Ненормалната Европа

От: Ненормалната Европа

Абе, Редрума е прав донякъде с радикалните си постове, ама това тази мини нация гаранция ще се претопи в близките 30-на години, ама не знам какво ще изникне тук - пункт за бежанци ли..Това ще е гнусно...Изгледах видеото с буйстващите селяни от Розово, но те за себе си са прави - и на мен да ми набият нашественици в квартала и и аз ще пусна диспут, просто хората там са простовати и не са могли да си построят правилно гледната точка на селото.

Но като цяло, тези пришълци нямат място в тази държава, да ги пратят в Румъния - там хем повечето са мангали, хем голяма територия за палатки. Но от друга гледна точка, сирийците предлагат наем=пари и гледай как задружния бг народ се хваща за косите за 200лв наем/месец.
Между другото, тези хора откъде имат пари да платят наем в село Розово - това социални от БГ ли са или от ЕС
 
Ами ето тук се различаваме, аз не желая да живея в ограничения, сред българи, цигани и турци, предпочитам да съм заобиколен от различни националности и култури.

Гледал ли си парад по случай победата на живо в Москва?
А бирфеста? А хилядите други обичаи които изпускаме, умирам от яд като гледам репортаж от някой национален празник или от някакво местно събитие, толкова весело и различно от нашите, толкова неща изпускаме...
Границите са ужасно нещо, защо трябва да давам отчет къде ходя, да вадя визи, да се занимавам с бюрократщина и какво ли не.
Защо, да им пикая на измислените граници, всичко е направено за да ни използват, за да работим за тях, да ни крадат по-лесно и си пазят бизнеса, затова са границите, за да сме роби на определен владетел, крепостни селяндури.

Баси скапания свят в който живеем, моля ако някой има план как да избием човечеството, да ме покани да участвам в него, дори и като обикновен санитарен работник, за да се чувствам полезен и удоволетворен.
 
От: Ненормалната Европа

Муньо, ние сме тотално различни. Само че, аз нямам намерение нито да те ограничавам, нито да ти забранявам да живееш в каквато си искаш среда. Нито да ти казвам, че ме е срам от теб. Мен ме интересува моето и състоянието в което се намира то, ако ти не споделяш подобни на моите виждания, живей както намериш за добре и където искаш по света.

Докато, не ти, ама други с подобни на твоите разбирания се опитват да вменят вина на хората като мен, едва ли не - нашият начин е единствения правилен, а ти си престъпник.

Ето пример със заглавие от днес:

"Протестна мрежа" поиска СЕМ да спре телевизия "Алфа"

Нито гледам тв Алфа, нито ме вълнува. Но много ми харесва как либерал-фашистите тотално искат да се забрани всичко, което е на различни позиции от тях.


Една много вярна статия:

Ако не се случи нещо драматично, България тихо ще угасне
 
От: Re: Ненормалната Европа

Ти винаги си над тези неща, нали? Теб винаги нищо не те засяга, щото си чок патрон! Ти си бизнесмен, клатиш си ланеца, чукат си кучките, живееш далеч от мизерията, от мнозинството от хората, не ти дреме за техните проблеми, просто изказваш едно мнение без покритие - едно мнение, което въобще не те касае, въобще не те е*е какво се случва в душите на тези "прости", бедни селяндури, защото за теб селото е просто една къща, която ако се сетиш за нея, може да идеш да си починеш 2 дни 3 пъти в годината, примерно. За тези хора обаче селото е битие, място на живот. Имат право на своите страхове. Държавата отдавна е уронила престижа си с неспособността да се справи с истинските проблеми в Държавата, вместо изкуствено да варива и мазни пред една или друга чуждестранна сила. Да не мислиш, че крънчани с радост приемат бежанци, или пък тези от Мъглиж. Няма непритеснени хора от присъствието на чужденци района, и има ЗАЩО, , защото всяко нещо си има някаква обяснима причина!
Няма смисъл да се коментира, постъпката на селяндурите си беше излагация която уронва престижа на страната ни.
На когото това му се струва нормално, трябва да си преразгледа ценностната система,

Каквото и да говорите, както и да изкривявате нещата, няма как да оправдаете СЕЛЯНДУРИТЕ!
 
От: Ненормалната Европа

Колят ли и бесят ли християни в Сирия? "Бежанците" веят ли знамената на ССА? Масово бременни сирийки мюсюлманки идват тук, които не желаят да се връщат в Сирия. Какво да си мисля според теб?


Ами то сигурно и обратното е валидно, но какво общо имат тези от Розово? Или викаш по презумпция са виновни т.е. терорирсти и убийци ...?
 
От: Re: Ненормалната Европа

Баси скапания свят в който живеем, моля ако някой има план как да избием човечеството, да ме покани да участвам в него, дори и като обикновен санитарен работник, за да се чувствам полезен и удоволетворен.
Ето, че се оказа мизантроп, като мен, ама защо ти беше да казваш, че си филантроп... един бог знае ?! И след като избием човечествето, наистина ли ще ти е необходимо да се чувстваш полезен и удовлетворен ? Полезен на кого ? Защо ? Няма значение - подкрепям те, а понеже искаш идея ще ти препоръчам ''Калки'' на Гор Видал (ако не си я чел) - там идеята е на лице, че даже и причина е дадена !:wink:
 
Видеото на пръв поглед изглежда срамно, но....донякъде redrum има право.

