Не е точно оферта "продава" а повече проучване

account-bg

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предварително правя уговорката, че съм нов във форума и ако с нещо нарушавам някакви правила - триите темата!

Бих искал да получа мнение за приемлива цена за продажба на моя сайт.

Сайтът можете да видите от профила ми, защото съм голям новобранец и системата не ми дава да поствам линкове.

PR - 3
Посетители - 1500 - 2000 дневно, събота и неделя - по-малко
Импресии на ден - 6 - 8 000

Приходи:
От гугъл - всеки месец чек - но малък
От httpool - работи от май - имам едно ефективно плащане инатрушани пари като за още половин плащане.

Общите приходи за 12 месеца са около 6500 лв.

Въпросът е: Каква цена мога да му взема?
 
Последно редактирано:
От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

Мисля че има впредвид account-bg.info
 
От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

браво бре от тоя сайт 6000 лева - ашколсун - и от какво с атези приходи освен адсенса?
 
От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

Много добри приходи прави, ако са предимно от Гъгъл както казваш. Явно има скъпи кликове :)
 
От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

Аз много се съмнявам този сайт да прави такива приходи. Имам сайт с подобни посещения и прави макс 200 лева месечно, а твоя излиза над 500лв.
 
От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

Приходи:
От гугъл - всеки месец чек - но малък

Предполагам е сложил една 0 повече от бързане.
 
От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

Няма "0" в повече. Приходите са:
От гугъл 861 $ - Адсенса е от м. август 2008
От етаргет има някъде към 100 лв. но го спрях - много малко плащат
От httpool - 200 лв.
Другите пари са от публикуване на ГФО: balansi.account-bg.info - лесно се смята колко пари има от там. но е разликатга до 6500 лв.
 
От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

А това какво значи ?

Импресии на ден - 6 - 8 000 лв.
 
От: От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

А това какво значи ?

Цитат:
Първоначално изпратено отaccount-bg
Импресии на ден - 6 - 8 000 лв.

Грешка значи! Може да значи и че ми се иска, ама няма чак толкова. Това е броя на импресиите, за съжаление не е левове.
 
От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

има нещо гнило в тия данни, не ми се струват достоверни, можеш ли да докажеш по някакъв начин посещенията и приходите ?
 
От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

що бре биват долу горе той е профилиран сайта нормално е с 1000-2000 посещения на месец за една година да е направил 1000 долара от адсенс

за останалите неща мога само да гадая - но каква полза да ни лъже човека нали само проучва пазара ако някой поиска да го купи ще поиска да види бакалския тефтер със сметките :) нмямда вярва на голи думи
 
От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

има нещо гнило в тия данни, не ми се струват достоверни, можеш ли да докажеш по някакъв начин посещенията и приходите ?

Кое точно ти е гнило, че да се опитам да обясня.
За посещенията - тиксото е с отключен брояч - гледайте си го колкото искате - то не че е съвсем точно, защото от време на време не отчита ама все пак.

Приходите казах, че основно са от публикуване на ГФО - 30 лв. за отчет - натози адрес balansi.account-bg.info може да преброите колко отчета има умножавате и това е.

Освен това аз съм счетоводител - интернет сайтовете не са ми бизнес а хоби и не съм казал, че искам да продавам а само да разбера за колко мога да го продам. - Отговор точно на този въпрос не получих до сега.
Ако някой тръгне да купува и аз да продавам ще представя всички документи доказващи каквото му се иска.
 
От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

е да ама аз примерно за какво да го кпя като не мога да правя отчети ? :) и няма да печеля от това гуфо :) така че трябва да търсиш някой от посетителите ти със сигурнос има интерес
а диапазона според мен е много голям - никой неможе да ти каже точно - от 1000 до 10 000 лева
 
От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

е да ама аз примерно за какво да го кпя като не мога да правя отчети ? :) и няма да печеля от това гуфо :) така че трябва да търсиш някой от посетителите ти със сигурнос има интерес
а диапазона според мен е много голям - никой неможе да ти каже точно - от 1000 до 10 000 лева

Да поясня - отчетите не ги "правя" а само ги публикувам, "правят" си ги счетоводителите на съответните фирми. А ако мога да изготвя толкова отчети за 1 година - мще се пенсионирам след това.
 
От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

ааааааа ам каква файда да ги публикуват в сайта? че и да плащат за това? питам щото не разбирам д еи ми е любопитно
 
От: Не е точно оферта "продава" а повече проучване

ааааааа ам каква файда да ги публикуват в сайта? че и да плащат за това? питам щото не разбирам д еи ми е любопитно
Защото закона го изисква. Ама това е в друга професионална област и много ще разводним темата ако тръгна да го обяснявам. Във всеки случай има още доста сайтове в интернет, които се занимават с този бизнес - публикуване на отчети. И моят не е от най-големите. Моята цена е малко висока и затова отчетите не са много. Има колеги с по над 500-600 публикувани отчета на година.
 

Горе