуствено създадена ( в което убедена съм сме единодушни), защо си мислиш, че ловната дружинка на махала студена чешма може да промени нещо???
Наивен си доста, ама тва е щото си яко зомбиран.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Не му знам биографията на този, но в случая добре е направил. Държава, която не защитава границите си не е свободна.

П.П. redrum, не знам защо си губиш времето да спориш със Старичанти или както там й беше името. Аз съм я добавил към игнорираните потребители и месеци наред вече не виждам безполезните й мнения. Така форумът изглежда много по-добре.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Не му знам биографията на този, но в случая добре е направил. Държава, която не защитава границите си не е свободна.

П.П. redrum, не знам защо си губиш времето да спориш със Старичанти или както там й беше името. Аз съм я добавил към игнорираните потребители и месеци наред вече не виждам безполезните й мнения. Така форумът изглежда много по-добре.

Ах, още един некадърник, дето уж съм му в игнора, пък не пропуска да дойде да повърне малко омраза. Да го питаш защо е толкова злобен - няма да може да отговри, но истината е, че това се дължи на подсъзнателната му убеденост, че е пълно разхищение на клетки. Кой да обвини в такъв случай - себе си? Не, по-лесно е някой из форумите да опере пешкира, защото битката с невидими хора е лесна, най-трудна е тази със себе си.

А на бас, че като види, че съм го цитирала, ще ме изкара от игнора и ще дойде да хвърли още малко отрова. :lol:

п.с. А Редрум спори с мен, защото няма с кой друг. Аз съм единствена с различно мнение по темата. ;)
 
От: От: На ямболско сафари за бежанци

Това да си приел, че някой друг е определил съдбата ти и ти е начертал пътя в живота, само женско може да го твърди! Затова мъжете диктуват нещата в живота! Жените се подчиняват и вярват, че други им определят живота. Това мнение си го запази за себе си, щото наистина много се дразня на такива олигофренизми. Всичко зависи само от нас, каквото поискаме, това и ще направим! В историята на България е имало такива прецеденти - Закон за изтребление на разбойниците Нищо не пречи да се приложи и към имигрантите днес.

Ако е за Българско, то времето е в нас а ние сме във времето; то нас обръща и ние него обръщаме.
- Това важи в пълна сила и през 2016 .г!!!!

Женските си нихилизми си ги запази за себе си, както казах. Не си интересна с различното си мнение, напротив, излагаш се!






Ах, още един некадърник, дето уж съм му в игнора, пък не пропуска да дойде да повърне малко омраза. Да го питаш защо е толкова злобен - няма да може да отговри, но истината е, че това се дължи на подсъзнателната му убеденост, че е пълно разхищение на клетки. Кой да обвини в такъв случай - себе си? Не, по-лесно е някой из форумите да опере пешкира, защото битката с невидими хора е лесна, най-трудна е тази със себе си.

А на бас, че като види, че съм го цитирала, ще ме изкара от игнора и ще дойде да хвърли още малко отрова. :lol:

п.с. А Редрум спори с мен, защото няма с кой друг. Аз съм единствена с различно мнение по темата. ;)
 
От: От: От: На ямболско сафари за бежанци

Със сигурност един от нас дреме, а другият е в будна кома - а познай кой? ;)

Я помисли, тази ситуация по естествен начин ли възникна или беше изкуствено създадена? И щом е изкуствено създадена ( в което убедена съм сме единодушни), защо си мислиш, че ловната дружинка на махала студена чешма може да промени нещо???
Наивен си доста, ама тва е щото си яко зомбиран.
Ситуацията е логично продължение на политиката, която се води от деситилетия насам. Всъщност, нашествия е имало, има и ще има за вбъдеще. Някои човешки същества и групи от такива са неспособни да изградят собствено плодотворно общество и предпочитат да паразитират и грабят чуждото. Всеки нормален човек трябва да окаже съпротива, както може, било то с говорене, било то и с оръжие (ако се наложи) да защити дома си, семейството си и Родината си. Единственото, което демонстрираш, е природна тъпота.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Успех ви пожелавам в промяната на историята с ловни пушки. Няма да се мъча да ви вадя главите от задниците, щом там ви е приятно да пребивавате. Когато в следващи животи (ако изобщо) постигнете поне малко по-високо ниво на развитие, сами ще видите това, което се опитвам да ви кажа. Айде, много здраве и като промените хода на историята да се обадите, понеже не гледам новини и може да пропусна да ви се порадвам на победата.
 
