[Не е PPC]Как да изкараме по няколко паунд на ден от анкети.

fena01

Active Member
Здравейте колеги. Първо искам да се обърна към администраторите, с молба, че ако темата е спам или противорeчи на някое от правилата на форума писано, или морално нека темата бъде изтрита.

Публикацията ми е насочена по-скоро към freelancer-ите като мен, които прекарват доста време пред монитора, и помеждодругото искат да изкарат някой паунд отгоре.

Става дума за едно web приложение, което се занимава с това да прави проучвания в различни области. От това какви са потребителските настроения, до чисто психологически проучвания. Различните по сложност и времеемкост анкети се заплащат по различна тарифа. За сравнение мога да дам, че за анкета която съм правил 3-4 минути са ми плащали 0.40 паунда, докато за анкета която ми отне около 20 мин взех 3 лири. След като достигнете 5 лири, можете да заявите плащане. Лично на мен ми платиха в рамките на 9 часа.

Анкети се появяват през различни интервали, и ми идваше невъзможно да рефрешвам постоянно. Затова се разрових и открих следното уеб приложение https://visualping.io , което предлага мониторинг на зоната с анкетите. Доста е интуитивно за използване, и при време за рефреш 1 минута ще можете да се включите във доста анкети.

Това е линк към анкетата, реферален. Този е чист, всеки които има желение да се включи нека прецени.

След регистрацията отидете на секцията "Dashboard" където ще ви се появят контролни въпроси. Те са с цел за да ви направят профил, по който да поучавате възможно най-точните за вас анкети.

Ще се радвам да отговоря на въпроси свързани със платформата, и се надявам да няма спам коментари. В началото съм помолил екипа на форума, при нужда да изтрие темата.

Поздрави, Станислав.
 
Този сайт има интересен модел от гледна точка на ценообразуване. По принцип дължината на проучването е сред факторите, които най-малко влияят на цената и съответно на incentive-а за респондентите, но при дадения от теб сайт дължината е основен фактор.

Сега по същество. Доколкото виждам, не предлагат проучвания за България. Или греша?
 
Замря си Prolific-a вече. Там съм от около 3-4 месеца, преди беше добре, сега както казах се напълни с всякакви хора и намаляха анкетите. Сайтът стана бавен...
 
Този сайт има интересен модел от гледна точка на ценообразуване. По принцип дължината на проучването е сред факторите, които най-малко влияят на цената и съответно на incentive-а за респондентите, но при дадения от теб сайт дължината е основен фактор.

Сега по същество. Доколкото виждам, не предлагат проучвания за България. Или греша?
Аз лично писах, че съм англичанин, но мои приятел които ми го показа е писал, че е Българин и също поучава не малко анкети.


Замря си Prolific-a вече. Там съм от около 3-4 месеца, преди беше добре, сега както казах се напълни с всякакви хора и намаляха анкетите. Сайтът стана бавен...
Не зная колега как е било преди, аз като успея да хвана някоя анкета съм доволен. Помеждодругото става всичко. Ще споделиш ли какви плащания си взимал от тях, и каква е била преди активността?
 
Не зная колега как е било преди, аз като успея да хвана някоя анкета съм доволен. Помеждодругото става всичко. Ще споделиш ли какви плащания си взимал от тях, и каква е била преди активността?[/QUOTE]

Ами имам за 3 месеца изтеглени към 80 лв, което е нещо все пак. Даже бях казал на този сайт на няколко души, които ме питаха как да си изкарат някой друг лев без особени усилия. Ти колко получаваш на ден анкети? Или за седмица да кажем ?
 
Не зная колега как е било преди, аз като успея да хвана някоя анкета съм доволен. Помеждодругото става всичко. Ще споделиш ли какви плащания си взимал от тях, и каква е била преди активността?

Ами имам за 3 месеца изтеглени към 80 лв, което е нещо все пак. Даже бях казал на този сайт на няколко души, които ме питаха как да си изкарат някой друг лев без особени усилия. Ти колко получаваш на ден анкети? Или за седмица да кажем ?[/QUOTE]

Зависи колко време прекарвам пред машината. Но да кажем, че първото ми плащане беше 5.5 паунда, и сега вече съм на 2.30 паунда. При късмет до ден-2 ще хвана още 1-2 анкети и ще изтегля още 5
 
Замря си Prolific-a вече. Там съм от около 3-4 месеца, преди беше добре, сега както казах се напълни с всякакви хора и намаляха анкетите. Сайтът стана бавен...
Опитах се да отворя линка, но май любопиството ми да видя какво е това няма да бъде задоволено. Зарежда към 10 минути вече.
 
Опитах се да отворя линка, но май любопиството ми да видя какво е това няма да бъде задоволено. Зарежда към 10 минути вече.
Здравей колега. Опитайте отново, понякога сайта е доста натоварен, има голям трафик към него.
 
Той си се отваря, но когато има анкета и повечето пъти забавя, и докато отвориш линка, то местата се напълнили...
 
Той си се отваря, но когато има анкета и повечето пъти забавя, и докато отвориш линка, то местата се напълнили...
Понякога и така става, но аз за момента само 1 анкета изпуснах така.
Вече помогнах на няколко колеги със инструмента, visualping.io. Aко някой друг има затруднение ще му обясня,или при желание ще напиша кратък guide тук.
 
Понякога и така става, но аз за момента само 1 анкета изпуснах така.
Вече помогнах на няколко колеги със инструмента, visualping.io. Aко някой друг има затруднение ще му обясня,или при желание ще напиша кратък guide тук.

Аз вече така съм изпуснал супер много анкети. Кофти е.. Днес вече хванах една за 2.20 музикална анкета и скоро ще има малък кеш оут!
 
Влезте в Dashboard -> Prescreening, там би трябвало да са въпросите. Отговорете на максимално най-много въпроси, препоръчвам да напиште, че сте англичани по националност, така евентуално ще поучавате повече анекти. Приложението Visualping върви със екстеншън за Chrome.

Ако имате други въпроси, готов съм да отговарям.
Поздрави, Станислав.
 
Ако не сте попълнили "лексикона", въпросите ще ви се появяват дори на страница Account най-отдолу.
1a56181527ae4a96b06140367b3fa2d6.png

И да се напишете англичанин, това не е изключително голям фактор, както си го мислят някой. Вече бе изпробвано в друг форум, зависи от абсолютно всички въпроси. Може да сте студент с 5 деца от Намибия и да имате много въпроси, може да сте студент без деца от Англия и да нямате много въпроси. Зависи от търсенето на категории хора от проучващите. Фена01 ми е реферал, а и се познаваме лично и аз за сега имам дори, малко повече анкети, но все пак почнах по-отрано. Писал съм се българин, живея в България също да спомена. Има доста анкети и за тук, но сайта бави, има много хора особено вечерта, а и приставката понякога ме послъгва малко или анкетата ми дава еррор 404 и вече е пълно.. Февруари цяла седмица, всеки ден ловях по 1-2 анкети, когато бях много активен на компютъра, но явно беше по-слаб месеца и като посещаемост и нямах проблеми с вписването. Украсете си профилите малко, но запомнете какво сте написали, за да не се оплете, когато в някоя анкета ви питат за години, пол, държава и т.н!

Поздрави и успешен "лов"!

Едит: Още една петачка заявена за получаване.
 
Последно редактирано:

Горе