Не мога да се оправя с AdWords...

incessantforce

New Member
Значи купих си 1 ваучер от 20$.Взе ми нали 5$ някаква активационна такса и имам 15$ и ми иска още 10$ за нещо си първоначално и фактически ще ми останат 5$, но карай все пак дадох 1$ за ваучера.. ;) хех
Ам тези 10$ няма ли начин да ги платя от баланса си от 15$ в акаунта, защото в дебитната карта нямам пари.Какво ли не пробвах и нестава и нестава .. ;( Можете ли да помогнете.. ;)
 
От: Не мога да се оправя с AdWords...

s12807.jpg


Виждаш ли сега какво имам напредвид за тия 10$ , че просто не ми дава да ги платя от баланса който е 15$ , а иска да ми ги дърпа от картата ? :) Даже дето бъзиках в момента и картата ми е на declined, но и преди това като си беше окей пак не искаше да ги взема от баланса .. ? :)
 
От: Не мога да се оправя с AdWords...

това е сума, която ти земат за активиране на нов профил :)
аз си ги плащам от паричките на чека и няма проблем
 
От: Не мога да се оправя с AdWords...

Аз знам за какво я вземат тая сума, но немога ли да я платя от баланса?Бтвв..щом ваучерите са за акаунти до 14 дена, моя като е още пресен нали мога и втори път да въведа код за друг ваучер? :)
 
От: Не мога да се оправя с AdWords...

Искаш да си активираш профила с парите от ваучера ли? Няма да стане :wink: Съвсем без пари няма да стане!
 
От: От: Не мога да се оправя с AdWords...

Искаш да си активираш профила с парите от ваучера ли? Няма да стане :wink: Съвсем без пари няма да стане!

Окей, но иначе докато ми е "млад" акаунта в смисъл до 14 дена нали мога да въвеждам и други кодове за други ваучери ? :)
 
От: От: От: Не мога да се оправя с AdWords...

Окей, но иначе докато ми е "млад" акаунта в смисъл до 14 дена нали мога да въвеждам и други кодове за други ваучери ? :)

Тука вече не знам, обаче ваучер за нов акаунт мисля, че се ползва еднократно. Иначе ваучер от някоя програма или промоция може да се ползва и след тоя срок, при определени условия обаче.
 
От: От: Не мога да се оправя с AdWords...

Виждаш ли сега какво имам напредвид за тия 10$ , че просто не ми дава да ги платя от баланса който е 15$ , а иска да ми ги дърпа от картата ? :)
Значи тези пари не са за активация, а за да запълниш акаунта с пари, тъй като си избрал pre-paid метод за плащане. Ако беше избрал post-paid, щеше да имаш възможност да платиш и активационната такса от ваучера. Сега избери $15 и започвай да въртиш реклами.
 
От: Не мога да се оправя с AdWords...

Ама как да избера post-paid метода ми е въпроса, защото това немога да го направя?Айде сори за тъпите въпроси ма за пръв път виждам що е тва ад уордс. хех :(
 
От: Не мога да се оправя с AdWords...

Сега проверих и се оказа,че при мен няма опция за промяна. Най вероятно и при тебе няма.

Иначе трябва да е от тук:my account/Billing Preferences/Billing and Payment
Може да им пишеш да ти го сменят ръчно!
 

Горе