Нещо ново, нещо налудничаво!

apostol

New Member
От известно време рекламирам отново сайта си Otslabni.net. Какво ли не опитвах, но не се получаваше. Изведнъж дългогодишният опит заговори... Актуална реклама, знаете ли какво е това?... Нали виждате какво правят най- големите по Коледа? Кока- Кола например...
Та и аз така. Вкопчих се в една идиотщина и публикувах в 25 форума следната дивотия:

„ШЕСТ КОКОШКИ…” ИМА ПРИПЕВ

Преди години имах гадния адет да пея по кръчмите идиотски, мръсни песни. Влизам в някоя кръчма, удрям 6- 7 питиета и реввам… Най- напред започвах с „Пием, пеем, пушим, дамаджани сушим”. Следваше „Купи ми, мамо, топ”…

Третата песен от репертоара ми беше… „Шест кокошки съм заклала”. На припева мнозина почваха да ръмжат и да ме псуват, но когато най- накрая запявах „Калугер ме гони, мамо, калугер ме стига, белите ми кълки, мамо, сака да ги вдига”, няколко души скачаха и ме изхвърляха с ритници от кръчмата. Умирах си от смях, защото аз така и не плащах сметките. Просто не се стигаше дотам. Години наред пиех и лапах на аванта, пеех мръсотии и се смеех ли, смеех… Голямо ядене и пиене падна, голяма веселба!

Та да си дойдем на думата. „Шест кокошки…” има припев, но оня цървул не смее да го изпее. Защото припевът е следният:

„Друс, друс, дебел гъз,
бели ненки, друс, друс, друс.
Друс, друс, дебел гъз,
у пут.ка к.р чевръст!”

Това просто така- за сведение, за обща култура… Щото цялата култура днес е у к..а!

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
www.Otslabni.net

Голям кодош, актуален кодош, нали? Следва и продължение, но то е за през следващата седмица.
Какъв беше резултатът ли? 600 посещения на ден повече! И не говорете за таргетиране, защото 60 % от тези посетители са със сигурност дебели. Така сочи статистиката- 60 % от българите са с наднормено тегло.
Затова тръгнаха и продажбите.
Надявам се, ако не друго, поне да съм ви разсмял.

Апостол Апостолов
 
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



От сърце съм се смял. Определено направи деня ми по-лек :)
 
Втора серия на "6 кокошки..."

Хайде пак да се посмеем! Публикувах следващия постинг отново в различните форуми. Разни префърцунен мадами вече ме ругаеха, а аз, вместо да си взема бележка, ги зашамарих със следното:


„ШЕСТ КОКОШКИ…”- НЕОБХОДИМОТО УТОЧНЕНИЕ

В няколко поредни публикации запознах нашата общественост с факта, че песньовката „Шест кокошки съм заклала” има и припев. Нека още веднъж ви го припомня:

„Друс, друс, дебел гъз,
бели ненки, друс, друс, друс.
Друс, друс, дебел гъз,
у пут.ка х.й чевръст!”

Пропуснах да отбележа обаче, че когато се пее този припев, задължително се извършва и така нареченото „натрисане”. То е добре познато на всички, които са на „ти” с българския фолклор.

Накратко: жената (да, жената, защото „Шест кокошки…” е женска песен и трябва да се изпълнява от ПЕВАЧКА) изнася ръцете си свити в лактите нагоре, след което неистово, дивашки започва да друса циците и задника си. Гледката е направо фантастична! “Кеф, майка му стара”, мисли си навярно всеки един средностатистическият зрител.

С този изтънчен творчески похват всяка една певачица може да докара аудиторията си на хесап. Защото еротичната гледка подсилва неимоверно ефекта от този невероятен припев.

Успоредно с това се изостря до краен предел и естетическото чувство на аудиторията. В това, както правилно отбелязва професор Юлиян Вучков, се крие истинската магия на нашия фолклор. Не случайно „Шест кокошки съм заклала” е любимата песен на всеки нашенски пезевенк. А кюлустурите и халгъзниците пък направо мрат за нея…

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
www.Otslabni.net

СМЕЕЕЕЕЕХ!
 
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Нееее, нееееееее, не мога повече :D
 
"Космо" побесня

Пуснах тези постинги и във форума на "Космо", списание, което се чете от сноби и парвенюта.

Някаква дропла ми скочи с отговор:

"Ти нормален ли си, бе? Ебаси дебилщината! Като прочетох твоята идиотщина, се чудих с коя ръка да се прекръстя.
Престани да безобразничиш, защото това списание се чете предимно от подрастващи!"

Смееех, како, смеех!
 
Ама ти си изключително тъп знаеш ли, как може да спамиш форума с такива простотии....
 
А ти видя ли последния пост от кога е? Това пречи ли ми да коментирам темата....
 
yeah деди си има вече блог :D с реклама Ha AdSense Bidvertiser ShoppingAds и Amazon
 
явно се надява най-после да спечели някой лев след дългогодишен безрезултатен спам по форумите, флуд в сайтовете с обяви и оставяне на неадекватни коментари в блоговете.
 
Бай ти Ганьо го е казал много добре: "А бе, оставете човека да се изкаже, пари нали не иска..."
 
Аз пък си помислих че Дедо се повтаря, слава богу не я е докарал до там :)

P.s. Лягам си, че само в горното изречение си поправих четири грешки.

Цензура за Апостол!!!! хехехе
 
Последно редактирано:
Дядка и по корем да лазиш, нищо няма да промениш. Аз съм млад здрав и по-богат от теб и цялата ти рода взети заедно, а ти си оставаш мърморещ пенсионер мечтаещ за задния двор на Европа. Щели да те банват - да те баннат, нито на мен нито на теб ти пука -НИЕ сме над тези неща. Аз ще си гледам работата и ще блогвам от другия край на света, а ти ще си лекуваш простатата, и ще се молиш да не се напикаеш тази вечер. Измет долнопробна. Чепика си с такова нищожество като теб няма да обърша.
Айде със здраве, и не ме цитирай повече.
 
От: Нещо ново, нещо налудничаво!

Бандитко ти цяло есе му написа :)
 
От: Нещо ново, нещо налудничаво!

Колеги... От толкоз псувни дето обра тоя Апостол... Абе не забелязвате ли че май взе да ни копира? Взе да пише като нас :|
 

Горе