Не просто сателити, а цели спътници!

От: Re: Не просто сателити, а цели спътници!

Сложи му поне един itrade на копеленцето. Ще изчака да мине малко време и пак ще изклати някой с този акаунт.

Пуснах му един. След моя и твоя itrade едва ли ще успее да върже още някой. Не вярвах, че ще ми се наложи и аз да давам негативен itrade някога ... е и това се случи.
 
От: Не просто сателити, а цели спътници!

Аз му ударих 1 червена репутация. Такива хора нямат място във форума.
 
От: Не просто сателити, а цели спътници!

Аз също съм от излъганите. Ама не съм го засичал и по скайпа. Може да е пукнал.
 
От: Не просто сателити, а цели спътници!

И все пак, дори да не ви беше излъгал мислите ли, че щеше да има ефект от тези безсмислени статии и коментари. Гугъла не е глупав и знае, че няма как човек да напише 40 000 коментара за толкова малко време и може да отнесете някое наказание. Chokoev може да ви е направил услуга като не е изпълнил задълженията :D
 
От: Не просто сателити, а цели спътници!

Тука повечето сме грандомани и като видим големи цифри и кълвем лесно. А и аз не съм имал очаквания, исках да видя какво ще стане, ако изгърми сателита - майната му, ако не ....
 
От: Не просто сателити, а цели спътници!

Да, но повечето хора си мислят, че гугъл не може да проследи линковете от сателитите до главния сайт, а това не е така. За това е по-добре да поръчвате услуги с по-малко, но по-качествени линкове, които ще имат много по-голяма тежест.
 
Re: От: Не просто сателити, а цели спътници!

Аз също съм от излъганите. Ама не съм го засичал и по скайпа. Може да е пукнал.

не е пукнал, на профила му се вижда кога е влизал за последно във форума. освен ако не влиза от оня свят. влиза, чете и си трае като п*тка.
 
Re: От: Не просто сателити, а цели спътници!

И все пак, дори да не ви беше излъгал мислите ли, че щеше да има ефект от тези безсмислени статии и коментари. Гугъла не е глупав и знае, че няма как човек да напише 40 000 коментара за толкова малко време и може да отнесете някое наказание. Chokoev може да ви е направил услуга като не е изпълнил задълженията :D

Не само го мислим, това са доказани факти. Поне бяха до последния им ъпдейт, за в бъдеще ще видим.
Как точно си го представяш Г да ги намери тия коментари за ден-два? Те са по разни забити страници, има да ги намира един по един с месеци.
 
От: Не просто сателити, а цели спътници!

Здравейте
Човека каза че е в болница
Който иска може да му се обади на 0878 311 451
 
Последно редактирано:
От: Не просто сателити, а цели спътници!

И на мен ми писа по Скайпа...важното е че той първо се свърза с мен.
Приемам му извиненията...всеки може да се разболее. Важното че всичко се изясни и не е излъгал.
 
От: Не просто сателити, а цели спътници!

1. Впечатления: Когато поръчвах, останах с впечатление, че потребителя е сериозен. За съжаление се оказа, че това изобщо не е така. За не щастие му платих услугата предварително.
2. Време: Вече близо месец нямам никакви отзиви за поръчката.
3. Анализ: Няма какво да и се анализира на свършената работа, тъй като колегата явно не е свършил нищо.
4. Заключителни думи: Определено услугата не си заслужава. Само ще ви изгуби времето. Пари предварително не давайте.
5. Рейтинг от мен: -1/10 (и една червена точка).


Васко, откраднах ти ревюто, надявам се да не се сърдиш.:) Внесох съвсем леки, но съществени промени.

Ще помоля колегата да се включи с обяснения, защото не ми се занимава да го разнасям по-черни списъци и тн.

нещата ти са били готови още преди да напишеш това съобщение във форума. Просто нямах възможност да ти пратя нещата.

