Не купувайте тази фейсбук страница !

Dean

New Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
Здравейте, не знам до колко темата, която пускам е позволена, но все пак ще рискувам и ще я пусна.
Както някои от вас знаят, тази фейсбук страницата ми беше открадната - https://www.facebook.com/beautiful.bulgarian.girls

Ако бъде пусната за продажба не я купувайте, защото от утре в страницата ще започнат да се добавят много на брой фенове с LJ и от фейсбук ще я изтрият. Това ми е целта, освен ако, момчето което ми открадна страницата не реши да я върне. Знам му фейсбука, скайпа и други лични данни, които няма да споделям. Тепърва ще се разправямЕ с него, освен ако не върне страницата, което ме съмнява, но няма значение. Той ще си понесе последствията.

Но все пак реших да ви предупредя, да не стане така, че да купите голяма страница и след няколко дни да бъде изтрита. Благодаря за отделеното внимание. :)
 
От: Не купувайте тази фейсбук страница !

Здравейте, не знам до колко темата, която пускам е позволена, но все пак ще рискувам и ще я пусна.
Както някои от вас знаят, тази фейсбук страницата ми беше открадната - https://www.facebook.com/beautiful.bulgarian.girls

Ако бъде пусната за продажба не я купувайте, защото от утре в страницата ще започнат да се добавят много на брой фенове с LJ и от фейсбук ще я изтрият. Това ми е целта, освен ако, момчето което ми открадна страницата не реши да я върне. Знам му фейсбука, скайпа и други лични данни, които няма да споделям. Тепърва ще се разправямЕ с него, освен ако не върне страницата, което ме съмнява, но няма значение. Той ще си понесе последствията.

Но все пак реших да ви предупредя, да не стане така, че да купите голяма страница и след няколко дни да бъде изтрита. Благодаря за отделеното внимание. :)

Преди около час някой си Поли Панев ми я предлагаше! Намери ме в скайп и ми писа че я продава и иска да му платя през pp аз естествено се усъмних, защото му казах да се видим да му платя а той настоя да е през pp и ми стана ясна работата! Директно му писах че според мен е откраднал страницата, както и че ми е писнало от такива като него........ Ако знаех че е на човек от форума щях да го прилъжа да я взема за да му я върна но все пак не бях на 100% сигурен!
Скайпа му е : poli.panev, но може би ти го имаш вече! :)
 
От: Не купувайте тази фейсбук страница !

Добре как ви крадат тези страници постоянно ве, то това не е кражба а чист тъпизъм.
 
От: Не купувайте тази фейсбук страница !

Беше моя грешка, че се доверих толкова лесно, за напред няма да се повтори ! ;)
 
От: Не купувайте тази фейсбук страница !

Страницата е дала фира вече май... на мен не ми я отваря.
 
От: Не купувайте тази фейсбук страница !

Не е дала фира, направил я е unpublished. Сигурно ще чака малко да поутихнат нещата и тогава ще се възползва, но аз ще съм нащрек винаги. ;) :D Вечерта пуска phishing постове, които стоят на страницата максимум 30 мин и после пак прави страницата непубликувана.
 
От: Не купувайте тази фейсбук страница !

Не е дала фира, направил я е unpublished. Сигурно ще чака малко да поутихнат нещата и тогава ще се възползва, но аз ще съм нащрек винаги. ;) :D Вечерта пуска phishing постове, които стоят на страницата максимум 30 мин и после пак прави страницата непубликувана.


Пиши пак на фейсбук, като подробно опишеш какви ги върши говедото. Ако успееш и шотове приложи....
 
От: Не купувайте тази фейсбук страница !

Писал съм, снимки съм пращал, но нямам отговор до сега, сигурно няма и да имам. Фейсбук не ги е*е за моята страница :D
 
От: Не купувайте тази фейсбук страница !

Писал съм, снимки съм пращал, но нямам отговор до сега, сигурно няма и да имам. Фейсбук не ги е*е за моята страница :D


Не им пиши, че са ти откраднали страницата. Пиши им, че чрез тази страница се крадат профили и се извършват измами, като естествено украсиш максимално. Не ги ебе за чия собственост е страницата но предполагам за другото ги ебе повече.
 
От: Не купувайте тази фейсбук страница !

Аз ще им пиша, ама изобщо дали отварят имейлите, които им пращам ... Съпорта им не струва.
 
От: Не купувайте тази фейсбук страница !

Те просто имат хиляди мейли, едва ли им е толкова лесно да смогнат на всички и да ги гледат кой лъже и кой не... Разбираемо е, а не съм сигурен и че тулерират самото продаване на страници...
 
От: Не купувайте тази фейсбук страница !

Е, да прав си. То продаването на страниците не се толерира изобщо, затова не съм го и споменавал в докладите си.
 
От: Не купувайте тази фейсбук страница !

Преди известно време имах едни проблеми по една от страниците ми и изпращах куп мейли и какво ли не ...
Накрая си останах с нищо, така че почти съм сигурен че няма да ти обърнат внимание...
 

Горе