Недостатъците

От: Недостатъците

мислех да видя темата на 2 на 3 ама вие сте се оляли с писане и къв е тоя инфантил в клипа?
 
От: Недостатъците

Какво е това мърляво гейче в клипа :lol: А Каси, душо, тоя форум на бгмама го обърна. Пиши по-сбито и се владей :p
 
От: Недостатъците

Какво е това мърляво гейче в клипа :lol: А Каси, душо, тоя форум на бгмама го обърна. Пиши по-сбито и се владей :p

Както съм обяснила клипа е от друга тема публикуван от друга потребителка, на която странно не сте направили забележка- нито за анонса, нито за участника в клипа.
Свободни сте да не участвате в определена тема. Постарах се коректно, да не пълня "нощната тема" нахората и отговорих принципно на зададен към мен въпрос.
Някак ми е странно, аз например да отида в секцията на експертите, да вляза и да напиша: Ей много исках в тази темичка, да се изкажа на две на три, ама вие сте се оляли! То не са линкове, то не са снимки на Ангела Меркел и на Крали Марко от абитурентския му бал.

За кое да се владея, не разбрах?

Редрум, като един добър учител покажи ми това за владеенето как става с личния си пример! Мерси.


Очаквах компетентното ти включване в темата са "бакшишите"- как са американска изгъзица. Гоу Редрум! Гоу! сори- Дайвай таварищ!
 
От: Недостатъците

Много пишеш и си нервна. Липсва ти мъжка ласка :lol:
 
От: Недостатъците

Много пишеш и си нервна. Липсва ти мъжка ласка :lol:

Значи, ако не пиша, мъжката ласка не ми липсва?
Това нали не си го установил от собствен опит?
Може да помолим, да преброят, кой от двама ни има повече мнения последните дни ... Мисля, че резултатът няма да ти хареса. Въпреки това, аз не съм си позволила, да се усъмня, че жена ти вероятно е неразположена или с мигрена. Значи съм възпитана и не се заяждам с теб.
Ти можеш ли го?
 
От: Недостатъците

Аз пиша късно вечер, след като съм теглил една пишка на жена ми и работя, така че не се брои :p
 
От: Недостатъците

Аз пиша късно вечер, след като съм теглил една пишка на жена ми и работя, така че не се брои :p

Чак такова откровение не беше нужно да споделяш, ноооо ти вярвам! Много обичам да вярвам на такива неща.
И като повдигна този въпрос, много хубаво ме подсети, че е време, и вечерите са за споделяне на ласки.
В този ред на мисли: Лека нощ. :p
 
От: Недостатъците

жените имат само един недостатък :( че са жени :D:D

дайте репове са
 
От: Недостатъците

Ама ти мъжко ли си?ха-ха
Мислех те за жена, след последния път като ми обърна внимание на граматиката. Това си мислех, че само на жена й прави впечатление.
Тенкю, че си отделил време да ми прочетеш дългото мнение и да го синтезираш за Амон :) някой път ще върна жеста.

Чашата ти... не ми дреме дали ще си я измиеш. Въпросът е, ти да си си купил, т.е. дал парите за ракията и да си си направил салатата, че иначе жената много разхайтено ще го дава.

< супер френдли мнение >
Сори, стават грешки....!, казал петелът и слязъл от гъсока. Както е видно нито граматиката, нито впечатлителността са монопол женски. Въпреки увеличените нива на тестостерон у теб обаче съм озадачен, че не мога да се преборя с желязната логика на това кой какво е дал, купил, направил и връзката им с женската разхайтеност. Твърде женска логика. Карай. Важното е мир да има, и да си поддържаш чакрите в хармония.
</ супер френдли мнение >
 
От: Недостатъците

Много гадно да ти объркат пола, ама и аз не знаех че си маж :lol:

И мАж не съм.. ама тва ме подсети:

Леле тая колко е грозна!
- Това е дъщеря ми!
- Извинете, не знаех, че сте ѝ баща...
- Майка съм ѝ!

Бръсни мустака и си свиркай :)
 
От: Недостатъците

Хахахаха, майтап да става, не съм го казал нарочно, а точно щото Касиопея се избъзика с тебе, ама трябваше да и го върнеш, аз на твое място няма си поплювам, ще ми се прай на голяма работа, ай сектир, такива са ми правили масаж в пилотния център
 
От: Недостатъците

Че що да се дърля с едно от малкото цветя у форума? Не прилично, нито удобно, още по малко мачовско.... Нищо, че конкретното иде с малко повечко тор....
 