Сложи му поне един itrade на копеленцето. Ще изчака да мине малко време и пак ще изклати някой с този акаунт.
Мислиш ли че е нормално да наричаш някой "копеленце" без дори да го познаваш?


Аз също съм от излъганите. Ама не съм го засичал и по скайпа. Може да е пукнал.

Що за приказка е това?

не е пукнал, на профила му се вижда кога е влизал за последно във форума. освен ако не влиза от оня свят. влиза, чете и си трае като п*тка.

А замислял ли си се че firefox ми е на startup, а предприемач ми е homepage-a? И пак с цветущите изрази, много възпитано...
 
От: Не просто сателити, а цели спътници!

Ако не си получа репорта до 10 минути си искам парите. Гледам че си онлайн, щом всичко ти е готово, значи ти трябват 10 секунди. Аз ти давам 10 минути.
 
От: Не просто сателити, а цели спътници!

И сега нещо друго, нямам намерение да се оправдавам или обяснявам къде и кога съм бил и какво съм правил. Вчера се видях с един от хората на които им е забавена поръчката ще го помоля той да пише къде съм бил.

Така, относно "измамата на хилядолетието". Значи цената беше 15 долара. Платил съм за всичките проекти предварително на snux (сега ще му пиша ЛС да потвърди). Всичките статии (по за 2 поръчка съм ги платил по 3 долара парчето, сега ще ги пратя на всеки да си ги види) и какво излиза, че от цялата измама съм на далавера 20-тина долара...

Още нещо, с акаунта ми по социалките не събмитвам само аз! Оставил съм го и на друг човек който през това време е добавял.

Ще изчакам biaaro да се появи за да каже дали неговата поръчка е била готова на 24 април. За какво ми е да не пращам нещо вече готово на поръчителя?

Защо изобщо ще давам нещо на някого ако съм решил да правя измами? Ivo Mirchev си получи нещата, Yorix също. На biaaro са готови от преди 20 дена (но нямах възможност да му ги пратя) и остават 3 проекта които наистина не съм направил.

За тях има статии и платени WIKI бластове. Wood каза че няма проблеми (за което му благодаря) да си довърша поръчката и остават нещата на vaskoaa и vicbg.

Това е положението...
 
Начи хем си се осрал до ушите, хем ни се караш. Малко си нагъл, кефиш ме :).

Мисля, че мога да наричам, човек който ме мотае по този начин, точно както си пожелая.
 
От: Re: Не просто сателити, а цели спътници!

Начи хем си се осрал до ушите, хем ни се караш. Малко си нагъл, кефиш ме :).

Мисля, че мога да наричам, човек който ме мотае по този начин, точно както си пожелая.

Тогава аз съм в правото си да пожелая на човек който ме обижда без да знае нищо да му се случи това което на мен. Тогава да те видя как ще се смееш!
 
Това си е твое законно право :).

А ти продължавай да се караш и да ни държиш в неведение. Това е най-печелившата стратегия.
 
От: Не просто сателити, а цели спътници!

Оставете човека може да имал лични проблеми :)
 
От: Не просто сателити, а цели спътници!

Добре, мойта поръчка явно е изпълнена навреме. Не разбирам как не можа да драснеш 2 реда за да избегнем цялата галимация.
 
От: Не просто сателити, а цели спътници!

Така, относно "измамата на хилядолетието". Значи цената беше 15 долара. Платил съм за всичките проекти предварително на snux (сега ще му пиша ЛС да потвърди)

Потвърждвам, че цялата сума за събмитите ми беше преведена още в началото, понеже се бяхме договорили за пакет. Последните събмити, които съм му правил са от 19.04.2012 - сайт за игри и кашмир.
 
От: Не просто сателити, а цели спътници!

Добре, мойта поръчка явно е изпълнена навреме. Не разбирам как не можа да драснеш 2 реда за да избегнем цялата галимация.

Ако съм имал възможност щях, явно не съм имал.
 

Горе