Не просто сателити, а цели спътници!

по молба на biaaro маршалите (като във формулата) разгледаха случая и махнаха итреида просто ни трябваше време да отреигираме че много офлайн задачи поне при мен а аз се грижа за пазара уж :oops:
 
по молба на biaaro маршалите (като във формулата) разгледаха случая и махнаха итреида просто ни трябваше време да отреигираме че много офлайн задачи поне при мен а аз се грижа за пазара уж :oops:

Моя защо сте го махнали? Да взема и един положителен да му дам?!?!??!?!?! За дето ни мота толкова време и лъже като циганче. Че и се надува и се прави на важен.

Нямам против, имал проблеми. Може и така да е. Но един нормален човек, който наистина е имал проблеми, като се върне ще каже "така и така, пичове имах проблеми от {лично|здравословно|намквоси} естество, за което се извинявам. Ще гледам да не се повтаря.".

А не "Случи ми се идно нещу, ма няма да ви кажа какво е, щото съм ного велик. Казал съм на един посветен, защото само той има право да знае ТАЙНАТА".

Да не говорим, че според профила му всеки ден е влизал във форума през това време! Какво, компютъра му се е стартирал автоматично сигурно всеки ден в 8 часа?! И му е пускал браузъра, където видиш ли предприемача му бил началната страница. Или пък някой друг му го е ползвал ...

Ми той утре пак ще го направи с други клиенти това.
 
Последно редактирано:
От: Не просто сателити, а цели спътници!

Като си поел ангажимент и си взел парите на хората, трябва да намериш начин да се свържеш с тях или най-малкото да им се извиниш и да ги компенсираш за неудобството. Личният ти живот слабо ги вълнува. Поведението ти не е коректно.
 
Моя защо сте го махнали? Да взема и един положителен да му дам?!?!??!?!?! За дето ни мота толкова време и лъже като циганче. Че и се надува и се прави на важен.

Нямам против, имал проблеми. Може и така да е. Но един нормален човек, който наистина е имал проблеми, като се върне ще каже "така и така, пичове имах проблеми от {лично|здравословно|намквоси} естество, за което се извинявам. Ще гледам да не се повтаря.".

А не "Случи ми се идно нещу, ма няма да ви кажа какво е, щото съм ного велик. Казал съм на един посветен, защото само той има право да знае ТАЙНАТА".

Да не говорим, че според профила му всеки ден е влизал във форума през това време! Какво, компютъра му се е стартирал автоматично сигурно всеки ден в 8 часа?! И му е пускал браузъра, където видиш ли предприемача му бил началната страница. Или пък някой друг му го е ползвал ...

Ми той утре пак ще го направи с други клиенти това.

може да му сложиш отново - просто ми е много натоварено и на мен за да преглеждам .... влизам късно вечер за по малко... останаха още няколко дни... и пак ще съм за по дълго тук
 
От: Не просто сателити, а цели спътници!

Моя защо сте го махнали? Да взема и един положителен да му дам?!?!??!?!?! За дето ни мота толкова време и лъже като циганче. Че и се надува и се прави на важен.

Нямам против, имал проблеми. Може и така да е. Но един нормален човек, който наистина е имал проблеми, като се върне ще каже "така и така, пичове имах проблеми от {лично|здравословно|намквоси} естество, за което се извинявам. Ще гледам да не се повтаря.".

А не "Случи ми се идно нещу, ма няма да ви кажа какво е, щото съм ного велик. Казал съм на един посветен, защото само той има право да знае ТАЙНАТА".

Да не говорим, че според профила му всеки ден е влизал във форума през това време! Какво, компютъра му се е стартирал автоматично сигурно всеки ден в 8 часа?! И му е пускал браузъра, където видиш ли предприемача му бил началната страница. Или пък някой друг му го е ползвал ...

Ми той утре пак ще го направи с други клиенти това.

Има оставен мой телефон в темата и е написано къде съм. Защо не се обади да попиташ?

Не знам дали има статистика кой кога се е логвал, но ако има искам някой админите да я постне тук за да се види.


