Невалидна дейност адсеснс

blue123

Member
Добър вечер на всички имам проблем с гоогле адсенсе закриха ми сметката.
Какво може да се направи?Какво писмо и трябва да се напише?
 
От: Невалидна дейност адсеснс

Нищо не може да се направи. Регистрирай се наново и този път следвай правилата. Всъщност поизчакай поне месец и го направи естествено с нов мейл.
 
От: Невалидна дейност адсеснс

На какви сайтове си сложил рекламите, откъде идва трафика и колко пари правиш.
 
От: Невалидна дейност адсеснс

Последно време бай Гошо нещо откачи.
Сайтове, от които съм получавал плащания преди, сега ме резнаха. Да отбележа, че не съм пипвал нищо по тях от както получих последното плащане.

Така че, правилата може би трябва да се четат веднъж на няколко месеца.
 
От: Невалидна дейност адсеснс

като пари нищо не правя просто и аз незнам един ден влизам в адсенс и пише , че сметката е прекратена трафиката ми е 10 човека на ден понякога се качва на 30 може би от това но се чудя от начало гоогле адсенс ме прие и си качих рекламите незнам човеко това ми е първият сайт... за това питам как мога да оправя нещатата..?
 
От: Невалидна дейност адсеснс

На какъв сайт си сложил рекламите? Сложил си рекламите на сайт с тематика, която не е позволена от Гугъл.
 
От: Невалидна дейност адсеснс

свързан с образование и наука направих запитване и гоогле ми даде реклами и аз съм ги качил братле ....
 
От: Невалидна дейност адсеснс

свързан с образование и наука направих запитване и гоогле ми даде реклами и аз съм ги качил братле ....

В повечето случаи, когато има някакво нарушение и гуугъл го открият - пращат предупреждение на мейла с точни адреси, който им нарушават правилата.

Преди време поне така беше при мен - имах един малко поизоставен форум и един от потребителите беше си качил някакъв по разголен аватар, също имаше някакви теми за картинки с качени голи жени в тях. Получих емайл с точни линкове къде се намира проблемното съдаржание и ми беше даден 3-4 дневен срок да пусна преразглеждане, ако не го пусна в този срок - ще ми спрат рекламите временно. Оправих ги пуснах и даже нямах прекъсване в показването на рекламите.

Провери имейл адреса си, няма как да ти блокират акаунта без да ти пишат конкретна причина.
 
От: Невалидна дейност адсеснс

те никога не пишат точно конкретно разбираш ли няма нищо общо никъде не е посочено точно от какво е то аз ако го знам ще се опитам да го оправя .
Аз се обърнах тук щото още сега тръгнах да направя сайт вярно е , че 100 % не знам нещата тук във този форм си помислих някои специалисти ще споделят нещо по конкретно но няма....
 
От: Невалидна дейност адсеснс

Аз се обърнах тук щото още сега тръгнах да направя сайт вярно е , че 100 % не знам нещата тук във този форм си помислих някои специалисти ще споделят нещо по конкретно но няма....

Нали те питахме кой е сайта? Дай да го видим, така ще можем да кажем с голяма доза сигурност какво си нарушил. Така само ще гадаем. Ако не искаш да казваш на всички сайта, то кажи го на лично на хората, които те питат.
 

Горе