Нерви с смартфона ми !!!

Купих си смартфон. Перфектен за цената си. С ваучер съм и отначало всичко беше ок имах си безжичен всичко точно. Изхъби се зареждам нов без да говоря на следващия ден занулен. Викам станал е някакъв бъг нещо с него. Днеска зареждам нов. Изкючих безжичния си нет. И изведнъж получавам съобщение по watzupa викам ясно има включен нет макар, че не съм настройвал такъв окей. Смъкна ми 5 стотинки в 1вата минута след зареждането и реших да го изкюча докато не разбера как да го оправя четох в нета викам окей вкллючвам ваучера ми пак 0,00.
Добре да предположим нетове и други шитни как може за 2 мин след зареждането на ваучера ми той да се изпари ??????
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

Повечето , да не кажа всички смартфони имат включена опция Mobile data , потърси из сетингите . И веднага почват да си точат нет. Просто си изключи тази опция защото е скъпо. И вече си пусни Wi-fi мрежата след това.
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

1. Смени си smartphone-а
2. Смени мястото от където купуваш ваучери
3. Смени си училището или поне даскала по български език....!
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

обаждаш се на оператор и си спираш на този номер нета - за виваком, за другите както са ти написали
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

s1yf0x с безполезни мнения като твоите форума е пълен. Ясно е как за 2 години си натрупал над 1000 мнения. Нали знаеш, че човек които претендира да е книжен плъх е добре да замени думата даскал с учител по книжовно звучи ;)
BurnX благодаря за съвета. Точно това и направих. Надявам се да са добре нещата вече :)
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

Добре да предположим нетове и други шитни как може за 2 мин след зареждането на ваучера ми той да се изпари ??????

автоматични ъпдейти?

след като ги спреш мобилните данни най добре рестартирай устройството...

другия вариант е да изтриеш WAP настройките(не знам дали ще има ефект и дали няма да си ги вземе пак автоматично, но може да пробваш)

или както казва пепо просто се обади на оператора.
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

Поне на моя няма WAP настройки , пуснеш ли телефона , нета веднага почва да тече от оператора. Просто се спира опцията Mobile Data и се пуска само ако ти трябва и няма наличен wi-fi .
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

s1yf0x с безполезни мнения като твоите форума е пълен. Ясно е как за 2 години си натрупал над 1000 мнения. Нали знаеш, че човек които претендира да е книжен плъх е добре да замени думата даскал с учител по книжовно звучи ;)
BurnX благодаря за съвета. Точно това и направих. Надявам се да са добре нещата вече :)

Ако направиш един мозъчен напън да прочетеш дори и 100 от моите безполезни мнения ще си поне три пъти по-умен от това, което си в момента :)
 
От: От: Нерви с смартфона ми !!!

автоматични ъпдейти?

след като ги спреш мобилните данни най добре рестартирай устройството...

другия вариант е да изтриеш WAP настройките(не знам дали ще има ефект и дали няма да си ги вземе пак автоматично, но може да пробваш)

или както казва пепо просто се обади на оператора.

Точно това е станало автоматичните ъпдейти са издухали ваучера..... Вече спрях мобилните данни всичко изглежда нормално като презаредя ще знам със сигурност. Благодаря ви !!!
 
От: От: Нерви с смартфона ми !!!

Ако направиш един мозъчен напън да прочетеш дори и 100 от моите безполезни мнения ще си поне три пъти по-умен от това, което си в момента :)

Съжалявам за това, че загубих минута, за да ти пиша тези 2 мнения. Щом сравняваш мозъчната активност с напъни значи е зле положението. Явно е на подсъзнателно ниво... От WC-то ли пишеш в момента... Не не отговаряй по-добре да остане твоята малка тайна :)
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

PyramidSeo = > вместо да си вземеш поука за некадърно написаното първо мнение ти се заяждаш!
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

PyramidSeo = > вместо да си вземеш поука за некадърно написаното първо мнение ти се заяждаш!

Мъчи се да се направи на комедиант, но засега тоалетна шега не му се получи. Като потренира още малко пред огледалото може да му дойде и вдъхновение :D
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

Купих си смартфон. Перфектен за цената си. С ваучер съм и отначало всичко беше ок имах си безжичен всичко точно. Изхъби се зареждам нов без да говоря на следващия ден занулен. Викам станал е някакъв бъг нещо с него. Днеска зареждам нов. Изкючих безжичния си нет. И изведнъж получавам съобщение по watzupa викам ясно има включен нет макар, че не съм настройвал такъв окей. Смъкна ми 5 стотинки в 1вата минута след зареждането и реших да го изкюча докато не разбера как да го оправя четох в нета викам окей вкллючвам ваучера ми пак 0,00.
Добре да предположим нетове и други шитни как може за 2 мин след зареждането на ваучера ми той да се изпари ??????

Защо се учудваш. Андроид и смартфоните като цяло са направени да работят с интернет... Като вземем и предвид хубавите тарифи на операторите ако нямаш DATA в пакета. На mtel маи е 0.60 ст на мегабайт... 10 мегабайта са ти 6 лв.
Като си ползваш приложенията в които има интергирани раклами само рекламите които се зареждат ти правят 4 МБ трафик. Ако телефона ти е нестроен да се ъпдейтва автоматично да не говорим....
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

Смартфоните са играчки за децата и начин мобилните оператори да печелят повече за сметка на бедни родители, които купуват на децата си скъпи телефони и плащат огромни сметки.
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

Смартфон на ваучер, безценна класика! Такова нещо не бях чувал... :lol:
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

Смартфон на ваучер, безценна класика! Такова нещо не бях чувал... :lol:

Честно казано май това е един от най-добрите варианти да покажеш среден пръст на мобилните кожодери :) Едно съм забелязал... ако си на сметка с подписан договор за период от време, те въртят на малкият си пръст и в общи линии гък не можеш да кажеш. Поне аз се бях видял в чудо от Мтел и Глобулци, докато не минах на третите, ама тоя път на договор, който мога да приключа когато си пожелая. Не знам дали това е причината, да не ме правят на маймунка или просто оператора е читав, но е факт, че май това са 2-та варианта с които си сигурен, че няма да те изненадат неприятно.

Макар, че по мое мнение, ваучерите са по-скоро за хора, които не могат да си направят сметката и не им трябва спешно телефон... иначе не разбирам за къв ми е телефон, който когато ми потрябва да звънна спешно, може да се окаже, че нямам пари за да се обадя :)
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

Много глупости прочетох в мненията :) Нито смартфона е за смята, нито има проблем с това, че е на ваучер. Просто трябва да се спрат мобилните данни или да се премине на тарифа с мобилен интернет. Тези телефони са направени за нет и ако някой не смята да го ползва, не знам защо въобще си купува такъв. Аз използвам доста приложения, като за повечето трябва постоянен интернет.
 
От: Нерви с смартфона ми !!!

s1yf0x с безполезни мнения като твоите форума е пълен. Ясно е как за 2 години си натрупал над 1000 мнения.

Явно дори не четеш форума, за писането е ясно. 8)
Ваучер с 3G дори пенсионерите знаят да не ползват. :lol:
 

Горе