Като си поел ангажимент и си взел парите на хората, трябва да намериш начин да се свържеш с тях или най-малкото да им се извиниш и да ги компенсираш за неудобството. Личният ти живот слабо ги вълнува. Поведението ти не е коректно.

Ако е имало начин да се свържа съм щял да го направя. Както се видя не съм могъл да предам на 100% готов проект. След като се прибрах писах на всички по скайп. Със всеки съм се разбрал по отделно. Единственият който се оплаква е vaskoa, като на него му педложих да му дам 2-те вече готови за него статии да си ги ползва за каквото намери за добре + да използва вече платеният от мен бласт на snux в WIKI-та. Всичко това му идва безплатно, а на мен ми излиза 9 долара. При цена 15 долара за услугата аз му предлагам неща за 9, смятам че е справедливо обещетение.

На другите предложих да им върна парите, дори и на biaaro, чиято задача беше изпълнена преди 20 април. Той каза че всичко е ок и не сика да му връщам парите, с weed се разбрахме да му направя нещата.

Какво повече да направя?
 
може да му сложиш отново - просто ми е много натоварено и на мен за да преглеждам .... влизам късно вечер за по малко... останаха още няколко дни... и пак ще съм за по дълго тук

Щом така сте преценили нека си седи. Той така или иначе пак ще се изложи :).
Далеч съм от мисълта да уча някой как да си управлява форума, но според мен по този начин казвате на всички "бизнесмени" наоколо "Можете да си връткате клиентите както искате. После помрънкайте малко и ще ви оправим репутацията."

Има оставен мой телефон в темата и е написано къде съм. Защо не се обади да попиташ?

Ама защо аз да ти се обаждам бе пич? Ти трябваше да се обадиш. Имаш предвид телефона дето постна онзи потребител с двете мнения ли? Който от някъде беше научил, че си в болница? Аз на него една репутацийка му сложих, защото подозирам, че е второто ти аз. Пък някой веднага му я оправи после, разбира се ... :) .
Аз на скайп няколко пъти те търсих, ти няколко пъти ми каза "ще стане, ама друг път" и така.

Ако е имало начин да се свържа съм щял да го направя. Както се видя не съм могъл да предам на 100% готов проект. След като се прибрах писах на всички по скайп. Със всеки съм се разбрал по отделно. Единственият който се оплаква е vaskoa, като на него му педложих да му дам 2-те вече готови за него статии да си ги ползва за каквото намери за добре + да използва вече платеният от мен бласт на snux в WIKI-та. Всичко това му идва безплатно, а на мен ми излиза 9 долара. При цена 15 долара за услугата аз му предлагам неща за 9, смятам че е справедливо обещетение. На другите предложих да им върна парите, дори и на biaaro, чиято задача беше изпълнена преди 20 април. Той каза че всичко е ок и не сика да му връщам парите, с weed се разбрахме да му направя нещата. Какво повече да направя?

Щом е имало как да влизаш във форума все е можело и да пишеш едно изречение в темата.

Не си ми свършил работа = оплаквам се. Какъв е проблема? Другите си им дал каквото е трябвало сигурно и си им запушил устата, нищо странно. Сега даже няма и да потвърдят, че на профила ти се виждаше, че си влизал.

И всъщност след като изяснихме въпроса, не помня повече да съм се оплаквал. А че са ми махнали трейдъра е съвсем отделна тема.

Я ми припомни, аз на теб статии ли ти поръчах или спътници? Защо реши, че имам нужда да ми подхвърляш някакви статии? Без дори да ме питаш искам ли ги. Че и разни обиди получих покрай това - бонус, да не съм капо :). А със снукс като имам бизнес си му пиша на него и си вършим работа, не ни мисли. Можеше просто да дадеш някакво сравнително разумно извинение по скайпа и щяхме да приключим с въпроса.

Ми я вземи да ми пратиш един пейпал ти, да ти преведа 9 долара и да приключваме с темата. То чак неудобно ми стана, че съм те набутал така пък и се оплаквам на сичкото му отгоре. Баси къв човек съм еййй.
 

Горе