Не е ли време за "Семки и бонбонки"?

От: Не е ли време за "Семки и бонбонки"?

подкрепят spybg
 
От: Не е ли време за "Семки и бонбонки"?

Моето предложение е малко по различно ( даже май че е лесно реализируемо и ще е улеснение за админите) и то е да не се броят мненията на потребителите в пазара, защото там така или иначе са си лични обяви. Пък които иска нека пуска едносрични обяви, които останалите да коментират :)
 
Последно редактирано:
От: Не е ли време за "Семки и бонбонки"?

Точно тези дискусии са едно от най-ценните неща във форума. Те го правят форум и освен това са информативни. Без тях всичко става като в ненужен сайт за обяви, каквито има стотици в нета.
 
От: Не е ли време за "Семки и бонбонки"?

Със сигурност е ясно едно - пазара има нужда от "освежаване", а топката е в полето на B&C (да не се бърка с Бойко&Цветанов)
 
От: Не е ли време за "Семки и бонбонки"?

Брех, докато изровя темата голям зор. :)
Понеже бях предложил разделяне на подкатегории на Пазар-а, а Spy с право каза че трябва вминаметлно да се подходи с това, реших да дам конкретно предложение.
За да се избегне голямата мисъл кое, къде и как аз предлагам да не се преоткрива топлата вода а просто да видим как са го направили по големите ни братя - DP.
Преди малко влязох там та видях че пазара им е годино разделен :)
 
от добрите практики беше въвдено условието за 10 поста преди да може да се пуска тема в пазарът иначе нямаме чак толкова теми че да разделим пазара на толкова подсекиции като дп като порасте със сигурност ще се появят още секции
 
От: Не е ли време за "Семки и бонбонки"?

А може и SMS разплащане за публикуване на коментари към определена оферта. Така само заинтересованите ще пишат там (нещо подобно на mobile.bg и техните опции). По този начин ще се отсеят простотиите ... ( имам предвид само за "Пазар") . Така ако продаваш/купуваш нещо за 2 или 3 лева SMS-a се обезмисля ...
 

Горе