Ние предлагаме уеб дизайн, поддръжка и маркетинг

momo11

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Винаги когато започваш нещо ново, трябва да го изградиш от нулата. За това решихме да изградим платформа (портал) където може да предоставим услуги от А до Я.
Ние сме малък екип от хора разделен на няколко екипа обхващащи всички функции на стартиране на онлайн бизнес.
Може да ни намерите на новият ни адрес: http://global2bs.com/
Ние предлагаме:
> Изработване на професионални и практични фирмени уеб сайтове и магазини;
> Цялостно SEO и уеб оптимизации и решения
> Съставяне на стратегическа визия и фирмен бизнес план
> Ясно определяне на целите и задачите на организацията
> Намаляване на персонала във Вашата фирма
> Намаляване и контрол на оперативните разходи
> Отстраняване на пропуските при обслужването на клиенти
> Намаляване и спестяване на време

Повечето ни проекти са на къстъм система, HTML 5 и CSS3 и създаваме уникални дизайни направен от нашият екип. Сайта ще има опция за развитие на 100%. Системата е много сигурна и може последствие да се развива и разширява и можем да правим всичко, защото възможностите са неограничени за бъдеще.

Имаме изградена партньорска програма, която може да Ви помогне лесно да влезнете в светът на уеб услугите. - http://global2bs.com/page/partnership

С доста колеги от форума работим заедно вече! Ще се радвам ако споделите мнение и коментар. Дори очаквам отрицателни отзиви да можем да наблегнем на максималното отстраняване и подобряване на услугите :)
Поздрави,
Радостин Иванов
[email protected]
 
От: Ние предлагаме уеб дизайн, поддръжка и маркетинг

Не се заяждам, но това не ме кефи:
http://global2bs.com/images/thumb/1444376856.png

И формата за контакти, при непопълнени полета изписва на заглавието на ерор месиджа "Запитване за резервация"!

Успех!
 
От: Ние предлагаме уеб дизайн, поддръжка и маркетинг

Благодаря, не бях забелязал това с error-a. Утре, ще коригираме грешките :) И ще оправим единият слайд :)
 
От: Ние предлагаме уеб дизайн, поддръжка и маркетинг

Това е първата ни фирма, тя е специализирана само в направата на уеб сайтове.
Логото и е най-долу в дясно в сайта дори
 
От: Ние предлагаме уеб дизайн, поддръжка и маркетинг

Разгледах само началната страница.

Ето малко предложения:

1. Заглавието: Ако вашият бизнес страда откъм комуникация? Първо, изречението не е въпросително за да има ? накрая. Второ, по никакъв начин не предразполага посетителя към по-нататъшни действия. Според много статистики и проучвания, по-голямата част от посетителите, не четат съдържанието, а се ориентират по заглавията и болднатите изречения и така добиват обща представа за какво става на въпрос. Точно поради тази причина тези неща трябва да бъдат изпипани. Сменето го с нещо друго. Замислете се какви са проблемите на вашите потенциални клиенти, направете проучване ако трябва и сложете по-примамливи заглавия.

2. Слайдъра е ужасен! В никакъв случай не искам да ви обиждам, но наистина е ужасен. :) Нищо не се чете. Направо ме отказа от самото начало. Още една голяма грешка, която сте допуснали е син CTA бутон на син фон. Нали тея неща трябва да изпъкват? Как ще изпъкне по начина по който е в момента? :)

3. Много малко инфо. Има липса на информация на началната страница. Много е постна.

4. Стъпки на работа. Според мен тази секция е напълно излишна. Стои ми така все едно е сложена само за да пълни страницата. По-подходящо би било да я преместите в landing страница и то по към края. Някой попада на страницата ви и веднага започвате да му обеснявате какъв е процеса на работа, а реалността, е че в момента вероятно въобще няма намерение да работи с вас. Не е ли по-добре първо да го убедите да работи с вас и да му покажете какво ще спечели, и чак тогава да му обяснявате какъв е процеса на работа.

Поздрави и успех! ;)
 

Горе