Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Websupport

Active Member
Абе една мегапрекрасна идея ми се върти из главата от цифра време ама все не мога да измисля как да стане галимацията с тия права на клипчетата. Не мога да ги хоствам при мен че ще ме изядът жив пък не мога и в туби разни бокси да ги слагам също, че хем ставам зависим хем пак е дърво че ще ги трият най-вероятно.
Дайте някаква врътка как да излъжеме системата, че почва да ме дразни
 
От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

май нема пързаляне а? :D
 
От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Данке :)
Малко ме съмнява баш да не се интересуват като гледам нито имат наказания, пък и пр им сложен висок... Но все пак е някакъв вариант поне за тест. Дайте и други подобни и леко блек да са няма значение :wink:
 
От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Хост в африка и си готов :) поне някой от ДАНС да отиде в Африка, а не само разните ни политици :Д :Д
 
От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Пробвай в Холандия, макар че и там не е 100% сигурно.
 
От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Хоста на сайта си е отделно, и хоста на клипчетата също. Но и двете трябва да са "каше" Не искам клипчетата да се хостват на сайта. Много са съображенията и най-малкото е че ще го товари яко. А хоста на клипчетата (или хостовете) наистина не трябва да им пука за права :confused: А за друга галимация за преборване с правата на клипчета не се сещам изобщо, за това пуснах тема ако някой има идея. Може и на лс да ме светнете ако имате желание :)
 
А ако си вграждаш с ембед код в сайта клипчета/филми от youtube или vbox има ли проблем?
 
От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Ама да има, както споменах по-горе, те самите - тубата или бокса ще ги трият, защото пък на тях самите ще им бучат собствениците на права. Става въпрос за музикални и филмови компании :confused:
 
От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Ама да има, както споменах по-горе, те самите - тубата или бокса ще ги трият, защото пък на тях самите ще им бучат собствениците на права. Става въпрос за музикални и филмови компании :confused:

Сложно е доста. Мисля, че ако набереш популярност с неизчистени права и на марс да хостващ ще те стигнат дебелите чичковци от компаниите :) Или най-малкото хамериканският Блатечки да ти ръчка по хладилника :D
 
От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Чак такава популярност е почти невъзможно (а и кат се знам къф куц кон съм :D ), ама и за по-малко ме е страх че ще блокнат домейна и всичко отиде у ряката :)
Иначе най-готино ми се искаше верно да са си на самият хост, че така и независимост имаш, но задачата вече става навярно неизпълнима.
Добре де, а няма ли нещо като тия профан дет са, плащаш нещичко :twisted: и можеш да ползваш клиповете :?:
 
От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Абе една мегапрекрасна идея ми се върти из главата от цифра време ама все не мога да измисля как да стане галимацията с тия права на клипчетата. Не мога да ги хоствам при мен че ще ме изядът жив пък не мога и в туби разни бокси да ги слагам също, че хем ставам зависим хем пак е дърво че ще ги трият най-вероятно.
Дайте някаква врътка как да излъжеме системата, че почва да ме дразни
Ето тук не гледат и не трият, но се регни с руско име или най-добре питай strana на лс как да стане.
 
Последно редактирано:
От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Да този изглежда от "нашите" :D
Но защо е това криене? Аз супер лесно ще се скрия и регна както си искам, но не това е идеята, защото елементарно ще ме свържат с откъдето съм ги еМбднал :D :wink:
 
От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Да този изглежда от "нашите" :D
Но защо е това криене? Аз супер лесно ще се скрия и регна както си искам, но не това е идеята, защото елементарно ще ме свържат с откъдето съм ги еМбднал :D :wink:
А, може и да си прав и да не трябва криене, не съм им чел faq,
просто засякох, че голяма част там си качват клиповете и после в сайтовете.:)
Но и за права все още не се следи там, както в европ.страни.
Нашите яко качват и хамерикански филми,
но с дублаж и никой никъде не ги трие.
Да знаеш що нещо съм изгледал онлайн...:)

Изтривам линка горе. Ако го забравиш ми пиши на лс.
 
От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Нема страшно, мерси, отдавна е букнат :D
 
Re: От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Ама да има, както споменах по-горе, те самите - тубата или бокса ще ги трият, защото пък на тях самите ще им бучат собствениците на права. Става въпрос за музикални и филмови компании :confused:

Ясно че ще ги трият, питах дали аз мога да имам проблеми с властите ако в сайта само вграждам клипове/филми от тубата и бокса?!
 
От: Re: От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Ясно че ще ги трият, питах дали аз мога да имам проблеми с властите ако в сайта само вграждам клипове/филми от тубата и бокса?!

Ne mislq che bi imal problem ako slojish klipche na saita si koeto e prepratka ot youtubaa
Не мисля че би имал проблем ако сложиш клипче на сайта си което е препратка от йоутубаа
 
От: Нема ли начин да изпързаляме хостване на клипчета с права

Не щото така или иначе не ги качваш ти а потребителите :D
 
Мерси за информацията, защото се чудя, да не цъфне някой в нас да ме пита що си качил ти клипове от тубата и бокса :twisted:
 

Горе