От: От: От: На ямболско сафари за бежанци

Ситуацията е логично продължение на политиката, която се води от деситилетия насам. Всъщност, нашествия е имало, има и ще има за вбъдеще. Някои човешки същества и групи от такива са неспособни да изградят собствено плодотворно общество и предпочитат да паразитират и грабят чуждото. Всеки нормален човек трябва да окаже съпротива, както може, било то с говорене, било то и с оръжие (ако се наложи) да защити дома си, семейството си и Родината си. Единственото, което демонстрираш, е природна тъпота.


Говориш за ТОВА. Хайде кажете според вас, Европейците кой тип са?

[video=youtube;W8N3FF_3KvU]https://www.youtube.com/watch?v=W8N3FF_3KvU[/video]
Но на някои хора наУката им е чужда и само спиритуално говорят за нещата :)
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Излиза, че европейците сме различен вид? Къде отиде мотото "всички сме хора"?
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Излиза, че европейците сме различен вид? Къде отиде мотото "всички сме хора"?

Всички сме хора, от различен тип :) Ти май не разбра, че всъщност защитавам твоята теза с горния пост :D
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Всички сме хора, от различен тип :) Ти май не разбра, че всъщност защитавам твоята теза с горния пост :D
Разбрах, разбира се :) Въпросът ми беше риторичен.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Убивайте ги, не ги жалете гадовете, земята е наша и никой не може да стъпи върху нея!!

Значи изчетох темата щото няма какво по интересно да правя, и макар да не я харесвам ще се застъпя за Нандито този път мисля че е права на 80%. Пичоеве вие българи ли сте, ама истински?
Знаете ли колко български емигранти има по цял свят, официално в Испания има 100 хиляди неофициално са още толкова, защо не са ги избили - да ги избият ли?
Помня когато 90-те години калеко ми заминаха за Германия, не да се установяват, да изкарат някой лев и никой не ги уби, екстрадираха ги - не ги биха, нито малтретираха. Заминаха пак изкараха някой лев, с труд и се върнаха защото не искат да живеят там, сега са в друга държава защото в Бг няма хляб.
Сещам се за може би 1 милион българи които също са в чужбина, емигранти - да ги върнат ли, насила, да ги бият, убият.

От какво бягат българите - немотия, от какво бягат бежанците - от терористите! Хиляди години са живели там и сега бягат, жени деца, всякакви хора - тук не е имало война и не е имало терористи които да ви карат да заебете родината си.
2 хилядната година бях в казармата гранични, доста съм превеждал на бежанците от Ирак, за Садам и бесилките без съд - хората не бягат от хубаво.

А този хубостник от клипчето, никой емигрант не се разкарва с отверка нито с гаечен ключ, залавяли сме стотици емигранти - зайчета са, няма смисъл да ги биеш и убиваш и те са хора, но преживели кофти неща, поставете се на техно място - поне веднъж.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Знаете ли колко български емигранти има по цял свят, официално в Испания има 100 хиляди неофициално са още толкова, защо не са ги избили - да ги избият ли?
Испания е част от ЕС и ние имаме право да живеем където поискаме в ЕС, т.е. няма как българите да са нелегални имигранти в Испания.

За другото, което си написал - научи разликата между имигрант и емигрант. Разбери, че има стотици милиони хора, които живеят в мизерия. Няма как да прибереш, храниш и поиш всички. Собствените ни баби и дядовци умират в мизерия в България, та да мислим и да ни е грижа за чуждите. А за това, че били като зайчета, като зайчета са, питай германските жени по нова година.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

А какво правиш ти за българските баби и дядовци които мизерстват? Знам разликата между двата термина, тези които са там нямат документи и права да са там, работят черна работа и взимат хляба на испанеца което пак ги прави имигрант. Ако мислиш че можеш да спреш вълната от Азия и Африка, прав ти път!
Но да се биеш по гърдите че си 150 кила и да виеш по форумите не е точно мъжкарско.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Плащам си данъците, като поп. Това не ти ли е достатъчно? А форумът е за това, да се обсъждат някакви неща. Ако всички хора в тая държава, без значение българи, цигани, турци, евреи, арменци и др. осъзнаят за какво иде реч, вълната може да бъде спряна. Всичко е въпрос на политическа воля. А за мъжкарското, дали съм мъж или не се доказвам главно пред жената.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Kortes, много мило от твоя страна, но няма нужда да се застъпваш за мен. Не се чувствам на съд и не ми пука, че не ме харесват хора, които са способни да намразят жестоко някой, понеже не споделя тяхното мнение.