Естествената първосигнална реакция на дадена общност(особено малобройна) от хора, която се страхува от чуждото/непознатото или е дезинформирана(умишлено или не), е да се затвори в себе си. Това си е маханизъм/инстинкт за самосъхранение и redrum е прав, че е дълбоко вкоренен в културата ни и е част от идентичността ни. Колко консервативно, абсурдно и морално изостанало изглежда това в 21-ви век е отделен въпрос. Каквото и да си говорим по манталитет сме далеч от европейците и трудно се интегрираме с "европейскиите ценности". Тези, които успеят обаче, не живеят в границите на българската държава и което е по-лошо, не искат и да се връщат.

Благодарение на мултикултуризмът и глобализацията все повече общности и техните езици изчезват или са на ръба на изчезването. Пъстротата от хора и тяхната уникална култура се губи...Икономика и пазар без граници звучи страхотно, но хора без граници ще е пагубно за някои.

За добро или лошо някой ден от българският етнос ще останат именно тези селяндури, бай Ганьовци или както искате си ги наричайте ;)

Конкретно за бежанците - вдига се много шум за тях как и били нежелани, дискриминирани и т.н. Поведението на "селяндурите" спрямо тези бежанци пред очите на ЕС изглежда грозно и абсурдно, но агресивното поведение на висша класа английски политици спрямо румънските и българските граждани в Англия, голяма част от които легално пребиваващи, високо образовани и плащащи данъци, изглежда приемливо? И на всичкото отгоре абсолютно легално се водеше антибългаро-румънска пропаганда във всички възможни медии и интернет! Лицемерие, двойни стандарти и псевдоморализъм в пълна сила!

Като българин се чувствах обиден, но реално погледнато това си е тяхната държава и те имат пълното право да налагат техните си правила и да се грижат и защитават интересите на техните си граждани в рамките на тази държава.
 
От: Ненормалната Европа

Мен ме отвращава българофобията, която се вирхи от "приятелите на бежанците". Ето мнение от групата им във ФБ:

Александър Ханна За съжаление България се обитава от малък, но много прост народ. Надеждата е , че само след около 50 години ще изчезне окончателно.

:oops:

Браво на crazydevil и TheCrazyBastard за аргументираните позиции.
 
От: Ненормалната Европа

То да е само това, медиите ги правят "мъченици" по цел ден тръбят колко били лоши и кво лошо били направили хората в розово. Не знам как всички мислят за "бежанците" , а никой не мисли за българите. Хората изнемогват вече, изнервени от мизерията и всичко няма как да реагират по друг начин.
Мен ме отвращава българофобията, която се вирхи от "приятелите на бежанците". Ето мнение от групата им във ФБ:



:oops:

Браво на crazydevil и TheCrazyBastard за аргументираните позиции.
 
За добро или лошо някой ден от българският етнос ще останат именно тези селяндури, бай Ганьовци или както искате си ги наричайте ;)


Щом е така, силно се надявам до тогава българското ми самосъзнание да е само един далечен, грозен спомен.
Защо толкова сте си втълпили че е важно този "етнос" да пребъде? Динозаврите си измират, да дадем път на по-добрите нации.

Ние сме бита карта, лош материал... дано извънземните кацнат по далеч от България, за да не се стресират и да ни зарежат за още един цикъл.
 
От: Ненормалната Европа

Муньо, теб те мързи да емигрираш и завинаги ще си останеш българин :lol:
 
Re: От: Ненормалната Европа

Кои българи са по-срамни

Калин Руменов отново каза всичко по темата :clap:

Не знам кой е калин руменов, но е написал статията си в сайт който разчита и печели от реклама, на него не му пука кой е прав и кой е крив, а да докара повечко трафик и да има приходи, така че неговото мнение ме вълнува точно толкова колкото и дълбочината и гъстотата на простатните му масажи.
Никой не гледа как е по-добре за всички, а гонят личния си интерес, така че не ми ги хвалете.

Ако селяните не бяха страливи и прости, щяха да се обединят срещу мангалите, не срещу две семейства бежанци.

Ако искат да съм на тяхна страна, първо да вземат мерки срещу селяндурщината и еснафщината си.
 
От: Ненормалната Европа

Муньо, съмнява ме тоя сайт да печели кой знае колко от реклами. Собственикът му е Любен Дилов-син, а иначе Калин Руменов е известен, че е нещо като теб - винаги пише на контра и не го е*е :)
 
От: Ненормалната Европа

Голямата част от тези опити за незаконно преминаване се подпомагат от каналджии, които също насочват лицата какво да споделят и в каква посока да го споделят. Не бива да не отчитаме факта, че нашите партньори от ЕС констатираха опити на лица, които са свързани с каналджийска дейност, да се възползват от въпроси, свързани със спазване на основните човешки права, за да въздействат на граничните служби.

Сълзливата история на поредната неправителствена организация, която разказа как сирийка не била допусната да се пренесе в България ...
 
Последно редактирано:
Съдби на Кръстопът е нищо пред Съдебен Спор! :)
 
От: Re: Ненормалната Европа

Ааааа и него го гледам :D
Съдби на Кръстопът е нищо пред Съдебен Спор! :)
 

Горе