Невалиден трафик - AdSense за съдържание

jufo

Active Member
Здравейте.. от няколко месеца правя по средно 20 евро на месец от адсенс...но абсолютно всеки месец ми го отчита като Невалиден трафик - AdSense за съдържание... къде може да е проблема?
Нито съм пускал проксита , нито съм си цъкал на рекламите.. нито каквото и да било... сайта сам си прави посещения по около 3000 на месец... без абсолютно да съм го поглеждал в последните месеци...
Писах на съпорта , но естествено нямам отговор.

VIII 1 - 31, 2016

Невалиден трафик - AdSense за съдържание
−17,94 €
VIII 1 - 31, 2016
Приходи – AdSense за съдържание
18,48 €


IX 1 - 30, 2016

Невалиден трафик - AdSense за съдържание
−19,11 €
IX 1 - 30, 2016
Приходи – AdSense за съдържание
19,21 €

X 1 - 31, 2016

Невалиден трафик - AdSense за съдържание
−23,79 €
X 1 - 31, 2016
Приходи – AdSense за съдържание
23,82 €



Сайта е mybestwallpaper.com
 
Еми сайт без съдържание, само картинки... пак добре, че само трафика ти е невалиден, а не са решили да ти баннат сайта.
 
Това ли било.. нямах си идея принципно... да ми предложите алтернатива на adsense , при положение че сайта ми е само с картинки?
 
Ами мисля, че е това, то в правилата на програмата им е записано, че сайтовете които имат адсенс трябва да предлагат полезно съдържание за посетителите си, но кое съдържание е полезно - само те си знаят, имат двойни стандарти, случва се да не правят проблеми на други, подобни сайтове като твоя, или пък обратното - знам случаи, когато са спирали адсенс на сайтове само с картинки и видео.
 
Ясно , мерси много за информацията.. смених го с yllix.
 

Горе