Не много, но бързи пари - за всяко ревю , сайта плаща около долар

linderman

Member
От dp , едни познат ме светна за един сайт , който представлява Онлайн мазазин за всевъзможни стоки. От електроника до бебешки дрешки.

В сайта има хиляди артикули и за всяко ревю , сайта плаща около долар. Ревютата се видими в сайта веднага и парите се начисляват на мига. Няма минимален баланс при който се изплащат кинтите.

Единственото , което ви трябва е разбираем английски (писмен разбира се).

Има и реферал система, като нови членове се канят по е-майл. Няма реф линк.

Затова и ви предлагам ,който е заинтересован да ми пише на ПМ емайла си и аз ще му изпратя покана. Печелите вие (ако ви харесва тоя начин) , печеля и аз.

Благодаря !
 
От: Не много, но бързи пари

взимал си пари досега и ако да..постни скреенче да видим.лкак плащат?пейпал?
прати ми на пм линка.
 
От: Не много, но бързи пари

Мисля, че е по-добре да се пише в свой собствен сайт за продажба на афилейт продукти. Може да отнема повече време, но и печалбата е в пъти по-голяма. :|
 
От: От: Не много, но бързи пари

Мисля, че е по-добре да се пише в свой собствен сайт за продажба на афилейт продукти. Може да отнема повече време, но и печалбата е в пъти по-голяма. :|

Да , прав си , ама аз нямам такъв сайт специално за това ... иначе още не съм взимал нещо , не съм пробвал не че не съм достигнал лимит накакъв - такъв няма ... пише ми колко имам на разположение , едно поле и отдолу един текст , че в момента мога да изтегля 3.15 примерно ...

ВАЖНО!!!

Пичове , сорка много , объркал съм ви , има някакъв минимум - 20$ ... ама така като гледам , бързо ще ги направя.

ДРУГО ВАЖНО!!!

В блога им пише , че събота и неделя ревютата са в профилактика , бутона към съответния артикул за писане на ревю , ще бъде премахнат. В понеделник всичко ще е наред - според блога.
 
Последно редактирано:
От: Не много, но бързи пари

дай тука линка да го видиме за какво става въпрос
 
От: Не много, но бързи пари

Писах ти ЛС, нядявам се скоро да го видиш и да споделиш още по-подробно за какво става въпрос
 
От: Не много, но бързи пари

Найстина не сме толкова зли ще ти станем реферали сподели го тук
 
От: Не много, но бързи пари

борих се последните 3-4 дена да пиша ревюта...достигнах 16 долара, но ми казаха че съм достигнал лимита си за ревюта и трябва да изчакам до следвашия месец...ако платят накрая, добре - ако не - загубил съм 3 часа с това. Но наистина е бавно и парите са малко - 10 ревюта на месец по максимум 2 долара /не съм проучил как е въпроса с рефералите но и там има неква далавера/ Въпреки че се порових малко и намерих още такива онлайн магазини предлагаши пари срещу ревюта. Но нека едните да платят та тогава ше се мисли за още.
 

Горе