Забавното при спящите красавици в темата е, че си мислят, че наистина нещо зависи от тях. Те горките не знаят, че вероятно е въпрос на време да пламне и нашата плевня. Тогава ще го питам редрума дали няма да помъкне жената и децата през горите, докато се моли собствениците на горите да не ги причакват с АТВ-та.
Да, точно така - вие няма да го допуснете. Така си мислеха и сърбите от Босна, преди да зарежат бомбандираните си къщи и да побегнат. Успех! Следя с нетърпение победата ви над тероризма.

И последно, понеже все пропускам да го кажа: Редрум, хората, които смяташ за паразити имат древна история и традиции. Ислямът ги е осакатил ментално на по-късен етап, но това не отменя факта, че когато те са изследвали звездите, измисляли са математиката и са строили паметрници на културата, племето, от което сме пръкнали е спало с конете и е грабило други дивашки племена, за да оцелее. Ако изобщо това племе е имало реч, то лексиката му сигурно е включвала максимум 2-3 думи.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Отново жалки опити за манипулация. Тия хубавци идват от държава, в която НЯМА ВОЙНА! Там никой не ги заплашва, нито ги предследва.

Относно древната история и традиции, не е зле да се ограмотиш малко. Ако имаше елементарна култура, щеше да знаеш, че най-древната човешка цивилизация се е зародила около Черно море. Така че, когато нашите прадеди са се къпели с топла вода, арабеските са е*яли козите си. Нещо, което правят и до днес.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Отдавна спрях да те уважавам, но току що спрях категорично да те мисля и за поне малко грамотен. Вавилон Anybody???
Грабвай АТВ-то и да не ти пука от нищо.:lol:
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Убивайте ги, не ги жалете гадовете, земята е наша и никой не може да стъпи върху нея!!

Значи изчетох темата щото няма какво по интересно да правя, и макар да не я харесвам ще се застъпя за Нандито този път мисля че е права на 80%. Пичоеве вие българи ли сте, ама истински?
Знаете ли колко български емигранти има по цял свят, официално в Испания има 100 хиляди неофициално са още толкова, защо не са ги избили - да ги избият ли?
Помня когато 90-те години калеко ми заминаха за Германия, не да се установяват, да изкарат някой лев и никой не ги уби, екстрадираха ги - не ги биха, нито малтретираха. Заминаха пак изкараха някой лев, с труд и се върнаха защото не искат да живеят там, сега са в друга държава защото в Бг няма хляб.
Сещам се за може би 1 милион българи които също са в чужбина, емигранти - да ги върнат ли, насила, да ги бият, убият.

От какво бягат българите - немотия, от какво бягат бежанците - от терористите! Хиляди години са живели там и сега бягат, жени деца, всякакви хора - тук не е имало война и не е имало терористи които да ви карат да заебете родината си.
2 хилядната година бях в казармата гранични, доста съм превеждал на бежанците от Ирак, за Садам и бесилките без съд - хората не бягат от хубаво.

А този хубостник от клипчето, никой емигрант не се разкарва с отверка нито с гаечен ключ, залавяли сме стотици емигранти - зайчета са, няма смисъл да ги биеш и убиваш и те са хора, но преживели кофти неща, поставете се на техно място - поне веднъж.

Не взимам крайна позиция за въпроса с емигрантите, защото има някакви неясноти лично за мен.

Ама да сравняваш българските емигранти по света с тези, които налазват по нашите граници - хайде недей.

1. Не знам някой да е минал по чукарите, за да влезе в Гърция и Испания - всички отиват с автобус и минават през митница.

2. Нашите бачкат там - не ги изхранват по домове и приюти за емигранти. Как си намират работа, те си знаят.

Пак искам да кажа - проблема с емигрантите е начина, по който влизат. Така между истинските обикновени хора, които бягат от войната и мизерията, ВЛИЗА ВСЯКАКВА ДРУГА ПАПЛАЧ!!!

Да си влизат нормално, да се уточнява какво искат - който иска да продължава към друга държава да продължава - ако там са казали, че не пускат, не пускаме и ние. Ако искат да остават в БГ, да си търсят работа и да си живеят живота. И сега да не влизаме в някакви конкретики, така може и така не може - говоря принципно.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Отдавна спрях да те уважавам, но току що спрях категорично да те мисля и за поне малко грамотен. Вавилон Anybody???
Грабвай АТВ-то и да не ти пука от нищо.:lol:
Къде е намерено най-старото обработено злато в света? Знаеш ли с каква възраст е? Да те светна, по нашите земи хората са си правели златни укаршения около 2000 години преди появата на Вавилон. :wink:
 

Горе