От: Недостатъците

Хахахаха, майтап да става, не съм го казал нарочно, а точно щото Касиопея се избъзика с тебе, ама трябваше да и го върнеш, аз на твое място няма си поплювам, ще ми се прай на голяма работа, ай сектир, такива са ми правили масаж в пилотния център

:)
Естествено. Но само толкова ли може?
Аз дори не разбрах той петелът или гъсока е? Вежливият или непукиста?
Все пак, пожеланието за чакрите ме обезоръжи и нямам какво да отговоря на един толкова интелигентен човек!
 
От: Недостатъците

Мачовско или немачовско не мога да ти кажа, аз ти казвам че с жените проблемите се решават фронтално, ти си айсберга който блъска Титаник и пичелиш, иначе не печелиш
 
От: Недостатъците

:)
Естествено. Но само толкова ли може?
Аз дори не разбрах той петелът или гъсока е? Вежливият или непукиста?
Все пак, пожеланието за чакрите ме обезоръжи и нямам какво да отговоря на един толкова интелигентен човек!
Ами ако ме беше емнала мене, щеше да разбереш къф мъжкар съм и къде ме е клъвнал петела
 
От: Недостатъците

Ами ако ме беше емнала мене, щеше да разбереш къф мъжкар съм и къде ме е клъвнал петела

Blaster,
не съм "емвала" никого. По-скоро мен ме налазват някакви изневиделица. При положение, че и културно съм им се извинявала за допуснатите грешки и по други теми не съм ги закачала с безинтересните им мнения. (Един uni_web не спира да пише "Умразно", но никой нищо не му казва. Отделно са другите му недопустими граматически грешки, които не са от че е писал на латиница или на английски преди това и така му е трудно с писането на български) Мен за буква, за член, за просто отразяване на нещо, дори само едно мнение да напиша през деня, ще ме ръфат като хиени и лешояди.
Но аз си имам мое мнение за такива, и не могат да ме засегнат и със сричка.
По някакво изключение има моменти, когато си пиша и с мили хора. Тогава е хубаво за всички, си мисля.
:)
Днес това ми мина през ума като сюжет. Както споменах се пенсионирах от ФБ, скайп отдавна не ползвам. Телефонът ми го имат единствено близки, много близки хора, и пиша си тук само в този форум. Никой не познавам лично, но все едно това тук са последните съзнателни същества останали на планетата, с които имам контакт, макар и виртуален.
Чувствам се свръх-защитена от човешки отрицателни енергии (вследствие недостатъци). Никой не е в състояние да "стигне" до мен по ни-ка-къв начин!
Натискам бутона "Излез" и всичко изчезва!
 
От: Недостатъците

Тео го объркаха за жена, няма как да не се заливам от смях злорадо :lol:
 
От: Недостатъците

Blaster,
не съм "емвала" никого. По-скоро мен ме налазват някакви изневиделица. При положение, че и културно съм им се извинявала за допуснатите грешки и по други теми не съм ги закачала с безинтересните им мнения. (Един uni_web не спира да пише "Умразно", но никой нищо не му казва. Отделно са другите му недопустими граматически грешки, които не са от че е писал на латиница или на английски преди това и така му е трудно с писането на български) Мен за буква, за член, за просто отразяване на нещо, дори само едно мнение да напиша през деня, ще ме ръфат като хиени и лешояди.
Но аз си имам мое мнение за такива, и не могат да ме засегнат и със сричка.
По някакво изключение има моменти, когато си пиша и с мили хора. Тогава е хубаво за всички, си мисля.
:)
Днес това ми мина през ума като сюжет. Както споменах се пенсионирах от ФБ, скайп отдавна не ползвам. Телефонът ми го имат единствено близки, много близки хора, и пиша си тук само в този форум. Никой не познавам лично, но все едно това тук са последните съзнателни същества останали на планетата, с които имам контакт, макар и виртуален.
Чувствам се свръх-защитена от човешки отрицателни енергии (вследствие недостатъци). Никой не е в състояние да "стигне" до мен по ни-ка-къв начин!
Натискам бутона "Излез" и всичко изчезва!

Що се обясняваш, всеки си има някакви препятствия, но във форума идваме да обелим някой дума, да научим нещо или да кажем нещо.
Понеже искам да е малко по одухотворено и забавно затова се включих иначе това си е ваш проблем с Тео или Теолинка :lol:
 

Горе