На 1-во място в гугъл..изоставане и..

incessantforce

New Member
Значи имам си едно глогче- http://bernard.dir.bg И до скоро при писане в търсачката- Санбернар и Sanbernar излизаше на първо и второ място.По наскоро стана само на първо място, а сега е на второ място.Мисълта ми е сайта който е пред мен защо е там?Някакво по-добро сео или повече импресии, уникални на самата страница?Благодаря Ви, предварително! :)
 
От: На 1-во място в гугъл..изоставане и..

Ползвам последна версия на Фокса.Помолих един приятел да види.При него пак съм на първо място.Ето снимките от ейсега.

http://img510.imageshack.us/my.php?image=85295463hc4.jpg
http://img81.imageshack.us/my.php?image=68890108kd7.jpg

ЕДИТ: Абре това може ли да има нещо общо с непочистен кеш на мозилата или?
А по принцип на какво точно се определя при търсене в Гугъл кой сайт пред кой да е както Аз в случая съм на първо място..? :)
 
Последно редактирано:
От: На 1-во място в гугъл..изоставане и..

ff3 пази много далго кеш батка и на мене ми направи впечатление като го ползвах за първи път...
 
От: На 1-во място в гугъл..изоставане и..

ff3 пази много далго кеш батка и на мене ми направи впечатление като го ползвах за първи път...

Хмм значи ще го изчистя.Някъде из Фокса няма ли настройки колко дълго да пази кеш-а, че досега не съм зърнал такова нещо? :)
 
От: На 1-во място в гугъл..изоставане и..

аз лично съм настроил да чисти прайвът дата всеки път когато излеза и сам цъкнал само кашето ... така е най добре според мен
 
От: На 1-во място в гугъл..изоставане и..

аз лично съм настроил да чисти прайвът дата всеки път когато излеза и сам цъкнал само кашето ... така е най добре според мен

Добра идея.Може и Аз да го направя. :)Мерси много за помоща.Сега пак да питам, че явно по-рано не си видял.По принцип по какво се определя както в случея при дадена дума кои резултати да ти изкарва 1-2-3 и т.н., ? :) Лека вечер! ;)
 
От: На 1-во място в гугъл..изоставане и..

По принцип по какво се определя както в случея при дадена дума кои резултати да ти изкарва 1-2-3 и т.н

точно това искат да разберат всички seo зарибени типове на планетата, за да станат богати, сещаш се
 
От: На 1-во място в гугъл..изоставане и..

точно това искат да разберат всички seo зарибени типове на планетата, за да станат богати, сещаш се

Хаха сещам се ..бтв от кеша ще да си е.Сега на настолния пуснах търсене и на санбернар съм 1ви, а на латиница съм и първи и втори.

ПС- Гледах през някакъв сайт чекнах моя ПР3 съм имал бре. :) :p
 
От: От: От: На 1-во място в гугъл..изоставане и..

Това не е баш твоя pr ама това е друга тема.

Може и така да е.:dНе споря щото и Аз незнам ами просто си ровичках и го видях. :)
 
От: На 1-во място в гугъл..изоставане и..

За да не почвам нова тема нека просто питам тук.По принцип възможно ли е на глог да сложа АдСенс и ако да как по-точно.Знам, че в редактора има едно да ми показва кода и така мога да вкарам код, но в такъв случай къде по-точно ще се появят рекламите?Благодаря предварително! :)
 

Горе