Не лоша афилиат програма за търсене в нета

Phil

New Member
Здравейте,
случайно попаднах днес на тези пичове (с рифърал е линкът), които ти плащат за да търсиш в нета. Единственото условие е да използваш Ask търсачка.
На мен лично не ми пречи много, а ето малко повече информация за въпросните хора. Според този линк ти плащат по $0.06 за сърч.
Дали е достоверно - не знам - ще видим дали след няколко месеца PayPal-а ми ще се напълни, ако не - здраве да е :)


Поздрави,
Фил
 
оф не разбрахте че тоя форум е за сериозни хора със сериозни амбиции и цели... тая тема е за боклука
 
това ми напомня на slashnsearch(май така беше), които реших да пробвам един ден(дадох 5долара в ДП и като видях, че са те ми стана лошо...) и за един ден направих над 30 долара(леко чиитване) - още ми е празен paypal-a :)
 
vetzkov каза:
оф не разбрахте че тоя форум е за сериозни хора със сериозни амбиции и цели... тая тема е за боклука
Виж какво, приятел,
следващия път преди да напишеш някое изречение като това без да познаваш човека към когото се обръщаш, независимо дали онлайн или на живо (не че би се държал така на живо) помисли дали изобщо има смисъл да говориш глупости.

Аз много добре знам за какво е този сайт, а ти колко знаеш какви амбиции имам аз и с какво се занимавам?
Аз за такова изказване като твоето съм готов да уволня, да знаеш.


@CrAzY-MaST:

То най-вероятно и този ще е от този тип или от онези които се оказват със скрита лихва или такса - в това почти не се и съмнявам, обаче ми е интересно да видя до къде ще ме докара. Едва ли някой очаква кой знае каква печалба - колкото да изкяря един безплатен домейн, да кажем - пак е някакъв cut-cost, кво :)



Поздрави,
Фил
 
Phil каза:
vetzkov каза:
оф не разбрахте че тоя форум е за сериозни хора със сериозни амбиции и цели... тая тема е за боклука
Виж какво, приятел,
следващия път преди да напишеш някое изречение като това без да познаваш човека към когото се обръщаш, независимо дали онлайн или на живо (не че би се държал така на живо) помисли дали изобщо има смисъл да говориш глупости.

Аз много добре знам за какво е този сайт, а ти колко знаеш какви амбиции имам аз и с какво се занимавам?
Аз за такова изказване като твоето съм готов да уволня, да знаеш.

Поздрави,
Фил
Еми извинявай Шеф Фил , виждам че си се взел на сериозно и уволняваш наред. Ае пий валериана и легай :wink: А и преди да пускаш такива скапани теми следващият път прочети правилата на форума :idea:
 

Горе