Нетинфо реклама..

nagradi.is

New Member
Здравейте,
Не видях друга такава тема, затова пускам. Извинявам се ако на някои не му хареса.
Искам да попитам дали някои е пробвал и какви са впечатленията от Small пакет на рекламна кампания 'Vbox7 - заглавна страница - пакет фиксирана честота'.
Въпроса ми е породен от съмнението, че се достигат 100 000 уник. посещения, защото като сравнявам с другите планове този ми се струва някак твърде изгоден.
Благодаря предварително!
 
От: Нетинфо реклама..

За тези пари по-добре си пусни реклама в замунда. Там е 3900 лв. (с ддс) за 100% видимост на банера (120x240). За 1500 лв. ще ти излезе към ~30% (колкото е и в нетинфо, но там те лимитират до 100 000 потребителя) и ще достигнеш до много повече потребители. Ще си лимитиран на 30% видимост от всички посетители на замунда, а не на 30% от 100 000...

Имат пакет и 3000 лв. за vbox, който въобще не си заслужава. Никъде не пише дали това са цени с ДДС или без.

И най-важното, цените във vbox са за седмица, а в замунда за месец ; >

Имам познат който редовно рекламира в замунда, взима си банер 120x240 в ляво или в дясно. Рекламира сайт за запознанства на 100% видимост. Посещенията са му между 4000 и 5000 дневно от замунда.

Щом си мернал око на vbox, значи си се насочил да рекламираш нещо комерсиално. В такъв случай замунда при всички случай, ще ти свърши по-добра работа.
 
Последно редактирано:

Горе