Ниски приходи от AdSense - причина?

От: Ниски приходи от AdSense - причина?

Тоя адсенс е трагикомедия вече. Спрях да разчитам на него още от самото начало. Веднъж или два пъти тръгнаха нещата и бай ти Гошо поправяше все алгоритъма си. В момента си държа сайтове и блогове само за хобито.
На който му е основен бизнес - бранд, услуги, дропшипинг, афф или нещо такова. Едва ли от адсенс успяват да направят същите пари като едно време.
 
От: Ниски приходи от AdSense - причина?

от началото на месеца е умряло на едно място, даже не го и гледам вече
 
От: Ниски приходи от AdSense - причина?

+1 Жестоко :) А питаш ли ги онези малките, дето чакат пред кауфланд да ти закарат количката.. от 5 до 50 им е клика, но най-голям CTR има в петък :lol:
Да се похваля и аз. Днес направих 10BGN CPC разхождайки се в мола. Така, че идеята на колегата с разходката никак не е лоша :D
 
От: Ниски приходи от AdSense - причина?

и при мен СРС-то ми падна много, почти заби нулата, а нищо не съм променяла в сайта :(
 
От: Ниски приходи от AdSense - причина?

CPC зависи от 1414141 фактори... някои се знаят, други не или поне не от простосмъртните... колкото CPC от какво се определя главно:
1. Колко сериозна е тематиката на сайта ви
2. Колко са задали макс CPC рекламодателите, които рекламират в сайта ви
Лично съм задавал да рекламирам в конкретен сайт с минимален макс CPC от 0.02 лв, което разбира се води до по-малко импресии, но и за това си има фактори... ;)
 

Горе