Неуспешни проекти

bioz

Active Member
В този форум забелязвам, че членовете НЕ споделят проектите които работят добре по една или друга причина, за това ми хрумна идеята да споделим неуспешните си проекти, започнати и зарязани. Предполагам, че всеки има по няколко.

Смисъла на темата е да споделим грешките или нишите в които няма смисъл да се работи...

Аз ще споделя някои от моите по-късно ако има интерес към темата.
 
От: Неуспешни проекти

Аз ако си пусна всичките неуспешни няма да ти стигне година да прочетеш поста :lol:.Иначе ще ми е интересно ако някой друг сподели
 
От: Неуспешни проекти

Да, не очаквай някой да си сподели неуспешните проекти...то си е сваляне на гащи отсекъде :)
Иначе във всяка ниша има хиляди неуспешни проести. Това обаче не значи, че нишата е дърво, и по-скоро би показала липса на знания, умения, късмет, пъргав език и прочие, отколкото насока дали да се ръчкаш в нея :wink:
 
От: Неуспешни проекти

Защо ще е сваляне на гащи, аз примерно тези с които не съм успял не бих се захванал отново и не се притеснявам ако някои друг ще се пробва.
 
От: Неуспешни проекти

Аз ще споделя някои от моите по-късно ако има интерес към темата.

и не се притеснявам ако някои друг ще се пробва.

начи ако искаш изобщо някой да повлече крак в тая тема първо сподели ти. кво значи аз ще споделя ако има интерес. еми след таквоз начало кой да сподели нещо?
 
От: Неуспешни проекти

Кретен кво стана с мадамата??
начи ако искаш изобщо някой да повлече крак в тая тема първо сподели ти. кво значи аз ще споделя ако има интерес. еми след таквоз начало кой да сподели нещо?
 
От: Неуспешни проекти

начи ако искаш изобщо някой да повлече крак в тая тема първо сподели ти. кво значи аз ще споделя ако има интерес. еми след таквоз начало кой да сподели нещо?

Щом съм казал, че ще споделя това означава, че ще го направя, но както казах на по-късен етап само ако темата има развитие.

До тук с офтопика...
 

Горе