Не мога да сложа адсенс в блога ми !

fitness

New Member
Помогнете моля ви че направо нямам вече нерви... :( Значи регнах се в адсенс там направих всичко и ми дадоха кода който трябва да сложа в моя блог но не знам каде и как .... Хелп...
 
както ти каза колегата трябва да смениш езика на английски за да го имаш8)

смених го на англииски ( English) пак не ми излиза ... помогнете моля ви :(
П.П и на двата англииски го смених English , British ...
 
Последно редактирано:
ами още от началото като вляза има от ляво смяна на езика и от там... защото от другаде не можах да намеря...
 
ами още от началото като вляза има от ляво смяна на езика и от там... защото от другаде не можах да намеря...
тук ти е грешката след като влезеш в блогър и избереш блога отиваш в settings->formatting и от там сменяш езика на английски и така ще стане 8)
 
тук ти е грешката след като влезеш в блогър и избереш блога отиваш в settings->formatting и от там сменяш езика на английски и така ще стане 8)

ей сега ще пробвам ! Мерси много :)
 
Ей бате благодаря ти много , на теб и на entwickler :) сега вече като го имам какво следва ? трябва да увелича посещенията на този сайт ли ? www.bigman-fitness.blogspot.com вижте и моя :p
 
моля , затова сме тука да си помагаме. сега почваш да пишеш статии защото с тази една статия си заникъде , пиши уникални статии и си търси партньори за линк обмяна в форума има много хора с бг блогове които ще се съгласят да разменят линк с теб. в гоогле индексира ли те вече?
 
еми да те има в гугъл щото в момента те няма ама споко ще те намери сега като сложиш линк в подписа и ще те индескира
 

Горе