Не си струва да имаш Facebook група!

dalasweb

Well-Known Member
Facebook група

Групите във Facebook са по-класическият начин за изграждане на общност в рамките на тази социална мрежа. Групите представляват почти същото като Фен страниците, с тази разлика, че:

  • Не се индексират от Google.
  • Новите публикации в групата не излизат на “стените” на членовете на групата.
  • Липсва статистика за членовете на групата.
  • Липсва възможност за кратко име (кратък уеб адрес).



А всеки се стреми да има страница:)

прочетено тука.
http://www.novavizia.com/6708.html



п.п от 2 месеца разработвам една страница и без много усилия съм на 2 страница в гугъл по ключова дума.
Доста сайтове с много пари вложени в тях са зад мене! И ключовата дума е доста ползвана от тях.
А все още нямам facebook страница!
 
Последно редактирано:
От: Не си струва да имаш Facebook група!

Дочети статията до край вкл. коментарите
 
От: Не си струва да имаш Facebook група!

От написаното рзбрах трябва да имаш Facebook страница
отколкото Facebook група
Прди малко забелязах една фирма дето има група от над 16 000 във Facebook а съм ги минал в гугъл как се получава това?!
 
От: Не си струва да имаш Facebook група!

Предполагам че Г. слабо го интересува броя на феновете на страниците и групите за класирането му
А ти казах да прочетеш до край написаните неща в статията защо час от написаното вече не е актуално и хората са го отбелязали
 
От: Не си струва да имаш Facebook група!

Лично според мен, фейса си е едно , индексирано в гоогле съвсем друго. И без тва освен фенове и потрбители на твоя продукт въб фейс не можеш да таргетираш. А със страница можеш доста хора да привлечеш и зарибиш ако си представяш добре нещата. Някоя наградка, това унова, игрица мигрица :) .. а гоогле да си те води директно в сайта ти най добре. То според мен мн по трудно ще покаже страницата ти във фейс, отколко уеб страницата ти :)
 

Горе