Неграмотни герберски тролове се опитват да манипулират информацията в интернет

ReminD

Well-Known Member
[video=youtube;lmZs7MhFeD0]https://www.youtube.com/watch?v=lmZs7MhFeD0[/video]


Герберски неграмотни тролове се опитват да манипулират обществените нагласи.
 
От: Неграмотни герберски тролове се опитват да манипулират информацията в интернет

Нямаше да ми направи впечатление, но тези кретени са ми наспамили и моя канал много сериозно, говорим за тотална неграмотност - едно и същ копи / пейст , което явно е опорна точка, защото присъства в множество сайтове. Чак преди малко погледнах, половината им коментари са хванати от youtube и искат одобрение.

David Alfandari , Ева Пешева ,Koljo Benkov, Erny 1957,Георги Георгиев - става дума за тези доларджии. Сега някой да ми обясни как така 5 потребителя харесват едни и същи коментари и коментират едни и същи работи в различни сайтове почти 24/7 .Адмирации на автора на "СКРИТАТА ИСТИНА".
 
Последно редактирано:
От: Неграмотни герберски тролове се опитват да манипулират информацията в интернет

Отвратително! Трябват спешни мерки! Протести?
 
От: Неграмотни герберски тролове се опитват да манипулират информацията в интернет

По стриктен подбор на персонал трябва, тиймбилдинги, алабала
 
От: Неграмотни герберски тролове се опитват да манипулират информацията в интернет

[video=youtube;7TVT4-curHk]https://www.youtube.com/watch?v=7TVT4-curHk[/video]
 
От: Неграмотни герберски тролове се опитват да манипулират информацията в интернет

Това със Земята е глупост, но това с герберските тролчета е факт, единият от троловете дори ми краде клипове, сменя им звука с детски и ги пуска, много умно де, като гледам как харчат пари герберите и за какво направо ми става лошо.
 
От: Неграмотни герберски тролове се опитват да манипулират информацията в интернет

Това със Земята е глупост, но това с герберските тролчета е факт, единият от троловете дори ми краде клипове, сменя им звука с детски и ги пуска, много умно де, като гледам как харчат пари герберите и за какво направо ми става лошо.

Ти си най-големия трол в тоя форум , пък си тръгнал да се обесняваш..... Все едно Волен Сидеров да обвини някой , че дава парче пица и 30 лева за протестиращи......
 
От: Неграмотни герберски тролове се опитват да манипулират информацията в интернет

Троловете в България са толкова кухи, че правят всичко без заплащане. Ей така, просто за кеф.
 
От: Неграмотни герберски тролове се опитват да манипулират информацията в интернет

Това е ясно, че има платени шибаняци.....
 
От: Неграмотни герберски тролове се опитват да манипулират информацията в интернет

Ти си най-големия трол в тоя форум , пък си тръгнал да се обесняваш..... Все едно Волен Сидеров да обвини някой , че дава парче пица и 30 лева за протестиращи......

Ето го локалния гербер - според него всички, които не харесват бойко са тролове.
 

Горе