Неограничен Хостинг

airstand

Member
Здравейте.
Предлагам НЕОГРАНИЧЕН хостинг от zestservers.com

---- План 1 ----
Неограничено място
Неограничен трафик
2 броя хоствани домейни
Неограничен брой паркирани домейни
Неограничен брой субдомейни
Неограничен брой бази данни
Неограничен брой фтп акаунти
Неограничен брой имейл акаунти
Cpanel контролен панел + Fantastico
Цена: 36лв/година


---- План 2 ----
Неограничено място
Неограничен трафик
Неограничен брой хоствани домейни
Неограничен брой паркирани домейни
Неограничен брой субдомейни
Неограничен брой бази данни
Неограничен брой фтп акаунти
Неограничен брой имейл акаунти
Cpanel контролен панел + Fantastico
Цена: 60лв/година


Приемам плащания по банков път + epay.
За повече и подробна информация - [email protected] & skype: airstand
 
От: Неограничен Хостинг

Аз не виждам zestservers да предлагат неограничен план с 2 хоствани домейна. Другия пакет пък не виждам каква е разликата със предлагания от zestservers? Поне да го предлагаше по ефтино.
 
От: Неограничен Хостинг

Първо не смятам , че офертата има нужда от обсъждане. Второ - предлагания пакет с 2 аддон домейна точно затова е 3лв , защото зест не предлагат такъв пакет. Трето ... мисля , че 3.55$ са малко повече от 5лв. :) Има ли смисъл да го продавам по-евтино? А и пакетите са два , защото не всеки може да си позволи 60лв/година , а всеки може да отдели 36лв. за хостинг поне за 2 от сайтовете си , които ще са на сигурно място! От много време преглеждам всики планове и цени на провайдърите които предлагат неограничен хостинг и мисля , че офертата която съм описал тук е много приемлива, защото нито те ангажира за някакво време от 2 - 3 години , нито те закопава наведнъж с 100 - 200лв. Сигурен съм , че има хора които немогат да си позволят да дадат тези пари наведнъж. А 100% има и такива които нямат кредитни карти и пейпали. Ето това са причините заради които влезнах в този форум и написах този пост :)
Не мисля , че трябва да оставам неразбран или критикуван за каквото и да било. Всеки има право на избор :)

Поздрави.
 
От: Неограничен Хостинг

http://www.google.com/search?q=3.55...s=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a
За 45 стотинки мислиш че някой ще се върже ли?
Предпочитам да се увътрям с 45 стотинки, но поне да знам че наистина купувам хостинг от гореспоменатата фирма.
А тоя пакет с 2-та домейна не знам как го продаваш от гореспоменатата фирма след като фирмата не предлага такъв пакет!

В суперхостинг за 45 лева можеш да сложиш 1+1+9 домейна
Във FatCow със купон AUG295 можеш да вземеш хостинг със всичкото му неограничено за 2,95$/месец [FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
 
От: Неограничен Хостинг

ThinkFast, човека просто предлага реселър хостинг. Ако ти хареса - хареса, ако не - не.
 
От: Неограничен Хостинг

Караш ме да се повтарям - Можем да си го купим Аз и Ти. Митьо от Горна Оряховица дето няма пейпал или кредитна карта .. как ще си го купи?
 
От: Неограничен Хостинг

Аз искам да си закупя План 1, но нещо не мога да вляза в сайта?
 
От: Неограничен Хостинг

Надявам се ти е ясно, че така много клиенти не се намират. И Митьо и Пешо се ровят в Гугъл и там няма мейли а сайтове със сейлс страници.
 
От: Неограничен Хостинг

Ясно ми е , просто наистина избързах с този пост. Целта ми беше само да разбера дали ще има интерес към такива пакети. Може би трябваше да почна с анкета :)
 
От: От: Неограничен Хостинг

Караш ме да се повтарям - Можем да си го купим Аз и Ти. Митьо от Горна Оряховица дето няма пейпал или кредитна карта .. как ще си го купи?

Карта се издава за една седмица. Ти какво искаш да ти дойде на крака да ти даде парите ли?
Плюс това суперхостинг приемат плащания чрез easypay, които имат по 100 офиса във всеки град. Приема се и плащане с пощенски запис, банков превод и т.н. Разплащателните системи са проблем единствено ако живееш на Луната.

Успешни продажби
 
От: Неограничен Хостинг

Който иска неограничен хостинг (неограничен трафик, място, пощенски кутии, бази данни и пр.), да погледне промоционалните предложения на тази две американски компании, наградени за 2009 с призове в няколко области (аз лично имам впечатления за тях и от собствен опит и съвсем отговорно ви ги препоръчвам):

1. BlueHost - стандартна цена: $6,95/месец.
Промоционална цена: $3,95/месец.
Пакетът включва:
- 1 безплатен домейн
- неограничен брой хоствани сайтове и домейни
- безплатни скриптове за изграждане на сайтове
- SSL сертификат
- рекламни кредити на стойност $200!!!
blue-promotional.jpg


2. iPage - стандартна цена: $6,90/мес.
Промоционална цена:
при едногодишен план: $5,50/мес
при двугодишен план: $4,50/мес
при тригодишен план: $3,50/мес
Пакетът включва:
- 1 безплатен домейн
- неограничен брой хоствани сайтове и домейни
- безплатни скриптове за изграждане на сайтове
- SSL сертификат
- рекламни кредити на стойност $125!!!
ipage-promotional.jpg


Има още подробности, разбира се, но тях ще ги видите в сайтовете на тези компании.

Ето това наричам аз предложения за неограничен хостинг. Имам в джоба и още едно подобно предложение, което обаче е валидно само до края на Септември и не фигурира в официалния сайт на компанията и който иска да се възползва, ще трябва да го направи чрез мен.

3. Netfirms - стандартна цена: $9.95/мес. (Advantage Plan)
Промоционална цена: $5/мес (чрез мен)
- 2 безплатни домейна
- 250GB дисково пространство
- 2,000GB трансфер на данни
- безплатни скриптове за изграждане на сайтове
- неограничен брой хоствани сайтове и домейни
- Рекламни кредити за Гугъл Адуърдс и Фейсбук на обща стойност $100

Всички тези промоционални предложения включват възможност за автоматично инсталиране на най-популярните CMS (с едно щракване).
CMS.jpg


От Netfirms, между другото, можете отделно да си купувате домейни на промоционална цена - само за $6,95!

Е, от туй по-добри предложения едва ли има!
 
Последно редактирано:
От: Неограничен Хостинг

Искам да попитам дали има някакъв съпорт , защото предишния риселър наистина не си разбираше от работата


Има си онлайн супорт и т.н. всичко си е нормално. разгледай сайта им.
 
От: От: Неограничен Хостинг

Айде малко и от мен:http://evro-host.co.cc

Starter plan
image.php
» Unlimited Data Storage
» Unlimited Data Transfer
» 1 Domain Hosted
» 100 E-mail accounts
» Unlimited FTP Accounts
» 5 MySQL DBs

Business plan
image.php
» Unlimited Data Storage
» Unlimited Data Transfer
» 5 Domains Hosted
» 500 E-mail accounts
» Unlimited FTP Accounts
» 20 MySQL DBs
» 5 PostgreSQL DBs
 
Последно редактирано:

Горе