Нещо като представяне

Marina92

New Member
Ами първо аз от известно време чета форума, но едва днес се регистрирах и реших, че първата ми тема трябва да е нещо като поздрав здравейте на всички, някои от вас аз познавам от постовете реших и аз да се пробвам с онлайн бизнеса. Е, преди две години, когато ми купиха собствен компютър, пробвах с гледане на реклами. Доста глупаво беше и с онова ходещото, човече, което като ходило значи трупаш пари в сметката си. Така и не взех нищо от там. Сега ще правя първия си сайт, може би въпреки препоръките във форума, няма да си купя домейн или хостинг а ще си направя блог в blogspot (май не ми се вярва, че ще изкарам нещо), но все от някъде трябва да се тръгне. Най-трудното в момента ми е да си избера темата. Доколкото разбирам вероятността за по-голяма печалба е по-голяма при сайтовете на английски така, че поне това е ясно - ще е сайт/блог на английски. Надявам, се че няма да преча с глупави въпроси. ПП към модераторите: знам, че не казах нищо с тази тема ама моля, ви се не я трийте - все пак първата ми е
 
От: Нещо като представяне

Добре дошла,
Много свежо и грамотно представяне. Аз минах през същите стъпки преди време.:)
 
От: Нещо като представяне

Благодаря, за посрещането, harkon. Тъкмо направих това, което не трябва да правят начинаещите - изстрелях няколко поста един след друг в секция "Помощ за социални мрежи", но наистина не ми е съвсем ясно с какво гласуването помага на автора му. Поне намерих една полезна статия за Wordpress там и естествено гласувах за нея.
 
От: Нещо като представяне

Добре дошла и от мен. Колкото по вече дами във форума толкова по добре .
Едно съветче набързо преди да почнеш блога би могла да си потърсиш и избереш различна от стандартните теми на блогспот ......избора вече е голям.
 
Последно редактирано:
От: Нещо като представяне

Благодаря ти Adi за посрещането, сега с първия пост ме накара да ровя за какви стандартни и нестандартни теми става въпрос ;)
 
От: Нещо като представяне

Добре дошла!!! В този форум можеш да научиш доста неща, но не разчитай само на него, ако имаш добър английски. Между другото интересно щеше да бъде ако си беше казала поне годините и от къде си. Тука в форума има млади умни момчета, всеки би ти помогнал.
Между другото, когато ти идват малки дребни въпроси не съм редовен във форума (ВЕЧЕ) може да ми пращаш лични съобщения и така. Напред и успех!!!
 
От: Нещо като представяне

Точно това щях да напиша. Появи се едно хубаво момиче и всеки си предлага услугите.
Така е, когато админите не правят нищо за да привличат повече жени във форума.:D
 
От: От: Нещо като представяне

Точно това щях да напиша. Появи се едно хубаво момиче и всеки си предлага услугите.:D

То щеше да е странно ако не ги предлагаха :lol:
По темата - много четене и бачкане ти трябва - иначе просто няма как да стане номера. :wink: Нещата не са сложни, стига мотивацията да я имаш в изобилие, ще се справиш.
 
От: Нещо като представяне

Внимавайте да не се окаже накрая, че Marina92 е Marin64. В нета всичко е възможно
h040.gif
.

Шегичка, сори не се стърпях
a035.gif
.
 
От: От: Нещо като представяне

Точно това щях да напиша. Появи се едно хубаво момиче и всеки си предлага услугите.
Така е, когато админите не правят нищо за да привличат повече жени във форума.:D



абе 100 лв на час са минималните тарифи и биват доста...
по принцип не е много..
как да се привличат и да идват тук като пазара е другаде :wink:
 
От: От: Нещо като представяне

добро представяне се e получило :wink:
 
Последно редактирано:
От: От: Нещо като представяне

наистина "страхотно" представяне се е получило

трябваше няколко пъти да препрочета последните постове за да се убедя,че вече съм будна и не сънувам.

видяхте един аватар от images.google.com и полудяхте
:) :)

ами да, грешката си е моя - можеше да сложа снимка на Памела Андерсън с близък план на на-артистичните и части и тогава може би хормоните щяха да счупят монитора ми?!?!

вероятно тогава нямаше да ми се предлага помощ ами директно щяхте да ми подарявате сайтове.
Внимавайте да не се окаже накрая, че Marina92 е Marin64. В нета всичко е възможно
h040.gif
.

Шегичка, сори не се стърпях
a035.gif
.

май това печели приза за простотия.
VtoriChepik, вярно е че в нета всичко е възможно, но чак да си те представя като вмирисана войнишка обувка криеща се зад аватара на пазарска количка не мога.

интересно ми е ако си бях избрала никнейм TretiKrachol и аватара ми беше снимка на "Най-здравата торбичка" дали щях да получа също толкова топло посрещане изпълнено с "професионални" съвети и приветствия.

абе 100 лв на час са минималните тарифи и биват доста...
по принцип не е много..
как да се привличат и да идват тук като пазара е другаде :wink:

това наистина не знам как да го коментирам
май не е лошо да уточним някои неща: снимката в аватара ми е правена във фото студио от фотограф, който предполагам, че претендира да е професионалист, така че приемете, че не изглеждам точно така. Всъщност ако на някой му пречи да водим нормален разговор, нека приеме, че съм лелка тежаща 120-130 килограма с мазна коса и кал под ноктите
предпочитам да се съсредоточа върху други неща вместо да отговарям на въпроси относно възрастта ми, от къде съм, телефонния ми номер и т.н.

чудя се, възможно ли е да получа отношение като към, който и да е друг посетител на форума?
 
От: Нещо като представяне

снимката в аватара ми е правена във фото студио от фотограф, който предполагам, че претендира да е професионалист, така че приемете, че не изглеждам точно така.
по- хубави сме от колкото на каквито и да е снимки и аватари затова успеха ни е вързан :wink:
 
Последно редактирано:
От: Нещо като представяне

така и така тази тема стана четена бих искала да попитам нещо. След като прочетох доста постове в Старт в интернет бизнеса разбрах, че май ще ми трябват и някакви основни познания по програмиране. Потърсих в интернет HTML tutorial и попаднах на това www w3schools com.
Може ли, ако някой го е ползвал, да ми каже дали е подходящо за начинаещи. От сутринта го разглеждам и ми се вижда много добре подредено само едно не разбрах

What Do You Need? You don't need any tools to learn HTML at W3Schools.
* You don't need any HTML editor
* You don't need a web server
* You don't need a web site

все пак с каква програма да отворя тези файлове? в момента си се отварят в Mozila
 

Горе