Неодобрена молба в Adsense

sonic

Member
Преди няколко седмици бях пуснал молба за одобрението на сайт, досега не съм имал профил в Adsense. Отхвърлиха ми молбата - бях си направил блог в блогър. Молбата беше отхвърлена няколко пъти с причина - недостатъчно съдържание. Купих си домейн и си пуснах сайта на платен хост, платих си и за няколко уникални статии. И сега искам да си пусна молбата отново, но когато тръгна да влизам в Google Adsense с профила, с който бях отхвърлян директно ми излиза молбата за одобрение на сайта - проблема е, че полето на което трябва да напиша адреса на сайта се попълва автоматично с адреса на стария сайт. Пробвах да изтрия кеш-а, пробвах и от други браузъри да влезна, но проблема си остава. Въпроса ми е как да пусна молба, но с новия сайт?

 
От: Неодобрена молба в Adsense

При мен проблемът беше абсолютно същият.
Затова се отказах да се занимавам с Адсенс още преди 2 години.
 
От: Неодобрена молба в Adsense

Колко няколко? Ако са 5-6-10 надали ще го одобрят, качи още съдържание и пак. Иначе то и адсенс да му пуснеш с малко контент никви кинти няма да прави, освен, ако не разчиташ на некачествения трафик от факенбук, а гугъл всякак се мъчат да се спасят от него, и според мен точно това е причината да не те пуснат в цирка. Така, че действай направи 100-200 публикации, дигни малко трафик от гошко, и давай пак.
Преди няколко седмици бях пуснал молба за одобрението на сайт, досега не съм имал профил в Adsense. Отхвърлиха ми молбата - бях си направил блог в блогър. Молбата беше отхвърлена няколко пъти с причина - недостатъчно съдържание. Купих си домейн и си пуснах сайта на платен хост, платих си и за няколко уникални статии. И сега искам да си пусна молбата отново, но когато тръгна да влизам в Google Adsense с профила, с който бях отхвърлян директно ми излиза молбата за одобрение на сайта - проблема е, че полето на което трябва да напиша адреса на сайта се попълва автоматично с адреса на стария сайт. Пробвах да изтрия кеш-а, пробвах и от други браузъри да влезна, но проблема си остава. Въпроса ми е как да пусна молба, но с новия сайт?

 
От: Неодобрена молба в Adsense

Сайта в блогър ми го резнаха 2-3 пъти. Да съм имал около 20-30 публикации. Причината си беше недостатъчно съдържание. Направих си нов сайт на платен хост, купих си домейн, след което при опит за нова молба ми излиза проблемът, който съм описал по-горе. Затова си направих нов акаунт в гугъл и пуснах нова молба - беше одобрена след няколко часа на първо четене. :)
 
От: Неодобрена молба в Adsense

Има ли човек, който ще ми помогне да си поставя рекламите на желаното от мен място, тъй като аз не знам къде точно да поставя кода?
 
От: Неодобрена молба в Adsense

Какво толко има да знаеш?
 
От: Неодобрена молба в Adsense

Ами искам да си поставя рекламата точно над менюто за навигация на страниците, но не знам къде точно да поставя кода. Ако имаш желание ще ти изпратя сайтът на лично, за да погледнеш и да ми помогнеш.
 

Горе